Úsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, SloupÚsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, Sloup
Celkem 30 fotografií.
Cena 6 999 000 Kč

plus provize

Úsporná novostavba RD 5+kk se zahradou, terasou, bazénem a vinným sklípkem, Sloup

Tento úsporný dům představuje ideální bydlení, máte-li více dětí, žijete aktivním životním stylem, máte hezký vztah k přírodě, požadujete základní služby v místě bydliště a přijatelnou vzdálenost do větších měst.

V domě oceníte především velké vzdušné místnosti. Zejména obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem se svými 59 m2 a hernu pro děti s 39,5m2. I schodiště je široké. Okna jsou na východ, jih a západ, sluníčko dům hezky prosvětluje po celý den. Je z nich hezký výhled na zahradu a okolní lesy.

Pro relaxaci je za domem posezení na velké terase, osvěžíte se v bazénu, děti si pohrají v dětském domečku, s kamarády posedíte ve vinném sklípku, jablka třešně a hrušky plodí na zahradě a na procházku se psem se vydáte do lesa, který je hned za zahradou.

Krásná příroda kolem Sloupu zve k aktivitám na čerstvém vzduchu. Na in-line brusle, kolo či běžky zve stezka Na lukách. Podívat se můžete i do Sloupsko-Šošůvských jeskyní a k horolezectví lákají velké vápencové skály. V zimě si pod nimi zabruslíte na kluzišti a na kopci u benzinky si zasáňkujete. Zaplavete si na koupališti, kde jsou i tenisové kurty a s partou zahrajete bowling na náměstí. Večer můžete vše zakončit posezením v některé z restaurací či hotelů.

V obci je také obchodní dům, zdravotní středisko, pošta a další služby. Práce, úřady a střední školy jsou snadno dostupné autobusem, Blansko 11km, Boskovice 12km, a běžně zde obyvatelé dojíždí i do Kuřimi 28km, Adamova 25 km, Brna 33km.

Obytná plocha včetně dvojgaráže 277m2, zastavěná plocha 180m2, zahrada 959m2, pozemek 1139m2, terasa 80,5m2, vinný sklípek 18,44m2.

Dispozice 5+kk.

V přízemí je vstupní hala se schodištěm 21,16m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 59m2, žehlírna (pokoj) s prádelnou a WC 14,89m2, koupelna s WC a kotlem 4,56m2, dvojgaráž 38,95m2.

V podkroví je chodba 12,36m2, koupelna s WC 16,18m2, herna (pokoj) 39,5m2, dětský pokoj 27,63m2, pokoj pro hosty 18,63m2, ložnice 23,43m2.

Technické info.

2011, cihla Porotherm 45cm, zateplení polystyren 10cm, střecha pálená taška s glazurou, střešní izolace vata 18cm, rýny měděné, svody titanzinek, stropy betonové, podlahy v přízemí vinil a v koupelně dlažba, v podkroví podlaha třívrstvá dřevěná včetně schodiště, v koupelně dlažba, okna plastová 7 komorová s izolačním trojsklem a žaluziemi, dveře vstupní plastové bezpečnostní 3 bodové, dveře interiérové laminované včetně obložkových zárubní, topení podlahové v celém přízemí, v patře deskové radiátory s měděnými rozvody a závěsným kondenzačním kotlem na zemní plyn se zásobníkem na ohřev teplé vody, elektřina v mědi 220V/380V, voda obecní, odpady do oddělené kanalizace, krbová vložka v obývacím pokoji, krb ve vinném sklípku, venkovní udírna, bazén 5m s hloubkou 1,1m s pískovou filtrací, osvětlení lustry a bodové LED, garážová vrata na dálkové ovládání, TV satelit, internet Wi-Fi, částečně vybaveno nábytkem, inkaso pro 5 osob plyn 2.500 Kč, elektřina 2.000 Kč, voda 1.000 Kč.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 277 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaSloup, Blansko
Evidenční číslo211/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha277 m2
Plocha obytná277 m2
Plocha pozemek1139 m2
Plocha zastavěná180 m2
Plocha zahrada959 m2
Počet NP2
Velikost5+kk
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBazén, Garáž, Parkování, Sklep, Terasa, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst4
PENB Třída náročnostiB - úsporná

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Měsíc
„Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Prodal jsem přes ni byt. Obecně od lidí slýchávám záporné názory na práci různých realitních kanceláří a sám jsem si již zažil to takzvané peklo. Než jsem tedy dostal doporučení na pány Čecha a Procházku z Tuzemské realitní. Už při prvním kontaktu na mě udělal velký dojem...“
Pavel Měsíc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc