Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.
Celkem 27 fotografií.
Cena 800 000 Kč

Plus provize.

Stavební pozemek 569 m2 s objektem, který lze přestavět k bydlení na klidném místě.

Postavte si nový rodinný dům nebo přestavte stávající objekt na rodinný dům zde, na okraji vesnice, v klidné, tiché části, v blízkosti přírody. Navíc žádná satelitní čtvrť, ale hezká proluka mezi stávajícími domy.

Vzhledem k lokaci ve starší stávající zástavbě vhodné i jako investice.

Pozemek má plochu 569 m2, je na rovině, celý den na něj svití slunce a tvarem se blíží obdélníku. Uliční šíře je 20 m, délka je 46 m, postupně se zužuje a na konci je šířka 10 m.

Vzadu na pozemku je nadzemní stavba. Dle architekta se dá za cca 600 tisíc Korun předělat na rodinný dům v Norském stylu. Je to 6 buněk uložených v kvalitní ocelové konstrukci s plechovou střechou a dá se využít k různým účelům. Lze ji také rozmontovat a prodat. Plocha stavby je 120 m2, strany 13,6 m x 8,5 m.

V okolí jsou hezké starší domy, v blízkosti je hřiště pro děti a veliké sportoviště, dále kostelík s parkem se staletými lípami. 150 m od pozemku začíná polní cesta vedoucí do blízkého lesa, která Vás zve na procházku se psem, zaběhat si, či projet se na kole.

U pozemku je zemní plyn, elektřina a kanalizace na dešťovou vodu. Pitnou vodu mají v celé obci řešenu studnami a vrty. Obec již řeší obecní vodovod pro celou obec, měla by být do 5 let. Odpady jsou řešeny jímkami.

Škola a školka je 6 km v obci Dolní Loučky nebo 9 km ve městě Velká Bíteš, kde jsou i další služby jako střední školy, obchody, lékaři, zimní stadion, sportovní hala, úřady, nájezd na dálnici Brno Praha atd.

Specifikace dle Územního plánu. Plochy bydlení v rodinných domech (BR), Hlavní využití, pro uspokojování potřeb individuálního bydlení v nízkopodlažních objektech obklopených soukromou zelení v kvalitním prostředí. Tyto plochy zahrnují pozemky rodinných domů a pozemky související s hlavním využíváním plochy. Způsoby využití, Přípustné, pozemky rod. domů, pozemky soukromé i jiné zeleně, pozemky veřejných prostranství, dopravní a technické infrastruktury související s obsluhou plochy, integrovaná zařízení nepřesahující význam daného místa území a nenarušující jeho obytnou pohodu. Podmíněně přípustné, malé prostory obchodu a služeb, menší ubytovací a stravovací zařízení, zařízení sociální zdravotnické péče, doplňkové prostory pro zájmovou činnost, drobná výrobní činnost v rozsahu odpovídajícím velikosti a objemu budov. Chov drobného hospodářského zvířectva i drobná pěstitelská činnost, případně rodinná rekreace ve stávajících domech. Podmíněně přípustné činnosti musí být bez negativních dopadů na sousední pozemky. Nepřípustné, stavby, zařízení, děje a činnosti, které svými vlivy zatěžují prostředí plochy a obytnou pohodu přímo, anebo druhotně nad přípustnou míru.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej, 569 m2
UpřesněníKlidná část obce
AdresaKuřimská Nová Ves, Brno-venkov
Evidenční číslo232/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněPlus provize.
KategoriePozemek, bydlení
Plocha569 m2
Plocha pozemek569 m2
Sítě220V, 380V, Plyn
SpojeníAutobus, Silnice
UmístěníKlidná část obce
Účel nemovitosti164
Dostupnost pozemkupo obecní komunikaci
Terén pozemkurovina
Stavby na pozemku6 buňěk v ocelové konstrukci na betonových patkách
Porosty na pozemkukřoví

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí