fbpx
Výstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u OlomouceVýstavba 16 moderních rodinných domů v Blatci u Olomouce
Celkem 30 fotografií.
Cena 13 702 500 Kč

Ceny domů jsou od 13.497.660 Kč do 13.958.550 Kč, včetně pozemku, DPH i provize.

Výstavba 1moderních rodinných domů v Blatci u Olomouce

Konečně je to tady! Systém výstavby, který se osvědčil u bytových domů, už přichází díky své vysoké kvalitě a dalším výhodám i na 16 rodinných domů v Blatci u Olomouce.

Domy se vyznačují krásným trvale atraktivním designem, vysokou pevností, dlouhou životností, nízkou spotřebou energií, rychlou výstavbou a možností vytvoření atypických prvků, které jsou u běžných staveb těžko řešitelné či za velké peníze.

Domy se skládají ze samonosné konstrukce skeletu a zděné výplně. Skelet je z vysoce pevnostního betonu, obvodové zdi i vnitřní příčky jsou z Ytongu. Bezkonkurenční výhoda oproti běžným domům je větší podlahová plocha vzhledem k zastavěné ploše a to při zachování tepelných vlastností domu. Obvodové ani vnitřní zdi nejsou nosné, jsou tedy tenčí a ušetřené místo využijete pro svůj nábytek. Budete-li v budoucnu rekonstruovat, snadno upravíte dispozici či vytvoříte velkou prosklenou plochu.

Domy jsou funkcionalistického designu s rovnou střechou, který je dnes velkým trendem. Rovněž pohledový beton je žádaným luxusním prvkem v interiéru, strop v obýváku je tedy přiznaný. Za příplatek může být přiznaný strop i v dalších místnostech, i jiné nadstandardní prvky.

Domy včetně parkovacího stání jsou z důvodu soukromí stavěny samostatně. Kvůli komfortu a prostoru jsou umístěny hlouběji do pozemku. Plot z ulice je z monolitického betonu s vchodovou brankou a dvoukřídlou bránou na dálkové ovládání. Dokola je pozemek oplocen zeleným pletivem. Za domem je zahrada s terasou, která navazuje na obývák. Nad obývákem je druhá terasa s výhledem.

Tepelné čerpadlo vzduch voda značky Bosch spolu s fotovoltaickými panely na střeše, zateplením 20cm z pěnového polystyrenu s uhlíkovými vlákny, silikonovou fasádou, 7 komorovými okny s izolačními trojskly minimalizují náklady na vytápění a ohřev teplé vody. Topení je podlahové, hřeje od nohou. Výměník tepelného čerpadla je za atikou na střeše, neruší tedy klidné bydlení. V nadstandardu se tepelné čerpadlo může stát součástí Vaší SMART domácnosti a celý domov budete mít v jedné aplikaci v mobilu.

Dispozice 4+kk, užitná plocha 162m2, plus horní terasa 52m2, dolní terasa 51m2, kryté park. stání 83m2. Obývák s kuchyní má úctyhodných 57,9m2 a v každém patře je koupelna s WC. Ložnici v přízemí oceníte ve stáří.

Pozemky od 448m2 do 703m2. Sítě – vodovod, kanalizace, elektřina. Dešťovka – akumulační nádrž 4m3.

Bydlení v Blatci spojuje klid a přírodu venkova a služby blízkých měst. Olomouc 7km, Prostějov 9km. V obci MŠ, ZŠ.

Domy budou postaveny kompletně bez kuchyňské linky, osvětlení, vestavěného nábytku. V ceně je srovnání terénu včetně orniční vrstvy. Foto, video ilustrativní.

Financování na všechny domy je zajištěno u Raiffeisenbank prostřednictvím Finance4All, minimální vklad z vlastních zdrojů je 5 mil. Kč.

Předpokládané zahájení výstavby 1.12.2022. Délka výstavby pro každý dům 12 až 18 měsíců. 2 etapy. Dokončení celé lokality do 36 měsíců od zahájení. Více na našem webu v Menu-Developerské pro

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 162 m2
UpřesněníSkeletová, Okraj obce, Ve výstavbě
AdresaBlatec, Olomouc
Evidenční číslo284/2175
Poznámka k ceněCeny domů jsou od 13.497.660 Kč do 13.958.550 Kč, včetně pozemku, DPH i provize.
KategorieRodinný dům
Plocha162 m2
Plocha obytná162 m2
Plocha pozemek611 m2
Plocha zastavěná139 m2
Plocha zahrada324 m2
Plocha poznámkaUžitná plocha domu, teras, parkovacího stání je celkem 348 m2
Počet NP2
Velikost4+kk
TopeníLokální tepelné čerpadlo
Konstrukce budovySkeletová
Stav objektuVe výstavbě
Sítě230V, 400V, Kanalizace, Voda, pitná
VybaveníParkování, Terasa, Zahrada
Poznámka k vybaveníKryté parkovací stání na 2 auta, plocha 83m2.
VybavenostŠkola, Školka
SpojeníAutobus, Dálnice, Silnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce
Počet parkovacích míst2
PENB Třída náročnostiB - úsporná

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Magda Raclová
„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní“
Ing. Magda Raclová
Byt 2+1, Bohunice, Brno
Byt 2+1, Bohunice, Brno