Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 499 000 Kč

+ provize

Vybavený dům 3+1, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.

Koupíte li si tento dům, můžete se Vašim známým pochlubit třeba takto:

To byl kauf! Máme tady božský klid, okolo spoustu zeleně, všude dojdeme pěšky za 2 minuty a cestička za domem nás za minutu dovede na cyklotrasu kolem říčky Hloučely plné pstruhů. Úžasné.

Bydlíme v novostavbě, okolo máme vše hezky upravené, péče minimální. Žijeme sportem.

Kolo nás věrně provází celý den. Jezdíme na něm do práce i nakoupit, ale hlavně do krásné přírody kolem Hloučely. Na jednu stranu 10km k Plumlovské přehradě a na druhou stranu 19km k Tovačovským jezerům. Po cestě se zastavíme na spoustě atrakcí a občerstvení. Šanghaj Moravy, jak se tomu tady říká, je zasloužený název. Ušetříme za naftu, podporujeme ekologii, posilujeme tělo i ducha, vyčistíme hlavu a dobijeme energii. Chodíme tam i na procházky s dětmi, se psem a zaběhat si.

Rovněž si chodíme zacvičit do posilovny, zaplavat, zabruslit, zahrát tenis, volejbal, basketbal a tak dále.

Jsme rádi, že bungalov je bezbariérový. Pohybu máme více než dost, není třeba ještě chodit po schodech.

Božský klid zde máme, protože bydlíme na konci slepé vedlejší uličky, kterou si sami bránou uzavíráme dálkovým ovladačem i mobilem. Máme klid, ticho a soukromí. Na zelené ploše za domem, která je už i tak hezká, by měl do dvou let vzniknout lesopark.

Autem jsme za 3 minuty na dálnici, ale spíš stojí v garáži. Kolo vítězí.

Pěšky jsme za 2 minuty na zastávce MHD i na Olomouc. Také k doktorům, do školy, do školky, na dětské hřiště i do celého nákupního parku kolem galerie Arkáda, Tesca, Kauflandu, KFC a mnoho dalšího. V blízkosti je rovněž spousta pracovních příležitosti.

Dům jsme koupili již vybavený, nastěhovali jsme se prakticky s igelitkou. Ušetřilo nám to spoustu peněz i starostí. V domě nám kromě nábytku a lustrů nechali i televize a novou pračku i sušičku. V kuchyni byla linka s vestavěnou vinotékou, ledničkou, mrazákem, myčkou, mikrovlnkou, troubou, plynovou varnou deskou, digestoří, dále rozkládací stůl, židle, a malá televize. V obýváku byla velká plazmová televize, sedačka, konferenční stolek, komín pro krbová kamna. V ložnici mega postel 2m x 2m s polohovacími rošty, noční stolky s lampičkami, komoda, vestavěná skříň. V pracovně pracovní stůl, komoda. V hale vestavěná skříň, v předsíni vestavěná skříň, botník a věšáková stěna. V technické místnosti je ta pračka, sušička, nový kondenzační kotel na podlahové topení a teplou vodu. Osvětlení celého domu lustry a LED včetně nočního osvětlení haly na čidlo. V garáži regály, vodárna a sněhová fréza. Kamerový systém se záznamem a satelitní parabola. Internet optika.

Dispozici máme 3+1, 98m2, garáž 32m2. Před námi v domě bydlel jen 3 roky manželský pár. Větší pokoj měli jako ložnici a menší jako pracovnu. My jsme tu obrovskou manželskou postel přesunuli do menšího pokoje a větší pokoj jsme nechali dětem. Pozemek máme 412m2.

Dřevostavba je velmi úsporná, inkaso je 3.300 Kč, el. a plyn. Pitnou vodu máme ze studny i městskou.

Jsme maximálně spokojení.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 130 m2
UpřesněníDřevostavba, Klidná část obce, Novostavba
AdresaKotěrova, Prostějov, Prostějov
Evidenční číslo220/2175
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha130 m2
Plocha obytná130 m2
Plocha pozemek412 m2
Plocha zastavěná153 m2
Plocha zahrada259 m2
Počet NP1
Velikost3+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyDřevostavba
Stav objektuNovostavba
Sítě230V, 400V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Garáž, Parkování, Terasa, Zařízeno nábytkem, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+1 o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.
Byt 3+1 o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.