fbpx
Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.
Celkem 30 fotografií.
Cena 13 499 000 Kč

plus provize

Skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory a rozestavěný objekt k bydlení.

Na pozemku jsou kamionem dostupné skladové prostory, výrobní prostory, kancelářské prostory, vedené jako průmyslový objekt a dále je na pozemku rozestavěný objekt k bydlení. Vše se dá upravit a užívat mnoha způsoby.

Praha je na dosah, na okraj je to jen 12 km.

Hlavní výhodou je velká zastavitelnost pozemku. Stavební povolení na objekt k bydlení je na cca 270m2 zastavěné plochy. Průmyslový objekt má zastavěnou plochu 320m2. Celkem to je 590m2 a při pozemku 1297m2 je zastavitelnost 45%. Můžete tedy hned dostavovat, jen se rozhodnout kolik místností potřebujete. Aktuálně je zastavěná plocha obou objektů 480m2, užitná 478m2.

Další výhodu je, že celý pozemek na listu vlastnictví je zastavěná plocha a nádvoří, proto je velká část pozemku vydlážděna žulovými kostkami. Může zde parkovat třeba 10 aut, plus 1 auto v garáži a 2 auta v krytém stání. Dláždění unese i kamion.

Budovy jsou chytře umístěny po obvodu, proto je mezi nimi spousta místa a to i na vyvýšenou zahrádku nebo na bazén. Pozemek je také pěkně široký, ve tvaru pětiúhelníku, rovný, celý den prosluněný a je na něm soukromí.

Rozestavěná stavba rodinného domu umístěná v přední části pozemku má zastavěnou plochu 160m2, užitnou 128m a může se rozšířit na obrys původního domu, který byl zlikvidován včetně základů. Byla naprojektována jako 5+kk s obytným podkrovím, ale majitel ji postavil jako přízemní 4+kk. Může zde ale stát i megadům o 10+2 nebo 3 samostatných bytech s již zmíněnou zastavěnou plochou cca 270m. Projekt je i na to a stavební povolení také. Trvalo vyřídit déle než 2,5 roku. Předpokládané náklady na dostavbu plánovaného přízemního domu 4+kk s tepelným čerpadlem jsou 2 mil. Kč. Pro 5+kk se stejným půdorysem a obytným podkrovím 3.500.000 Kč.

Průmyslový objekt v zadní části pozemku teď slouží jako 2 nábytkářské dílny, designové studio, kanceláře, zázemí pro zaměstnance, sklady a dočasné bydlení majitele než by dokončil stavbu domu. Kanceláře jsou v podstatě byt 4+kk. Celý objekt můžete využít k podnikání, byl zde i autoservis s lakovnou nebo k čistě k domácím účelům. V dílnách můžete parkovat veterány, loď či karavan a v kancelářích s kuchyní a koupelnou může být wellness se saunou, posilovna, samostatné bydlení pro hosty, prarodiče či dospělé děti.

Studna o průměru 1,5m, hluboká cca 7m dává užitkovou vodu, která je napojena do kuchyňky, koupelny, WC. Dešťová voda na zálivku je jímána do dvou nadzemních nádrží. Je i voda městská, zemní plyn, elektřina v mědi 220V/380V a kanalizace.

Průmyslový objekt má užitnou plochu 284m2.

V přízemí je dílna 106m2 s výškou 3,55m a vraty 3m x 3,3m, dílna 63m2 s výškou 2,75m, předsíň 4,3m2, designové studio s kuchyňkou 36m2, chodba se schodištěm 5,8m2, koupelna s WC 4m2, kancelář 10,9m2, kuchyňka pro zaměstnance 8,6m2, WC 1m2, sklad 9,2m2, sklad 6,4m2,

V patře je podesta 2,7m2, kancelář 14,8m2, kancelář 10,6m2.

Typ nemovitostiKomerční nemovitosti, Skladovací prostory, Prodej, 412 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Ve výstavbě
AdresaVojkovská, Strašín, Praha východ
Evidenční číslo252/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieSkladovací prostory
Plocha412 m2
Plocha obytná412 m2
Plocha pozemek1297 m2
Plocha zastavěná480 m2
Plocha obchodní115 m2
Plocha výrobních a skladovacích prostor169 m2
Plocha kancelář115 m2
Počet NP2
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníGaráž, Parkování, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníAutobus, Dálnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
Účel nemovitosti156

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.