Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na BoskoviceZrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na Boskovice
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 699 000 Kč

+ provize

Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na Boskovice

Koupíte-li si tento byt, můžete se vašim známým pochlubit třeba takto:

To byl kauf! Krásný, spravený, třípokojový byt 75 m2, i s vybavením, na perfektním místě, s dvěma lodžiemi a sklepem, v osmipatráku na Slovákové v Boskovicích.

Výtah nás s nákupem i s kočárkem vyveze až nahoru, kde máme shora ticho a nádherný výhled ze všech oken. Ve všech ročních obdobích, ve dne i v noci, je to krásná podívaná. Vedlejší bytovka je hodně daleko, máme soukromí, žaluzie necháváme vytažené i večer.

Všude to máme doslova kousíček. Do fitka či na pivko na Modrou věž, na gympl, na pedák, na nádraží, do Albertu, do Coopu i na náměstí. Škola i školka jsou hned za bytovkou, děti chodí v pohodě samy. Z lodžie na ně vidíme. Dětských hřišť je u bytovky také několik. Když vytáhneme kola nebo si jdeme zaběhat, v přírodě se stezkami s parádními výhledy na Boskovice jsme za chviličku.

Kolem bytovky máme hodně zeleně s lavičkami. Děti si hrají a my odpočíváme ve stínu pod stromy. Parkoviště je hned vedle, kdykoli v pohodě zaparkujeme. Navíc, když je potřeba, můžeme najet až ke vchodu.

Byt máme v osobním vlastnictví, hypotéka byla v pohodě. Bytovka je spravená, vypadá hezky.

Lodžie je veliká, sedáme na ní u stolečku a dáváme si kafíčko. Když vypereme víc prádla, využíváme i společnou lodžii, která je na každém mezipatře.

Předsíň má 8,30m2 s vestavěnou skříní a věšákovou stěnou, kuchyň je tvaru L 10,95m2, obývák je 21m2, ložnice je 12,25m2, dětský pokoj 16,1m2 se vstupem na lodžii 4,60m2, koupelna je 3,3m2, WC 0,85m2, sklepní kóje 2m2, kočárkárna a sušárna jsou společné místnosti.

Byt se postupně modernizoval. Ve 2010 nové zděné jádro s koupelnou a toaletou s rozvody elektřiny, vody, odpadu, také podlahy (v pokojích jsou plovoucí, v ostatních je dlažba), plastová okna se žaluziemi, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, osvětlení bytu. Ve 2015 výmalba a dekorativní tapety, garnyže na záclony, ve 2016 baterie ve vaně, 2017 kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, pračka, plynová varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, lednička s mrazákem a automatickým rozmrazováním), výmalba kuchyně a předsíně, dlažba v kuchyni, koberce v ložnici a v dětském pokoji, všechny vypínače.

V ceně jsme dostali v obýváku sedačku s konferenčním stolkem, v ložnici manželskou postel, stolky a stěnu.

Na bytovce se dělala střecha, zateplení a fasáda, lodžie, vchodové dveře, poštovní schránky, výtah a zateplení stropů ve sklepech.

Topení i ohřev vody máme centrální, radiátory s měřáky jsou litinové s dlouhou životností, televizi a internet máme přes kabel.

Jsme maximálně spokojení.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 75 m2
UpřesněníPanelová, Centrum obce, Po rekonstrukci
AdresaSlovákova, Boskovice, Blansko
Evidenční číslo215/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+1
Plocha75 m2
Plocha obytná75 m2
Podlaží7. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Sklep, Výtah, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí