VÝSLEDKY

Názorné ukázky našich úspěšných prodejů

Prodat/neprodat?

Dům v obci Sloup na Blanensku. Majitel domu si nás pozval na konzultaci, kterou poskytujeme zdarma. Sdělil nám, že uvažuje o prodeji domu, ale prodat ho nemusí. Řekl, že kdyby se dům měl prodat za 5 milionů, tak to si ho radši nechá, ale kdyby se to povedlo třeba za 7 milionů, tak by ho asi prodal. Domluvili jsme se, že to za 7 milionů zkusíme a uvidíme, jaký bude zájem. S kolegou jsme věděli, že dům je v dobré lokalitě, je prostorově nadstandardní a že by si tedy kupce za 7 milionů zasloužil. No a povedlo se, do týdne jsme přivedli seriózního zájemce za 7 milionů a majitel se tedy rozhodl, že dům prodá.

 

Dva roky versus týden

Dům v obci Obora na Blanensku. Přestože už je to pár let, zcela živě si vybavujeme majitelův rozzářený výraz a jeho pochvalná slova: „No Vy jste snad kouzelníci!“. Chápeme jeho radost, neboť svůj dům nejprve marně prodával přes jiné realitní kanceláře téměř dva roky. My jsme ho prodali za jeden týden po spuštění prezentace na realitních serverech. Sedm prohlídek bylo domluveno na neděli a hned první zájemce přímo na prohlídce podepsal rezervační smlouvu.

 

Reference od tohoto klienta

„Vážení,

touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu Tuzemské realitní s.r.o., který se zabýval prodejem mého rodinného domu. Musím se přiznat, že vaše firemní motto „Když dva dělají totéž, není to totéž“ jsem bral trošku jako klišé. Ale bylo to právě vaše nasazení a váš přístup od samého počátku, který mne utvrdil ve správnosti mého rozhodnutí. Jak jsem měl později možnost osobně zažít, především srovnáním s výkonem dvou konkurenčních realitních kanceláří, skutečně to děláte zcela jinak, totiž lépe! Důkazem toho byl nejen téměř okamžitý úspěšný prodej mé nemovitosti, ale i celá škála dalších navazujících služeb a činností, které jste v rámci vaší práce odvedli skvěle.

Děkuji za vaši spolupráci, přeji vám hodně pracovních úspěchů a spokojených klientů.

Erik Vyhlídal“

 

 

Čtrnáct a půl hodiny

Byt 2+kk v Brně Bohunicích na Ukrajinské ulici. V pátek odpoledne jsme byt nafotili a napsali si všechny potřebné informace. Majitelka na prodej hodně spěchala. Udělali jsme si pracovní sobotu a celou ji věnovali tvorbě poutavé prezentace. Večer v 19 hodin jsme ji vložili na internetové servery. První zájemce volal už v 19:15 hodin, prohlídku jsme domluvili na neděli ráno v 9:00 hodin a v 9:30 hodin už byla podepsaná rezervační smlouva.

 

Reference od tohoto klienta

„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní nejen při počátcích při pořizování fotodokumentace bytu a sestavování inzerátu na prodej nemovitosti, ale i následně během podepisování kupní smlouvy. Veškeré úkony mi byly vždy pečlivě a srozumitelně vysvětleny, případné problémy vyřešeny. Nebyl problém s nimi komunikovat ani během víkendu. Dále musím ocenit jejich všudypřítomnou a stále trvající dobrou náladu včetně úsměvu na rtech.“ Stejně tak JUDr. Řehulová, která poskytla právní podporu, byla velmi vstřícná. Tito lidé dělají svou práci velmi dobře a přesvědčili mě, že i mezi realitními makléři lze najít příjemné lidi. Využití jejich služeb doporučuji a přeji jim hodně nových zákazníků.

Ing. Magda Raclová

 

 

10 let versus týden – RD Prostějov

 

Reference klienta

„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti!

Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila Vaše kancelář TUZEMSKÁ REALITNÍ prostřednictvím pana Procházky. Od okamžiku naší spolupráce neuplynul ani měsíc a již byl učiněn kontakt se seriózním zájemcem! ANO!  TAK RYCHLE!  A JAK JE TO MOŽNÉ? Vaše prezentace mé nemovitosti na web stránkách byla absolutně perfektní a skvělá! Správně a poctivě vystihla veškeré klady, které měly oslovit eventuálního zájemce. A to se také stalo a Kupní smlouva byla na světě!

Tehdy jsem si uvědomila, že každá věc má svoji cenu. Zejména, když přijde ten správný člověk, který si dá trochu času a dopodrobna se seznámí s prodávaným objektem a správnými slovy a fotografiemi objekt prezentuje tak, jak to bylo v našem případě, kdy jste nás navštívil Vy pane Procházko. DĚKUJEME!! Vaše práce byla výtečná a v návaznosti i práce pana Čecha, který se příkladně dokázal postarat o další nutné záležitosti týkající se i přepisů energií a předávky nemovitosti. Nelze opomenout perfektní součinnost s paní notářkou JUDr. Hanou Dvořákovou, která svou erudovaností zaštítila právní stránku prodeje a přepisu nemovitosti na nové majitele. Děkujeme! Děkujeme!

Přejeme Vám i celé Tuzemské Realitní spoustu dalších stejně spokojených zákazníků.

Radmila Gabriel“

 

Dvojnásobná cena

Chata v Třešti u Telče. Když jsme přijeli na obhlídku a konzultovali jsme cenu, majitel nám sdělil, že mu všichni sousedé říkají, že za ni nedostane víc, než půl milionu. Jeho představa byla, že kdyby se to povedlo za 650.000 Kč, byl by nadšený. Chata byla moc pěkná, vše kolem hezky upravené, a tak jsme podle našich zkušeností navrhli, že ji nabídneme za milion, respektive za Baťovku 999.000 Kč. Majitel nám nadšeně sdělil, že když to prodáme za víc než 650.000,-Kč, dostaneme odměnu navíc. To znělo skvěle, „s chutí do toho a půl je hotovo“. A povedlo se, do týdne zájemce z Prahy podepsal rezervační smlouvu. Navíc měl hotovost, vše tak proběhlo velmi rychle. A všichni byli a jsou doteď spokojení.“

 

Reference tohoto klienta klienta

„Tuzemskou realitní velice doporučuji, jejich profesionalita, spolehlivost, pečlivost a rychlost při řešení všeho, co bylo třeba mne velmi mile potěšilo. Touto cestou bych chtěl poděkovat p. Čechovi, p. Procházkovi za perfektně odvedenou práci. Všem kdo chce profesionální tým vřele doporučuji.

Rudolf Králík“

Vyřešte to za mě

Prosím vyplňte všechna povinná pole!
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

POTŘEBUJI DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Prosím vyplňte všechna povinná pole!
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283

× Jak Vám mohu pomoci?