Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, BlanskoZrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, Blansko
Celkem 17 fotografií.
Cena 2 999 000 Kč

+ provize

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava, Blansko

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, umístěný v 1. patře revitalizovaného bytového domu s výtahem, nacházející se v těsné blízkosti přehrady Pálava a v blízkosti mateřské i základní školy.

Bytový dům se nachází na samém okraji města, odkud vás zpevněná cesta za minutu přivede do areálu přírodního koupaliště Pálava. Krásné velké stromy mnoha druhů, travnaté plochy a slunce odrážející se na vodní hladině jsou velmi příjemné a nabíjí energií. Děti si zde pohrají na dětském hřišti, občerstvíte se v restauraci a můžete si i zahrát minigolf.

Do školky to mají děti 100m a do školy 150m, po cestičce mimo hlavní silnici. Na zastávku městského autobusu je to taktéž kousek 100m. Za pár minut se přepravíte do centra či na nádraží.

Byt je v osobním vlastnictví, v pohodě na něj dostanete hypotéku.

V blízkosti domu je velké parkoviště, kdykoli pohodlně zaparkujete.

Výhodou oproti jiným bytům jsou 2 lodžie a 2 kóje, přičemž jedna kóje je umístěna na patře a druhá ve sklepě.

Slunce byt prosvětluje dopoledne. Kuchyň, obývák a dětský pokoj jsou orientovány na východ, směrem k přehradě. Ložnice je na sever.

Modernizace proběhla v roce 2009 a to nové zděné jádro s novou koupelnou, WC, a kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a to plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou, ledničkou a mrazákem. V jádře jsou nové rozvody elektřiny v mědi, vody a odpadu v plastu. Dále jsou v bytě nové plovoucí podlahy, plastová okna se žaluziemi a síťkami, vestavěné skříně, osvětlení, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi. V roce 2014 plovoucí podlahy v ložnici a dětském pokoji.

Vytápění s litinovými radiátory je centrální, stejně tak teplá voda. Úklid společných prostor je zajištěn externě. TV anténa, internet kabelem a WiFi.

Plocha bytu včetně lodžií a kójí je 82m2. Vstupní předsíň 3,55m2 má dvě vestavěné skříně a věšákovou stěnu s botníkem, obývací pokoj 16,17m2, kuchyň 14,37m2 se vstupem na lodžii 4,6m2, dětský pokoj 14,68m2 se vstupem na druhou lodžii 4,6m2, ložnice 12,11m2 s vestavěnou skříní se zrcadly, komora 2,75m2 s vestavěnou skříní a vývody na pračku a sušičku, koupelna 3,49m2 se skříňkami, WC 1,17m2, kóje na patře 2,7m2, kóje ve sklepě 1,52m2. Kočárkárna je společná místnost.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce a přeji Vám hezký den. Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 82 m2
UpřesněníPanelová, Okraj obce, Po rekonstrukci
AdresaDvorská, Blansko, Blansko
Evidenční číslo203/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+1
Plocha82 m2
Plocha obytná82 m2
Podlaží1. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Sklep, Výtah, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.