Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.
Celkem 29 fotografií.
Cena 3 749 000 Kč

plus provize

Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě.

Byt je ve Slatině na konci slepé ulice, neprojíždí tu tedy žádná auta a je zde klid. Pojedete sem prakticky jen Vy a Vaši sousedi a zaparkujete před domem. Do školy a do školky je to doslova pár metrů, pro děti i pro Vás to bude chvilka, což oceníte hlavně za deště nebo ve spěchu. Z bytu Vás to bude doslova táhnout ven, neboť hned za domem je krásný velký areál se spoustou zeleně, kopečků, hřišť, cestiček, laviček, skluzavek, cvičebních i herních prvků a skateparku. Vy i děti si zde určitě najdete aktivitu, která se Vám bude líbit, byť by to byl jen odpočinek na lavičce uprostřed zeleně a vůně levandulových záhonů.

Na nákup, do restaurace, k doktorovi, do lékárny a tak dále je to také jen kousek, vše je v obchodním centru Slatinka, kde je i zastávka trolejbusu, který Vás do 15 minut doveze do centra Brna. Autem jste za minutu na dálnici.

Byt je zrekonstruovaný o dispozici 2+1 s 58 m2 včetně sklepní kóje, velkou lodžií 4,7m2, na které je dost místa pro posezení u kávy či piva. Komfort zaručí nový výtah, který byste v bytovce o 4 podlažích nečekali. Byt je umístěn ve 2 podlaží, můžete si tedy vybrat, zda půjdete pěšky nebo se svezete. Přístup je bezbarierový.

Byt je v osobním vlastnictví, v pohodě na něho dostanete hypotéku. Funguje zde Společenství vlastníků jednotek (SVJ).

Bytový dům je panelový, po revitalizaci. Dělala se střecha, fasáda, zateplení, vchodové dveře, lodžie, stoupačky a výtah je úplně nový. Úklid je placený. Topení i ohřev vody je centrální. TV, internet, NETBOX, UPC.

Rekonstrukce bytu proběhla v roce 2015 a dělalo se zcela nové zděné jádro. Tedy celá nová koupelna s WC i s vybavením a osvětelním LED, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči jako elektrická trouba, indukční varná deska, myčka, pračka, digestoř s odtahem ven. V jádru je nová elektřina v mědi včetně jističů, rozvody vody i odpadu. Zemní plyn je k dispozici, ale nevyužívá se. Dále nová spižní skříň v kuchyni, plovoucí podlahy v celém bytě, plastová okna, osvětlení, jeden deskový radiátor, ostatní radiátory jsou litinové s dlouhou životností, všechny opatřeny měřáky, dále interiérové dveře a vestavěná skříň na chodbičce.

Dispozice.

Chodba 6,7m2, koupelna s WC 4m2, kuchyň 11,1m2 s okny na severovýchod, obývací pokoj 16m2 s okny na severovýchod, ložnice 14,6m2 se vstupem na lodžii a okny na jihozápad, šatna 2,8m2. Sklepní kóje 2m2. Společná místnost je kočárkárna.

Typ nemovitostiByty, 2+1, Prodej, 58 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaDědická, Slatina, Brno-město
Evidenční číslo230/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie2+1
Plocha58 m2
Plocha obytná58 m2
Podlaží1. patro
Počet NP4
Velikost2+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Lodžie, Sklep, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Škola, Školka
SpojeníDálnice, MHD, Silnice, Tramvaj, Trolejbus, Vlak
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Dvořák
„Přes tuto firmu jsem prodával i následně kupoval. Jak s prodejem, tak koupí nového domu jsem byl maximálně spokojen. Musím vyzdvihnout...“
Pavel Dvořák
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník