fbpx
Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.
Celkem 17 fotografií.
Cena 3 490 000 Kč

Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.

Přivítejte nový začátek ve zcela novém bytě, v úplně novém bytovém domě, kde nikdo ještě nebydlel. Voní novotou a je vybaven nadstandardními prvky včetně parkovacího stání. Navíc je jen kousek od Olomouce a současně od Přírodního parku Údolí Bystřice. Ideální bydlení pro mladé lidi i pro seniory.

Byt se nachází na klidném místě přímo u cyklostezky, která vás dovede do Olomouce a na Svatý Kopeček, a také do parků, do školy a do školky. U bytového domu je klid, nejezdí zde žádná auta. Děti se mohou vypustit ven, ať si hrají na čerstvém vzduchu.

Všude je to pěšky kousek. Do Penny marketu, na poštu, do Makra, do parků, na sportoviště, ke koním, na vlak, na zastávku MHD, na dálnici, do školy, do školky, k lékařům, do restaurace, atd. Srdce lyžařů zaplesá, neboť do ski areálu Hlubočky je to jen 5km a do Hrubé vody 12km. Velká Bystřice je město s veškerou vybaveností a můžete si vybrat, zda využijete místní služby či zajedete 3 km do Olomouce.

Vybavení bytu je nadstandardní. V bytě jsou okna s izolačním trojsklem a regulovatelnou automatickou cirkulací pro výměnu vzduchu, dvoje dveře zásuvné do pouzdra šetřící prostor, moderní kuchyňská linka na míru (od soukromého stolaře s možností rozšíření) se spotřebiči Mora – s vestavěnou elektrickou troubou, indukční varnou deskou, myčkou, mikrovlnou troubou, digestoří s odtahem. Kvalitní plovoucí podlahy, koupelna se sprchovým koutem (od firmy Ptáček).

Byt je v osobním vlastnictví, umístěný v přízemí. K bytu náleží jedno parkovací stání. Další auto může parkovat na společném parkovišti u bytového domu. Televize je přes internet.

Dispozice je 2+kk s užitnou plochou 57,55 m2 včetně sklepa. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 23,24 m2 se vstupem na balkon 2,4m2. Ložnice 12m2, chodba 4,14m2, koupelna s WC 4,94m2. Zděný sklep 13,23m je nadstandardně velký, dáte tam kola a spoustu věcí. Kočárkárna je společná místnost.

Bytový dům je zděný, kolaudovaný v roce 2023. Do bytu je bezbariérový přístup.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej, 58 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Novostavba
AdresaNádražní I, Velká Bystřice, Olomouc
Evidenční číslo293/2175
Kategorie2+kk
Plocha58 m2
Plocha obytná58 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP3
Počet PP1
Velikost2+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Parkování, Sklep, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce
PENB Třída náročnostiB - úsporná

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.