O nás

Evoluce v podnikání, reference a doporučení hrají prim.

Končí doba „podnikatelských dinosaurů“, kdy se obchody dělaly na základě podvodů, nekvalitní práce, neplacení faktur, nedodržování dohod, termínů a podobně. Už toho mají všichni dost! Trh se začíná kultivovat a morální zásady znovu nabývají na významu. Začínají se rodit základy „gentlemanského byznysu“, po kterém všichni seriózní podnikatelé i zákazníci tak dlouho volají. Stále více a více obchodů se uzavírá na základě referencí a doporučení, kde dohoda mezi zúčastněnými stranami je stvrzena podáním ruky.

Například se rozhodnete, že si necháte postavit dům. Jste člověk, co klade důraz na precizní práci a použité materiály a raději si připlatíte za záruku kvality. Víte, že Váš dům nebude katalogový, ale podle Vašich představ. Obrátíte se na svoji rodinu a přátele a začnete pátrat po architektovi a stavební firmě s nejlepšími referencemi. S největší pravděpodobností Vám bude někdo doporučen a jejich služeb s důvěrou využijete. Po vykonané práci potom přirozeně u daných odborníků posoudíte jejich profesionalitu. To znamená první dojem, lidský přístup, ochotu, spolehlivost v dodržování dohod a termínů, komunikaci, znalost oboru, vybavení, cenu a další faktory. Pokud bylo vše k Vaší spokojenosti, s klidným srdcem je i Vy doporučíte Vašim známým.

Podobným způsobem uvažujeme všichni. Proto se i v naší realitní kanceláři řídíme touto filosofií. Zmíněné faktory se snažíme přivést k dokonalosti a uplatňovat je každý den v pracovním i osobním životě. Věříme, že vlastním příkladem ovlivňujeme všechny kolem nás. Všichni se chceme setkávat s veselými a milými lidmi, kteří rozumějí tomu, co dělají. Všichni někdy něco potřebujeme od druhých, tak ať je to vždy příjemný zážitek.

S úctou
Antonín Procházka a Ladislav Čech – jednatelé
Tuzemská realitní

Uvažujete o prodeji?

Uvažujete o prodeji a říkáte si?

  • Za dobrou cenu bych můj dům/byt/pozemek prodal/a.
  • Nechci nic platit, provizi ať zaplatí kupec.
  • Nechci předem nic podepisovat.
  • Mám známého advokáta/notáře, kterému důvěřuji a rád/a bych, aby mi právní servis řešil on.
  • Rád jednám s kompetentní osobou, nejlépe s majitelem firmy, snadno se pak na všem domluvím.
  • Můj dům/byt/pozemek je fakt super a potřebuji někoho, kdo všechny výhody a plusy správně představí správnému kupci a nejlépe s hotovostí.
  • Můj čas je vzácný a vím, že odbornou práci mají dělat odborníci, proto to rád/a svěřím profesionálům.
  • Chci prodat diskrétně a chránit své soukromí – (nemovitost se nebude inzerovat na realitních serverech a vyhnete se tak vysvětlování svým známým nebo rodině, proč nemovitost prodáváte. Zároveň si o tom nebudou šuškat ani Vaši sousedé na ulici.)

Přesně tohle u nás najdete.

Zavolejte nám ještě dnes a domluvte si konzultaci zdarma, na které se na všem domluvíme k Vaší spokojenosti.

Tel. +420 727 898 283