Byt 2+1, Bohunice, Brno
Ing. Magda Raclová

Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní nejen při počátcích při pořizování fotodokumentace bytu a sestavování inzerátu na prodej nemovitosti, ale i následně během podepisování kupní smlouvy. Veškeré úkony mi byly vždy pečlivě a srozumitelně vysvětleny, případné problémy vyřešeny. Nebyl problém s nimi komunikovat ani během víkendu. Dále musím ocenit jejich všudypřítomnou a stáletrvající dobrou náladu včetně úsměvu na rtech.

Stejně tak JUDr. Řehulová, která poskytla právní podporu, byla velmi vstřícná.

Tito lidé dělají svou práci velmi dobře a přesvědčili mě, že i mezi realitními makléři lze najít příjemné lidi. Využití jejich služeb doporučuji a přeji jim hodně nových zákazníků.

Ing. Magda Raclová

Uvažujete o prodeji?

S čím u nás můžete počítat...

 

  • Za kolik dokážeme prodat Vaši nemovitost? Prodáme ji za cenu, jakou si řeknete. Každý kdo chce prodávat má o ceně svoji představu a když si nebudete Vaší cenou jistí, s nastavením ceny Vám pomůžeme a vysvětlíme proč za tolik.
  • Na spolupráci se domlouváme zásadně vždy ústně (gentlemanská dohoda) a výši naší provize Vám sdělíme již předem.
  • Nejdříve přivedeme kupce, který podepíše rezervační smlouvu a až po té podepisujeme dohodu o prodeji s prodávajícím.
  • Rezervační zálohu (provizi) za naše kompletní právní i realitní služby hradí kupující. Schopnost klienta zaplatit rezervační zálohu vyjadřuje jeho skutečný zájem o nemovitost a finanční bonitu.
  • Právní servis může řešit náš advokát nebo advokát kterékoli ze stran, pokud se na tom prodávající s kupujícím shodnou, náklady na právní servis hradíme vždy my.
  • Nejprve od nás obdržíte návrhy všech smluv, a až po té, co si jejich obsah vzájemně odsouhlasíme dojde k jejich podpisu.
  • Právní servis je pojištěný a pojištěna je i samotná advokátní či notářská úschova finančních prostředků.
  • Pracujeme 7 dní v týdnu.
  • Názory našich zákazníků na naši práci najdete v sekci   VÝSLEDKY VAŠÍ PRÁCE 

Tel. +420 727 898 283