fbpx
Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 399 000 Kč

Třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.

Nejlevnější třípokojový byt v Lošticích za cenu garsonky v Olomouci.

Vlastní byt 3+1 v osobním vlastnictví za málo peněz pro Vaši rodinu. Nebo do této nemovitosti smysluplně uložíte své úspory. Ta se bude časem zhodnocovat a nájemník Vám bude každý měsíc vydělávat peníze.

Loštice jsou známy zejména díky dlouhé tradici výroby Olomouckých tvarůžků. Tvarůžky zde mají i své muzeum a vyhlášenou prodejnu tvarůžkových specialit. Ty si můžete vychutnat také v místních restauracích. Loštice jsou hojně navštěvované turisty a milovníky této zdravé pochoutky. Lidé zde žijí bohatým kulturním životem a mají k sobě blízko. Pořádají například tvarůžkové slavnosti a zvou sem umělce i z Prahy. Rovněž mají radost ze svého koupaliště se dvěma bazény a lanovým centrem pro děti.

Hned u bytového domu je moderní dětské hřiště, kde se Vaše děti či vnoučata vyřádí. Vy si můžete v klidu poklábosit, přečíst knížku nebo jen tak při dozoru relaxovat na lavičce a chytat bronz. Pár kroků od domu je park na malou zdravotní procházku s pejskem. Cyklostezky v okolí Vás zvou na čerstvý vzduch. Udělat něco pro své zdraví a přitom se pokochat nádhernou krajinou Litovelského Pomoraví, kolem hradu Bouzov, arboreta Bílá Lhota a zámku Úsov.

Do školky, do školy i do ZUŠky to mají děti jen kousek. Blízko je to i na náměstí. Rovněž Mohelnice je doslova nadohled a do práce v Siemens a Hella vozí zaměstnance speciální autobus za pár minut.

Byt se dá užívat ve svém původním stavu, tak jak je, nebo ho můžete zmodernizovat dle svých finančních možností a vlastního vkusu. Je v osobním vlastnictví a výměru 60,4m2 včetně lodžie a sklepní kóje. Lodžie je velká, celá zasklená a skla se dají různě otevírat. Byt je umístěný ve druhém patře z celkových tří pater panelového bytového domu. Okna a lodžie v obýváku jsou na východ, v kuchyni a v pokoji na sever, v druhém pokoji na jih. Ze všech je hezký výhled do zeleně.

V bytovém domě funguje Společenství vlastníků jednotek. Revitalizace byla postupná. V roce 2015 se dělaly stoupačky, 2020 fasáda a zateplení, 2021 lodžie. Na parkovišti u bytového domu kdykoli v pohodě zaparkujete.

Vytápění i ohřev vody je centrální. V kuchyni je elektřina 380V. Televize je přes anténu, internet přes Wi-Fi. Úklid společných prostor si dělají majitelé sami. Inkaso pro 3 člennou rodinu je 4.000Kč měsíčně i s fondem oprav.

Dispozice. Kuchyň má plochu 8,66m2, obývací pokoj 15,53m2 se vstupem na lodžii 4,56m2, dětský pokoj 12,32m2, ložnice 8,87m2, předsíň 6,51m2, koupelna 2,11m2, WC 0,95m2, sklepní kóje 0,86m2. Kolárna je společná místnost.

V blízkosti je dálnice Mohelnice Olomouc a vlak Olomouc Praha. Do Olomouce je to 30km, do Litovle 14 km, do Mohelnice 4 km.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej, 61 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Dobrý
AdresaSokolská, Loštice, Šumperk
Evidenční číslo278/2175
Kategorie3+1
Plocha61 m2
Plocha obytná61 m2
Podlaží2. patro
Počet NP4
Velikost3+1
VlastnictvíOsobní
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuDobrý
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Voda, pitná
VybaveníLodžie, Sklep
VybavenostPošta, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníDálnice, Silnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.
Byt 3+o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.