fbpx
Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.
Celkem 18 fotografií.
Cena 950 000 Kč

Cena je včetně provize RK.

Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.

V nádherné krajině Drahanské vrchoviny je zde pěkný, rovný stavební pozemek na Váš rodinný dům, chalupu nebo chatu. Můžete sem umístit i mobilní dům, který umožňuje rychlé hezké bydlení či rekreaci po celý rok. Nachází se na okraji malé klidné obce Chobyně u Šubířova jen 7km od města Konice.

Obec leží v malebné krajině Přírodního parku Kladecko a v blízkosti jsou známé turistické cíle jako hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, obora Kladsko či Lyžařský areál Kladsko. Všude jsou krásné hluboké lesy s turistickými trasami se spoustou přírodních krás.

Blízko je to i do větších měst, do Jevíčka je to 11km, do Prostějova 30km, do Litovle 27km, do Olomouce 36km a do Brna 65km.

Pozemek je hezky rovný, slunný o ploše 919m2 obdélníkového tvaru s uliční šířkou 13,7m a délkou 63m.

Plyn, elektřina a voda jsou v blízkosti pozemku. Kanalizace v obci není. Pozemek je přístupný v přední části z veřejné komunikace. Ze zadní strany je pozemek přístupný z obecní polní cesty.

Na pozemku je chatka na nářadí, kolna na dřevo a mladé ovocné plodící stromy vysázené hezky při okraji pozemku. 6 jabloní, 6 švestek, 2 hrušky. Pozemek je oplocen.

Obec nemá územní plán, k dispozici je písemné vyjádření Odboru výstavby Městského úřadu v Konici, že se na pozemku dá stavět.

V Konici jsou veškeré služby, mateřská škola, základní škola, gymnázium, obchody, poliklinika, vlak, restaurace a další.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej, 919 m2
UpřesněníOkraj obce
AdresaChobyně, Prostějov
Evidenční číslo271/2175
Poznámka k ceněCena je včetně provize RK.
KategoriePozemek, bydlení
Plocha919 m2
Plocha pozemek919 m2
Sítě220V, 380V, Plyn, Voda, pitná
SpojeníSilnice
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti164
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemkurovinatý
Stavby na pozemkuChatka na nářadí a kolna na dřevo.
Porosty na pozemkuovocné stromy, tráva

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.