Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.
Celkem 30 fotografií.
Cena 6 199 000 Kč

plus provize

Zrekonstruovaný nadstandardně velký byt 3+1 v hezkém secesním domě v centru.

Zrekonstruovaný nadstandardně prostorný zděný byt 3+1 s velkými vysokými místnostmi a obřími dvojkřídlými dveřmi vyvolávajícími pocit, že jste na zámku. Byt je v hezkém secesním domě z roku 1889 v centru města.

Rekonstrukce byla postupná. 1997 elektřina v pokoji, tepelné odizolování 3 stěn v pokoji kombi deskami, což je 4,5 cm polystyren, na tom heraklit a omítka. 2003 kuchyňská linka, klimatizace v kuchyni a v obývacím pokoji, zásuvky, vypínače, osvětlení. 2005 satelit a rozvody do pokojů. 2008 odhlučnění dvou stěn v ložnici 13cm vata a sádrokarton, rozvody vody, plynu a elektřiny v celém bytě včetně jističů, závěsný kondenzační kotel Baxi na zemní plyn se zásobníkem 45 l na teplou vodu, rozvody topení plastové trubky s kovovou vložkou, deskové radiátory, přebroušení parket v pokojích a předsíni, v kuchyni nová dřevěná podlaha včetně Íček, hurdisků a polystyrenu 5cm. Dále zateplení stropů v celém bytě vyplněním trámového prostoru v podlaze na půdě čedičovou drtí. 2015 atypická vysoká plastová 5 komorová okna s izolačním 3sklem se žaluziemi a síťkami, bezpečnostní vícebodové vstupní dveře.

Byt je v osobním vlastnictví a plocha je 134m2 včetně dvou sklepů. Samotný byt má 120m2. Balkóny jsou k dispozici 2 v mezipatrech. Byt je ve 2. patře a schodiště má velmi nízké nášlapy a mírný sklon. Nahoru a dolů se jde velmi pohodlně i v pokročilém věku. Okna na JV a SZ.

Pokoje a dveře jsou opravdu velké, máte-li rádi historický velký nábytek, v pohodě ho sem dáte. Výška stropů je 3,40m, historické dvojkřídlé dveře do pokojů jsou 2,46m x 1,20m, vstupní bezpečnostní dveře do bytu jsou 2,15m x 0,90m.

Za bytovým domem je zatravněný dvorek patřící k domu, kde je absolutní klid. Je možné zde posedět na čerstvém vzduchu a děti si zde můžou hrát. Po domluvě se sousedy zde může zůstat i majitelem vystavěná plechová garáž na motorku.

Bydlení zde je klidné s dobrými sousedskými vztahy. Je na skvělém místě hned mezi parky Smetanovy a Čechovy sady, kousek od náměstí v klidné vedlejší ulici mimo placenou parkovací zónu. Zastávka tramvaje je 90m, trať vede jinudy, proto neruší. V blízkosti je Výstaviště Flóra, základní škola, mateřská škola, dětské hřiště, nemocnice, lékařská fakulta a další.

Inkaso 3.800Kč měsíčně včetně fondu oprav. Vytápění vlastním kotlem.

Dispozice. Předsíň 11,41m2, kuchyň 13,45m2, pokoj 28,14m2, obývací pokoj 29,55m2, ložnice 31,19m2, koupelna 3,52m2, WC 1,14m2, spíž 1,29m2, sklep 5,63m2, druhý sklep 8,76m2. Nad WC a spíží je úložný prostor. Nad bytem je velká půda využívaná k uskladnění věcí. Část půdy je možné po dohodě s ostatními vlastníky využít k rozšíření bytu nebo by tam šel vybudovat zcela nový byt či několik bytů.

Rekonstrukce bytového domu. 1995 plechová střešní krytina, okapy, rýny, svody, fasáda vpředu i vzadu, 2000 stoupačky, 2005 renovace dveří v průjezdu, 2015 elektrický vrátný, osvětlení s čidly společných prostor, 2019 renovace dveří do bytového domu, elektřina a renovace společných prostor, 2020 výmalba.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 134 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Po rekonstrukci
AdresaŠtítného, Nová Ulice, Olomouc
Evidenční číslo249/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie3+1
Plocha134 m2
Plocha obytná134 m2
Podlaží2. patro
Počet NP3
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Kanalizace, Klimatizace, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Bytové jádro zděné, Sklep
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Tramvaj, Trolejbus, Vlak
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Martina Schusterová
„Chtěli bychom pochválit tuto Realitní kancelář, že nám zrealizovali prodej bytu, který jsme nemohli rok a půl prodat. S touto realitkou se to povedlo ani ne do měsíce.“
Martina Schusterová
Nadstandardní byt 5+kk, 138m2 s lodžií a dvěma WC v Kuřimi
Nadstandardní byt 5+kk, 138m2 s lodžií a dvěma WC v Kuřimi