Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 199 000 Kč

+ provize

Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník

Také už to nemůžete v Brně vydržet? Pocházíte z venkova? V Brně jste vystudovali a našli si tam dobrou práci? Ta Vás na Brno stále fixuje, ale cítíte, že žít tam nechcete? Potřebujete po návratu z práce klid, ticho, přírodu a čerstvý vzduch? Chcete, aby děti samy došly v klidu do školy? A po škole jely samy na kole hrát si s kamarády nebo do kroužků?

Toužíte po domečku a říkáte si? Ať je spravený, nechci už nic dělat a strkat do něj další peníze. Ať je úsporný a nejlépe s vlastní studnou. Také samostatný, nechci mít na sobě nalepeného souseda, rád/a si pustím muziku naplno. Pozemek jen tak na pergolu s posezením a na nějaké ty kytičky a ovocné stromy, abych nemusel/a každý týden sekat trávu, protože to si raději udělám výlet na kole. Kolem by měla být hezká příroda a měl by stát v nějaké vedlejší ulici, aby tam nejezdilo moc aut. A do 40 minut do Brna, v obci, kde jsou všechny základní služby a pro děti dělají spoustu akcí. A kdyby byl u domu malý hezký potůček zvlhčující horký letní vzduch, který je oproti Brnu stejně aspoň o 4 stupně chladnější, byla by to úplná paráda.

Tento dům 4+1 se 2 koupelnami a 2 WC v Doubravníku Vám to splní.

Stylem je horské chalupy a to jak zvenčí tak zevnitř. Kachlová kamna s troubou, krb, kované lustry, dřevěné obložení a okna s dřevěným dezénem působí velmi teplým, útulným dojmem.

Bydlení vyjde pro 4 člennou rodinu jen na 2.890 Kč měsíčně. Je to díky kombinovanému vytápění, vlastní pitné vodě a tepelnému zaizolování. V krbu se za letošní zimu spálilo dřevo za 5.000 Kč, přičemž vydrží hořet až 4 hodiny. Elektřina je 1.800 Kč, a stočné se platí ročně na osobu 780 Kč.

Vytápění je řešeno elektrickým podlahovým vytápěním v obýváku, v koupelnách a na WC. V obývacím pokoji je krb s proskleným topeništěm s horkovzdušnými rozvody do všech místností a dále elektrickými skleněnými sálavými panely s hezkým designem a nízkou spotřebou. Místnosti jsou samostatně regulovatelné, dokonce přes mobilní telefon. Teplo v domě vydrží dlouho, neboť je zateplený a okna jsou 8 komorová s izolačními 3 skly. Vlastní pitná voda je rozvedena po domě.

Dům i pozemek jsou orientovány na jih, sluníčko je hezky prosvětluje. V letních vedrech ale zapadne zavčas, takže se v noci příjemně spí.

Krásná příroda Vysočiny se spoustou vyhlídkových míst zve k aktivitám na čerstvém vzduchu. V okolí je množství pěších i cyklotras, jako Naučná stezka Pernštejn. Zalyžovat si můžete v Olešnici, Hodoníně či Karasíně.

V obci je obchodní dům, lékaři, mateřská i základní škola do 5 třídy, pošta, restaurace, dětské hřiště, tenisový kurt a dominantou je kostel. Je dostupná lokálkou a autobusem. Tišnov 13km, Kuřim 21km, Nové Město 32km.

Kompletní rekonstrukce proběhla v rozmezí 2010 až 2019. Detaily o modernizaci, dispozici a technické informace, Vám rádi zašleme mailem.

Přeji hezký den, Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 112 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Po rekonstrukci
AdresaDoubravník, Brno-venkov
Evidenční číslo218/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha112 m2
Plocha obytná112 m2
Plocha pozemek1066 m2
Plocha zastavěná80 m2
Plocha zahrada986 m2
Počet NP2
Velikost4+1
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Sklep, Terasa, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Radmila Gabriel
„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti! Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila…“
Radmila Gabriel
Moderní bungalov 3+1 v Prostějově
Moderní bungalov 3+1 v Prostějově