O nás

Evoluce v podnikání, reference a doporučení hrají prim.

Končí doba „podnikatelských dinosaurů“, kdy se obchody dělaly na základě podvodů, nekvalitní práce, neplacení faktur, nedodržování dohod, termínů a podobně. Už toho mají všichni dost! Trh se začíná kultivovat a morální zásady znovu nabývají na významu. Začínají se rodit základy „gentlemanského byznysu“, po kterém všichni seriózní podnikatelé i zákazníci tak dlouho volají. Stále více a více obchodů se uzavírá na základě referencí a doporučení, kde dohoda mezi zúčastněnými stranami je stvrzena podáním ruky.

Například se rozhodnete, že si necháte postavit dům. Jste člověk, co klade důraz na precizní práci a použité materiály a raději si připlatíte za záruku kvality. Víte, že Váš dům nebude katalogový, ale podle Vašich představ. Obrátíte se na svoji rodinu a přátele a začnete pátrat po architektovi a stavební firmě s nejlepšími referencemi. S největší pravděpodobností Vám bude někdo doporučen a jejich služeb s důvěrou využijete. Po vykonané práci potom přirozeně u daných odborníků posoudíte jejich profesionalitu. To znamená první dojem, lidský přístup, ochotu, spolehlivost v dodržování dohod a termínů, komunikaci, znalost oboru, vybavení, cenu a další faktory. Pokud bylo vše k Vaší spokojenosti, s klidným srdcem je i Vy doporučíte Vašim známým.

Podobným způsobem uvažujeme všichni. Proto se i v naší realitní kanceláři řídíme touto filosofií. Zmíněné faktory se snažíme přivést k dokonalosti a uplatňovat je každý den v pracovním i osobním životě. Věříme, že vlastním příkladem ovlivňujeme všechny kolem nás. Všichni se chceme setkávat s veselými a milými lidmi, kteří rozumějí tomu, co dělají. Všichni někdy něco potřebujeme od druhých, tak ať je to vždy příjemný zážitek.

S úctou
Antonín Procházka a Ladislav Čech – jednatelé
Tuzemská realitní

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283

× Jak Vám mohu pomoci?