fbpx
Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.
Celkem 27 fotografií.
Cena 3 000 000 Kč

Zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody.

Nově zrekonstruovaná celoročně obyvatelná chata 4+kk hned u vody na břehu rybníka Komorník. Nádherné místo plné pozitivní energie mezi obcemi Strmilov a Kunžak v Jižních Čechách v Přírodním parku Česká Kanada. Kdo tu jednou byl, nikdy nezapomene.

Les, voda, houbaření, lesní plody, koupačka, opalování, cyklovýlety, opékání, grilování, jízda na loďce, rybaření. Fantazii se meze nekladou. Nebude se Vám chtít vrátit domů. Rovněž hradů, zámků a různých zajímavostí je v okolí obrovské množství, stále budete mít kam jezdit na výlety.

Chata stojí na vlastním pozemku o celkové ploše 292 m2. Má přístup z vlastního pozemku až k vodě, kde má vlastní molo a schůdky. Voda zde není hluboká, rychle se prohřeje, pro děti ideál. Dno je písčité a pozvolna klesá. Autem se dá přijet až k chatě, přičemž cca 200m je po lesní cestě.

Chata je po kompletní rekonstrukci v roce 2016. Vlastní vrt hluboký cca 30m s vodárnou dává pitnou vodu (bez testu), elektřina je v mědi 220V/380V, splachovací WC a sprchovací kout jsou uvnitř v chatě, elektrický bojler ohřívá teplou vodu, odpady jsou svedeny do jímky. Krb s horkovzdušnými průduchy do pokojů chatu velmi rychle vytopí na příjemnou teplotu.

Chata je dřevostavba na zděné podezdívce z většiny podsklepená. Zvýšené přízemí a 1. patro je tvořeno konstrukcí z dřevěných hranolů o síle cca 15cm x 10cm, uvnitř je izolační vata a z venku jsou dřevěné palubky. Z venku je pak ještě zateplení 10 cm polystyrenem a střecha je zateplená 20cm tvrzeným polystyrenem. Okna jsou dřevěná eurookna s venkovními okenicemi. Na střeše je pozinkovaný plech s dezénem tašky. Chata se dá v pohodě užívat celý rok.

Kromě televize, křesla a osobních věcí zůstává a je v ceně kompletní vybavení včetně laminátové loďky s elektromotorem. Je tu i malý domeček pro děti ve stromech, ohniště, suchý dok na loď a molo.

Chata je na ploše 6m x 6m, podlahová plocha je 66m2 plus terasa v přízemí a balkon v patře.

Dispozice.

V přízemí je obývák s krbem a kuchyňským koutem 18,48m2, koupelna 2,42m2, WC 0,97m2, druhý pokoj 6,42m2.

V patře je galerie 4,24m2, třetí pokoj 6,96m2, čtvrtý pokoj 8,64m2.

Sklep má 17,86m2.

Inkaso při víkendovém využívání od jara do podzimu, plus dovolená v létě a na Vánoce je za elektřinu 700 Kč čtvrtletně, pojistka 2.200 Kč ročně, rybářům za vstup do vody a molo se platí 600 Kč ročně. Dřevo do krbu.

Shrnutí na závěr. Chata je nově zrekonstruovaná, lze využívat po celý rok, má vlastní přístup k vodě, kompletně vybavená, umístěná v nádherné krajině. Dokonalý relax či bydlení v souladu s přírodou.

Typ nemovitostiRekreační objekty, Chata, Prodej, 66 m2
UpřesněníDřevostavba, Polosamota, Po rekonstrukci
AdresaStrmilov, Jindřichův Hradec
Evidenční číslo283/2175
KategorieChata
Plocha66 m2
Plocha obytná66 m2
Plocha pozemek292 m2
Plocha zastavěná36 m2
Plocha zahrada256 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost4+kk
TopeníLokální palivové
Konstrukce budovyDřevostavba
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Studna, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Sklep, Terasa, Zahrada, Zařízeno nábytkem
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníPolosamota

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Dvořák
„Přes tuto firmu jsem prodával i následně kupoval. Jak s prodejem, tak koupí nového domu jsem byl maximálně spokojen. Musím vyzdvihnout...“
Pavel Dvořák
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+s pergolou a zahradou, Doubravník
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+s pergolou a zahradou, Doubravník