fbpx
Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u BoZrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u Bo
Celkem 30 fotografií.
Cena 5 999 000 Kč

Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, se zahradou, uzavřeným dvorkem a terasou ve Svitávce u Bo

Představte si rodinný život plný aktivit, radosti a pohody. Tento sen se může stát skutečností díky rodinnému domu, který se nachází přímo u řeky Svitavy ve Svitávce u Boskovic. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, které milují pobyt v přírodě. Můžete si užívat rybaření, plavání na loďce a cvičení se svými pejsky na cvičišti, které se nachází hned za řekou. Pro sportovně založené jedince je tu cyklostezka vedoucí podél řeky, na které se dá dojet na in-line bruslích přímo od domu až do Zboňku a na kole či koloběžce až do Letovic. Procházky do přírody v přírodním parku Halasovo Kunštátsko vás uvedou do klidu a umožní vám vyčistit hlavu. Relax na čerstvém vzduchu při pěstování květin na zahrádce s hezkým výhledem přinese úsměv na tvář. Rodinné oslavy a setkání s přáteli jsou ideální na uzavřené terase při grilování.

Dále je tento dům ideální volbou, když si chcete užít výhod života přímo v obci bez nutnosti jezdit někam daleko. Základní škola, mateřská škola, obchod, pošta, restaurace, lékař, dětská hřiště a další, to vše máte jen pár minut pěšky. A když si budete chtít zasportovat při nepříznivém počasí, můžete využít novou moderní sportovní halu a v Sokolovně si pak dát saunu. Navíc máte výhodu blízkosti měst Boskovic a Letovic a pohodlný spoj do Brna vlakem. Prostě vše, co potřebujete pro šťastný rodinný život, na jednom místě.

Dům je bezbariérový, i v pokročilejším věku zde budete mít komfortní bydlení. Srdcem domu jsou velká krbová kamna v obývacím pokoji, která navozují příjemnou atmosféru. Toto teplo domova rovněž šetří peníze za vytápění plynem.

Rekonstrukce. Kompletní v roce 2012. Omítky, podlahy, sádrokartonové stropy, podlahy z vinylu, dlažby a PVC, rozvody elektřiny, vody a odpadu, střešní krytina nad přední stranou domu, rýny a okapy, plastová okna, francouzská okna na terasu, vchodové dveře, interiérové dveře, obložkové zárubně, rozvody topení s deskovými radiátory s rozvody zasekanými do zdi, kondenzační kotel Baxi na zemní plyn sloužící i k ohřevu teplé vody, osvětlení, nová garáž s lamelovými vraty na dálkové ovládání, domovní videotelefon, ručně skládané kamenné zídky na kaskádovité zahradě, kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou, indukční varnou deskou, digestoří s odtahem, ledničkou. Ve 2013 napojení na obecní kanalizaci. Ve 2018 průtokový ohřívač teplé vody v kuchyni. Ve 2022 krbová kamna, vyvložkování komína, tepelný průduch nad krbem na vytápění dětského pokoje, přivedení pevného internetu VDSL.

Dispozice 3+1. Obývací pokoj s krbem 20,4m2, dětský pokoj 16,25m2, ložnice 15,45m2, kuchyň 14,60m2, chodba 14,25m2, technická místnost 7m2, koupelna 3,45m2, WC 1,30m2, garáž 21m2, terasa 24m2.

Pozemek je celkem 538m2, užitná plocha domu 114m2 i s garáží, zastavěná plocha 165m2, zahrada 349m2, parkování pro 1 auto v garáži, 4 auta před domem pro návštěvy.

Možnost převzetí hypotéky s nízkou úrokovou sazbou.

Nezmeškejte tuto příležitost a zažijte život plný radosti a pohody s rodinným domem u řeky Svitavy.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 114 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaSedláčkova, Svitávka, Blansko
Evidenční číslo287/2175
KategorieRodinný dům
Plocha114 m2
Plocha obytná114 m2
Plocha pozemek538 m2
Plocha zastavěná165 m2
Plocha zahrada349 m2
Počet NP1
Velikost3+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Garáž, Parkování, Terasa, Zahrada
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53ms velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53ms velkou lodžií, 2 garážová stání.