Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 390 000 Kč

plus provize

Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem.

Pro Vaši stávající či budoucí rodinu je zde na ulici Novosadský Dvůr zánovní, zděný, nábytkem vybavený, bezbariérový byt 3+kk, o ploše 82 m2 včetně balkónu a sklepa, s vlastním vytápěním, s velkým balkónem s krásným výhledem na řeku Moravu, která Vás zve do zeleně k aktivitám na čerstvém vzduchu.

Na všechna důležitá místa ve městě jako střední školy, fakulty, obchodní domy, lékaři, parky, nádraží, centrum a další, se pohodlně dostanete pěšky či tramvají za pár minut. V těsné blízkosti je škola, školka a veřejnosti přístupná zahrada školky. Hlavně Vás to ale bude táhnout k řece, ať už pěšky sami či se psem, s dětmi, na kole, koloběžce či in-line bruslích. Nebo jen relaxovat na lavičce, koukat do vody a krmit kačenky. Pro děti velký zážitek.

Bytový dům je moderního designu s výtahem, umístěný na klidném tichém místě a funguje v něm Společenství vlastníků jednotek. Parkování je v pronajaté garáži za 19.000 Kč ročně nebo na parkovišti za bytovým domem, které je vyhrazeno pro jeho obyvatele.

Velkou výhodou je zánovní vybavení bytu kvalitním nábytkem na míru, které v bytě zůstává. Celý dětský pokoj, celá ložnice, vše v předsíni, v komoře pračka i sušička a samozřejmě celá kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou, myčkou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří, ledničkou. Dále garnyže se záclonami a osvětlení bytu.

Okna jsou orientována na jihovýchod a severozápad. Slunce byt hezky prosvětluje po celý den a v létě je v něm příjemně i bez klimatizace. Balkón má 7 m2 a je dostatečně prostorný pro posezení, kytičky i pro sušení prádla. Navazuje na kuchyň s obývákem a v létě se tak s otevřenými balkónovými dveřmi zvětší obytný prostor pro denní aktivitu. Můžete třeba posnídat na čerstvém vzduchu a přitom se dívat do zeleně k řece, nad kterou vyšlo slunce.

Byt je z roku 2009 a je v osobním vlastnictví, v pohodě na něj dostanete hypotéku. Umístění je v pátém patře z osmi. Byt je v energetické třídě C, úsporný. Aktuální inkaso pro 2 osoby je 4.000 Kč měsíčně včetně fondu oprav. Televize je přes satelit i anténu, internet je přes kabel. Vytápění zajišťuje vlastní závěsný průtokový kotel na zemní plyn napojený na deskové radiátory. Kotel rovněž zajišťuje i teplou vodu. Nejste závislí na topné sezóně, zatopíte si, kdy chcete a teplá voda Vám teče 24 hodin denně.

Modernizace. 2019 bezpečnostní, protipožární vícebodové vchodové dveře.

Dispozice je promyšleně řešená k maximálnímu využití prostoru. Z předsíně jsou vstupy do jednotlivých místností.

Předsíň 9,95 m2, obývací pokoj s kuchyní 28,85 m2, ložnice 14,8 m2, dětský pokoj 12,24 m2, koupelna 4,28 m2, WC 1,06 m2, komora 1,38 m2, sklepní kóje 1,91 m2, balkon 7,12 m2.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej, 82 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaNovosadský dvůr, Nové Sady, Olomouc
Evidenční číslo243/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie3+kk
Plocha82 m2
Plocha obytná82 m2
Podlaží4. patro
Počet NP8
Velikost3+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Garáž, Parkování, Sklep, Výtah, Zařízeno nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníDálnice, MHD, Tramvaj, Vlak
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí