Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na Boskovice
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 699 000 Kč

+ provize

Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na Boskovice

Koupíte-li si tento byt, můžete se vašim známým pochlubit třeba takto:

To byl kauf! Krásný, spravený, třípokojový byt 75 m2, i s vybavením, na perfektním místě, s dvěma lodžiemi a sklepem, v osmipatráku na Slovákové v Boskovicích.

Výtah nás s nákupem i s kočárkem vyveze až nahoru, kde máme shora ticho a nádherný výhled ze všech oken. Ve všech ročních obdobích, ve dne i v noci, je to krásná podívaná. Vedlejší bytovka je hodně daleko, máme soukromí, žaluzie necháváme vytažené i večer.

Všude to máme doslova kousíček. Do fitka či na pivko na Modrou věž, na gympl, na pedák, na nádraží, do Albertu, do Coopu i na náměstí. Škola i školka jsou hned za bytovkou, děti chodí v pohodě samy. Z lodžie na ně vidíme. Dětských hřišť je u bytovky také několik. Když vytáhneme kola nebo si jdeme zaběhat, v přírodě se stezkami s parádními výhledy na Boskovice jsme za chviličku.

Kolem bytovky máme hodně zeleně s lavičkami. Děti si hrají a my odpočíváme ve stínu pod stromy. Parkoviště je hned vedle, kdykoli v pohodě zaparkujeme. Navíc, když je potřeba, můžeme najet až ke vchodu.

Byt máme v osobním vlastnictví, hypotéka byla v pohodě. Bytovka je spravená, vypadá hezky.

Lodžie je veliká, sedáme na ní u stolečku a dáváme si kafíčko. Když vypereme víc prádla, využíváme i společnou lodžii, která je na každém mezipatře.

Předsíň má 8,30m2 s vestavěnou skříní a věšákovou stěnou, kuchyň je tvaru L 10,95m2, obývák je 21m2, ložnice je 12,25m2, dětský pokoj 16,1m2 se vstupem na lodžii 4,60m2, koupelna je 3,3m2, WC 0,85m2, sklepní kóje 2m2, kočárkárna a sušárna jsou společné místnosti.

Byt se postupně modernizoval. Ve 2010 nové zděné jádro s koupelnou a toaletou s rozvody elektřiny, vody, odpadu, také podlahy (v pokojích jsou plovoucí, v ostatních je dlažba), plastová okna se žaluziemi, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, osvětlení bytu. Ve 2015 výmalba a dekorativní tapety, garnyže na záclony, ve 2016 baterie ve vaně, 2017 kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, pračka, plynová varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, lednička s mrazákem a automatickým rozmrazováním), výmalba kuchyně a předsíně, dlažba v kuchyni, koberce v ložnici a v dětském pokoji, všechny vypínače.

V ceně jsme dostali v obýváku sedačku s konferenčním stolkem, v ložnici manželskou postel, stolky a stěnu.

Na bytovce se dělala střecha, zateplení a fasáda, lodžie, vchodové dveře, poštovní schránky, výtah a zateplení stropů ve sklepech.

Topení i ohřev vody máme centrální, radiátory s měřáky jsou litinové s dlouhou životností, televizi a internet máme přes kabel.

Jsme maximálně spokojení.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 75 m2
UpřesněníPanelová, Centrum obce, Po rekonstrukci
AdresaSlovákova, Boskovice, Blansko
Evidenční číslo215/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+1
Plocha75 m2
Plocha obytná75 m2
Podlaží7. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Sklep, Výtah, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Kepákovi
„Dobrý den touto cestou bych chtěla poděkovat Tuzemské realitní s.r.o., která se zabývala prodejem našeho rodinného domu. Rodinný dům jsme prodávali bez valného úspěchu prostřednictvím jiné realitní kanceláře cca rok. Poté co nás oslovil pan Procházka byl dům do čtyř…“
Kepákovi
Bezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem – Moravské Knínice
Bezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem – Moravské Knínice