Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.
Celkem 23 fotografií.
Cena 1 350 000 Kč

plus provize

Stavební pozemek na dům, chalupu, chatu či mobilní dům v Chobyni u Konice.

V nádherné krajině Drahanské vrchoviny je zde pěkný, rovný stavební pozemek na Váš rodinný dům, chalupu nebo chatu. Můžete sem umístit i mobilní dům, který umožňuje rychlé hezké bydlení či rekreaci po celý rok. Nachází se na okraji malé klidné obce Chobyně u Šubířova jen 7km od města Konice.

Obec leží v malebné krajině Přírodního parku Kladecko a v blízkosti jsou známé turistické cíle jako hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, obora Kladsko či Lyžařský areál Kladsko. Všude jsou krásné hluboké lesy s turistickými trasami se spoustou přírodních krás.

Blízko je to i do větších měst, do Jevíčka je to 11km, do Prostějova 30km, do Litovle 27km, do Olomouce 36km a do Brna 65km.

Pozemek je hezky rovný, slunný o ploše 919m2 obdélníkového tvaru s uliční šířkou 13,7m a délkou 63m.

Plyn, elektřina a voda jsou v blízkosti pozemku. Kanalizace v obci není. Pozemek je přístupný v přední části z veřejné komunikace. Ze zadní strany je pozemek přístupný z obecní polní cesty.

Na pozemku je chatka na nářadí, kolna na dřevo a mladé ovocné plodící stromy vysázené hezky při okraji pozemku. 6 jabloní, 6 švestek, 2 hrušky. Pozemek je oplocen.

Obec nemá územní plán, k dispozici je písemné vyjádření Odboru výstavby Městského úřadu v Konici, že se na pozemku dá stavět.

V Konici jsou veškeré služby, mateřská škola, základní škola, gymnázium, obchody, poliklinika, vlak, restaurace a další.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej, 919 m2
UpřesněníOkraj obce
AdresaChobyně, Prostějov
Evidenční číslo271/2175
Poznámka k ceněplus provize
KategoriePozemek, bydlení
Plocha919 m2
Plocha pozemek919 m2
Sítě220V, 380V, Plyn, Voda, pitná
SpojeníSilnice
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti164
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemkurovinatý
Stavby na pozemkuChatka na nářadí a kolna na dřevo.
Porosty na pozemkuovocné stromy, tráva

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Dvořák
„Přes tuto firmu jsem prodával i následně kupoval. Jak s prodejem, tak koupí nového domu jsem byl maximálně spokojen. Musím vyzdvihnout...“
Pavel Dvořák
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník
× Jak Vám mohu pomoci?