Výjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využitíVýjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využití
Celkem 30 fotografií.
Cena 16 250 000 Kč

plus provize

Výjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využití

Výjimečné nemovitosti na výjimečném místě s mnoha možnostmi využití.

Začněme místem. Strašín je přilehlou částí města Říčany a ty jsou dle indexu kvality života nejlepším místem k žití v ČR. Město má cca 15.000 obyvatel a veškerou vybavenost. Praha je na dosah, na okraj je to jen 12 km. Služby v blízkosti a přitom klid a příroda okolo.

Pozemek je široký s plochou 1297m2 ve tvaru pětiúhelníku. Je rovný, celý den prosluněný a je na něm soukromí. Budovy jsou při okrajích, takže je mezi nimi spousta místa, třeba na bazén. Esteticky jsou odděleny vyvýšenou zahradou na kamenné zídce. Je vydlážděný žulovými kostkami, které unesou i kamion.

Budov je na pozemku několik a nabízí se mnoho možností jak je využít. Buď k bydlení a podnikání nebo čistě k domácím účelům.

Hrubá stavba byla postavena na místě původního rodinného domu, který byl zlikvidován včetně základů. Byla naprojektována jako 5+kk s obytným podkrovím, ale majitel ji postavil jako přízemní 4+kk. Může zde ale být i mega dům o 10+2 nebo třech samostatných bytech. Projekt je i na to a stavební povolení také. Trvalo vyřídit déle než 2,5 roku, ale podařilo se. Variabilita je dána tím, že současná stavba není na celém půdorysu původního domu, což se může obnovit. Bydlet tedy můžete velmi rychle, jen se rozhodnout kolik místností potřebujete.

Předpokládané náklady na dostavbu plánovaného přízemního domu 4+kk s tepelným čerpadlem jsou 2.000.000 Kč. Pokud by se dělalo v tomto stejném půdorysu i obytné podkroví s dalšími dvěma pokoji, dvěma šatnami a koupelnou je předpoklad 3.500.000 Kč.

Budovy v zadní části pozemku teď slouží jako dvě nábytkářské dílny, designové studio, kanceláře, zázemí pro zaměstnance, sklady a dočasné bydlení majitele než by dokončil stavbu domu. Využít se dají k různému podnikání, byl zde i autoservis s lakovnou. Nebo je lze využít čistě na domácí účely. V dílnách můžete parkovat veterány, loď či karavan a v kancelářích s kuchyní a koupelnou může být wellness s výřivkou, saunou, posilovnou nebo samostatné bydlení pro hosty, výměnek, dočasné bydlení pro mladé a další. Je zde i garáž na 1 auto a 2 krytá parkovací stání.

Vlastní studna o průměru 1,5m hluboká cca 5m dává užitkovou vodu, která je napojena do kuchyňky, koupelny, WC. Dešťová voda na zálivku je jímána do dvou nadzemních nádrží. K dispozici je i voda městská, zemní plyn, elektřina v mědi 220V/380V a kanalizace.

Dispozice.

Hrubá stavba domu má teď zastav. plochu 160m2, užit. plocha 128m2. Dokončíte dle vlastních představ.

Objekt dílen zast. plocha 212m, už. plocha 169m2. Dílna 106m2 s výškou 3,55m a vraty 3m x 3,3m, dílna 63m2 s výškou 2,75m.

Objekt s kancelářemi má zast. pl. 106m2, už. pl. 115m2. V 1. podlaží je předsíň 4,3m2, designové studio s kuchyňkou 36m2, chodba se schodištěm 5,8m2, koupelna s WC 4m2, kancelář 10,9m2, kuchyňka pro zaměstnance 8,6m2, WC 1m2, sklad 9,2m2, sklad 6,4m2, ve 2. podlaží podesta 2,7m2, kancelář 14,8m2, kancelář 10,6m2.

Celkem zastavěná plocha 412m2,užitná 478m2

Typ nemovitostiKomerční nemovitosti, Administrativní budova, Prodej, 478 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Ve výstavbě
AdresaVojkovská, Strašín, Praha východ
Evidenční číslo252/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieAdministrativní budova
Plocha478 m2
Plocha obytná478 m2
Plocha pozemek1297 m2
Plocha zastavěná412 m2
Plocha obchodní128 m2
Plocha výrobních a skladovacích prostor169 m2
Plocha kancelář115 m2
Počet NP2
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníGaráž, Parkování, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníAutobus, Dálnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
Účel nemovitosti156

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Měsíc
„Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Prodal jsem přes ni byt. Obecně od lidí slýchávám záporné názory na práci různých realitních kanceláří a sám jsem si již zažil to takzvané peklo. Než jsem tedy dostal doporučení na pány Čecha a Procházku z Tuzemské realitní. Už při prvním kontaktu na mě udělal velký dojem...“
Pavel Měsíc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc