Bezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské KníniceBezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské Knínice
Celkem 26 fotografií.
Cena 3 799 000 Kč

+ provize

Bezbariérový, modernizovaný RD 5+kk (3+kk) s malým inkasem, Moravské Knínice

Dům, který může růst společně s Vaší rodinou, nebo může zůstat tak, jak je, jste li jenom dva a chcete bezbariérové bydlení s malým inkasem.

Dispozici 5+kk a 131m2 obytné plochy dům nabídne po investici cca půl milionu korun do obytného podkroví. Teď je dům kompletně zrekonstruovaný 3+kk o 81m2 s uzavřeným dvorem o 26m2. Chybějící zahradu nahrazuje velká horní terasa o 50m2, která je zatím nevyužitá, ale stačí jen postavit točité schodiště ze dvora a Váš prostor pro pobyt na čerstvém vzduchu se hned zvětší o 50 m2. Dá se na ní i ledacos vypěstovat, například rajčata, bylinky či jahody se běžně pěstují ve velkých květináčích a úroda je bohatá.

Na rozdíl od města, přičemž Kuřim je jen dva kilometry, zde na vesnici můžete děti v klidu vypustit hrát si samotné ven. S kamarády zde najdou spoustu aktivit. Vyrazí z domu na kole a sejdou se na dětském hřišti nebo si pohrají jen tak u potoka. Pod vedením dospělých se zde děti vydovádí v celé řadě kroužků za lidovou cenu.

I dospělí se zde mohou zapojit do bohatého sportovního a kulturního života. Stačí se podívat na stránky obce, kliknout na ikonu Kultura a sport a budete mile překvapeni, kolik akcí se v obci po celý rok koná. Můžete být samozřejmě aktivnější a přidat se k Sokolu, k myslivcům, rybářům, jezdeckému klubu, folklórnímu souboru a dalším. Nejvýznamnější akcí jsou troje krojované hody.

V okolí obce je krásná příroda, můžete se na kole vydat po cyklostezce přírodním parkem Podkomorské lesy k Brněnské přehradě. Pěšky se můžete vydat po Naučné stezce Moravské Knínice.

Škola do páté třídy i školka jsou jen 100m od domu, dále je v obci obchod, restaurace, 2 dětská hřiště, 3 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 rybníky a další. Práce, studia, zdravotnictví či úřady jsou v Kuřimi a na okraj Brna je to 10 km.

Parkování pro dvě menší auta je na vlastním pozemku před domem.

Dům samotný je zrekonstruovaný v roce 2016, majitel to dělal pro dceru, poctivě. Z původního domu zůstaly jen obvodové zdi a část krovu, jinak je vše nové. Dům je dobře tepelně zaizolovaný, i v letních vedrech je v něm příjemně a v zimě se protopí málo. Inkaso je velmi nízké. Plyn 1.500 Kč, elektřina 1.000 Kč a voda 500 Kč měsíčně.

Dispozice:

Vstupní hala 10,84m2, chodba 3,77m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňskou linkou 23,36m2, průchozí pokoj 15,2m2, ložnice 18,25m2, koupelna 7,71m2, WC 1,8m2, podkroví 50m2, dvůr 26m2, terasa 50m2.

Technické informace:

Materiál cihla, příčky Ytong, stropy železobeton s tepelnou izolací 150mm vata a sádrokarton, taška pálená glazurovaná, el. v mědi 220V/380V, voda obecní v plastu, odpady v plastu do kanalizace, ústřední topení s turbokotlem (průtokově i na ohřev vody) na zemní plyn s deskovými radiátory a rozvody v mědi, osvětlení lustry a LED, zateplení fasády tvrzený polystyren 10cm, dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem, vstupní dveře hliníkové bezpečnostní 6-ti bodové, plovoučky s keramickou vrstvou.

Těším se na Vás na prohlídce. Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 131 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Po rekonstrukci
AdresaHorní branka, Moravské Knínice, Brno-venkov
Evidenční číslo204/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha131 m2
Plocha obytná131 m2
Plocha pozemek166 m2
Plocha zastavěná63 m2
Plocha zahrada76 m2
Počet NP2
Velikost5+kk
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Parkování, Terasa, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostŠkola, Školka
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovyŘadový
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Alena a Jaroslav M.
„Velice děkujeme pánům Procházkovi a Čechovi za zprostředkování koupě bytu v Boskovicích. Jednání s původní majitelkou nebyla vůbec jednoduchá, ale díky jejich vysokému nasazení...“
Alena a Jaroslav M.
Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na Boskovice
Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem  na Boskovice