Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, Blansko
Celkem 17 fotografií.
Cena 2 999 000 Kč

+ provize

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, Blansko

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, umístěný v 1. patře revitalizovaného bytového domu s výtahem, nacházející se v těsné blízkosti přehrady Pálava a v blízkosti mateřské i základní školy.

Bytový dům se nachází na samém okraji města, odkud vás zpevněná cesta za minutu přivede do areálu přírodního koupaliště Pálava. Krásné velké stromy mnoha druhů, travnaté plochy a slunce odrážející se na vodní hladině jsou velmi příjemné a nabíjí energií. Děti si zde pohrají na dětském hřišti, občerstvíte se v restauraci a můžete si i zahrát minigolf.

Do školky to mají děti 100m a do školy 150m, po cestičce mimo hlavní silnici. Na zastávku městského autobusu je to taktéž kousek 100m. Za pár minut se přepravíte do centra či na nádraží.

Byt je v osobním vlastnictví, v pohodě na něj dostanete hypotéku.

V blízkosti domu je velké parkoviště, kdykoli pohodlně zaparkujete.

Výhodou oproti jiným bytům jsou 2 lodžie a 2 kóje, přičemž jedna kóje je umístěna na patře a druhá ve sklepě.

Slunce byt prosvětluje dopoledne. Kuchyň, obývák a dětský pokoj jsou orientovány na východ, směrem k přehradě. Ložnice je na sever.

Modernizace proběhla v roce 2009 a to nové zděné jádro s novou koupelnou, WC, a kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a to plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou, ledničkou a mrazákem. V jádře jsou nové rozvody elektřiny v mědi, vody a odpadu v plastu. Dále jsou v bytě nové plovoucí podlahy, plastová okna se žaluziemi a síťkami, vestavěné skříně, osvětlení, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi. V roce 2014 plovoucí podlahy v ložnici a dětském pokoji.

Vytápění s litinovými radiátory je centrální, stejně tak teplá voda. Úklid společných prostor je zajištěn externě. TV anténa, internet kabelem a WiFi.

Plocha bytu včetně lodžií a kójí je 82m2. Vstupní předsíň 3,55m2 má dvě vestavěné skříně a věšákovou stěnu s botníkem, obývací pokoj 16,17m2, kuchyň 14,37m2 se vstupem na lodžii 4,6m2, dětský pokoj 14,68m2 se vstupem na druhou lodžii 4,6m2, ložnice 12,11m2 s vestavěnou skříní se zrcadly, komora 2,75m2 s vestavěnou skříní a vývody na pračku a sušičku, koupelna 3,49m2 se skříňkami, WC 1,17m2, kóje na patře 2,7m2, kóje ve sklepě 1,52m2. Kočárkárna je společná místnost.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce a přeji Vám hezký den. Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 82 m2
UpřesněníPanelová, Okraj obce, Po rekonstrukci
AdresaDvorská, Blansko, Blansko
Evidenční číslo203/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+1
Plocha82 m2
Plocha obytná82 m2
Podlaží1. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Sklep, Výtah, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Kepákovi
„Dobrý den touto cestou bych chtěla poděkovat Tuzemské realitní s.r.o., která se zabývala prodejem našeho rodinného domu. Rodinný dům jsme prodávali bez valného úspěchu prostřednictvím jiné realitní kanceláře cca rok. Poté co nás oslovil pan Procházka byl dům do čtyř…“
Kepákovi
Bezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem – Moravské Knínice
Bezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem – Moravské Knínice