fbpx
Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.
Celkem 16 fotografií.
Cena 7 250 000 Kč

Při rychlém jednání sleva.

Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.

Stavební pozemek ke komerčním účelům v obci Šebrov, která leží mezi Brnem a Blanskem.

Pozemek se nachází hned za cedulí obce směrem k Lipůvce a Brnu. Navazuje na zástavbu rodinných domů.

Pozemek má celkem výměru 4.491m2. Je podlouhlého tvaru, dlouhý cca 240m a táhne se podél silnice. V nejširším místě je široký cca 38,5 m.

Dle vyjádření stavebního úřadu v Blansku je určený ke komerčním účelům. Může zde vzniknout například hala o ploše cca 1000m2 na lehkou výrobu, sklady, kanceláře a další komerční objekty. Bydlení je zde možné jen v rámci firmy, například jako byt pro majitele firmy nebo zaměstnance firmy, která je na tomto místě.

Pozemek je převážně rovný, částečně ve svahu v přední části u obce. Pozemek je travnatý s občasným náletem dřevin.

Inženýrské sítě jsou v blízkosti. Voda, elektřina, zemní plyn a kanalizace.

Na okraj Brna je to autem cca 15 minut, do Blanska 10 minut.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, komerční, Prodej, 4491 m2
UpřesněníOkraj obce
AdresaŠebrov, Blansko
Evidenční číslo295/2175
VyužitíKomerční
Poznámka k ceněPři rychlém jednání sleva.
KategoriePozemek, komerční
Plocha4491 m2
Plocha pozemek4491 m2
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti161
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemkurovinatý
Stavby na pozemkužádné stavby
Porosty na pozemkutráva a náletové dřeviny

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.