fbpx
Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.
Celkem 30 fotografií.
Cena 3 100 000 Kč

plus provize

Zrekonstruovaný byt 3+s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.

Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií, výtahem, nízkým inkasem, na klidném místě se všemi službami, obklopený nádhernou přírodou Přírodního parku Údolí Bystřice s množstvím pěších i cyklotras. V místě jsou v blízkosti dětská hřiště, školka, škola, lékaři, obchody, vlak, autobus, skiareály Hlubočky a Hrubá voda s bobovými dráhami a wellnessem, jezdecký klub, fotbalový klub, kluziště, letní kino a další. Za studiem a za prací je to do Olomouce jen 15 km nebo je možné využít místní podniky Mora a Honeywell.

Byt je v osobním vlastnictví. Inkaso pro 4 člennou rodinu je jen 4.100 Kč měsíčně i s fondem oprav. Televize je přes anténu, internet přes WiFi. Vytápění i ohřev vody je centrální. Okna v dětském pokoji, kuchyni a obývacím pokoji s lodžií jsou orientovány na východ, ložnice je na sever. Je z nich hezký výhled na okolní zeleň. Slunce byt prosvětluje dopoledne. Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží z celkových 8 podlaží.

Rekonstrukce bytu proběhla v roce 2015. Dělalo se nové jádro z Ytongu, vznikla tedy nová koupelna s vanou, nové WC, kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a filtrační digestoří. V jádru je nová elektřina v mědi včetně jističů, nové rozvody vody a odpadu v plastu, sádrokartonové stropy s bodovým osvětlením, nové dveře s obložkovými zárubněmi do koupelny a na WC. Dále osvětlení v celém bytě. O několik let dříve byla vyměněna plastová okna se žaluziemi, plovoucí podlahy v pokojích a dlažby v kuchyni a na chodbě. Nová myčka byla pořízena v roce 2021.

Bytový dům je panelový, funguje v něm Společenství vlastníků jednotek. Úklid je placený. V roce 2005 proběhla revitalizace a to zateplení, fasáda, střešní krytina, lodžie, stoupačky, poštovní schránky, zvonky, deskové radiátory. V 2014 výtah, v 2016 termohlavice na radiátory, v 2020 vchodové dveře, kamerový systém, nové kovové sklepní kóje.

Dispozice.

Plocha bytu je 75,1 m2 včetně lodžie 4,1 m2 a sklepa 1,72 m2. Obývací pokoj má 16,2 m2, dětský pokoj 14,2 m2, ložnice 12,3 m2, kuchyň 11,7 m2, předsíň 8,5 m2, komora 2,8 m2, koupelna 2,8 m2, WC 0,8 m2. Společné místnosti jsou kočárkárna, 2 kolárny, sušárna.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 75 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaNa Orátě, Hlubočky, Olomouc
Evidenční číslo265/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie3+1
Plocha75 m2
Plocha obytná75 m2
Podlaží1. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Lodžie, Sklep, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostPošta, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, Silnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Quynh Trang Dang
„Tímto způsobem bych chtěla poděkovat oběma pánům v Tuzemské realitní za jejich ochotu a upřímnost při koupi bytu ve Slatinské čtvrti. Okamžitě při první prohlídce nám vysvětlili...“
Quynh Trang Dang
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.