fbpx
Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.
Celkem 30 fotografií.
Cena 3 799 000 Kč

plus provize

Zrekonstruovaný byt 3+s lodžií a výtahem na perfektním místě.

Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, na perfektním místě, odděleném od silnice parčíkem s dětským hřištěm a posezením. Za bytovým domem je říčka Sitka, která zve na procházky podél břehu nebo si zaběhat či projet na kole. Do přírody zve rovněž východně od města hezká zalesněná krajina s turistickými naučnými stezkami Prabába a Zelená stezka s vyhlídkovým altánem Zelená budka.

V těsné blízkosti bytu je mateřská škola, obchodní dům Albert a lékárna. V blízkosti jsou i základní školy, vlakové a autobusové nádraží, obchodní domy Lidl, Tesco, Kaufland, nemocnice, restaurace, park Tyršovy sady, pošta, koupaliště, hokejový a atletický stadion a další. Šternberk je město s veškerou vybaveností včetně středních škol a je známé díky krásnému hradu a závodu do vrchu Ecce Homo. Do Olomouce je to jen 16 km.

Byt je v osobním vlastnictví. Inkaso je pro 2 lidi 4.500 Kč měsíčně i s fondem oprav. Televize je přes satelit, internet přes WiFi. Vytápění i ohřev vody je centrální. Okna v dětském pokoji a kuchyni jsou orientovány na sever, na jih jsou okna v obývacím pokoji s lodžií a v ložnici. Je z nich hezký výhled na parčík s hřištěm, kde jsou děti pěkně pod dohledem. Byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží z celkových 8 podlaží. Parkovacích míst je dostatek na parkovištích před bytovým domem i za bytovým domem.

Rekonstrukce bytu proběhla postupně. V roce 2008 plastová okna se žaluziemi. V roce 2009 nové jádro z Ytongu, nová koupelna s vanou a WC, kuchyňská linka s vestavěnou pračkou, sporákem na zemní plyn, filtrační digestoří, dále interiérové dveře, vchodové bezpečnostní odhlučněné dveře, nová dlažba v kuchyni, na chodbě a v koupelně, zasklení lodžie, dále osvětlení lustry v celém bytě. V jádru je nová elektřina v mědi včetně jističů, nové rozvody vody a odpadu v plastu. V roce 2021 se dělaly nové omítky v chodbě, kuchyni, obýváku a v koupelně. Dále nové stropy v koupelně, v chodbě a kuchyni, kde je i nové vestavěné LED osvětlení. Radiátory jsou původní litinové s termohlavicemi. V pokojích jsou na podlaze parkety pokryté koberci.

Bytový dům je panelový, funguje v něm Společenství vlastníků jednotek. Úklid je placený. V roce 2009 proběhla revitalizace a to zateplení, fasáda, střešní krytina, lodžie, stoupačky. V 2019 nový výtah, poštovní schránky, vchodové dveře, zvonky. V 2021 zasklení spodní části lodžií.

Dispozice.

Plocha bytu je 77 m2 včetně lodžie 2,56 m2 a sklepní kóje 1,92 m2. Obývací pokoj má 16,58 m2, dětský pokoj 20,59 m2, ložnice 12,08 m2, kuchyň 12,12 m2, předsíň 6,56 m2, komora 0,92 m2, koupelna s WC 3,56 m2. Společné místnosti jsou kolárna, prádelna, sušárna.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 77 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaNádražní, Šternberk, Olomouc
Evidenční číslo266/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie3+1
Plocha77 m2
Plocha obytná77 m2
Podlaží3. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Lodžie, Sklep, Výtah
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Vlak
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.