Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Celkem 30 fotografií.
Cena 6 999 000 Kč

plus provize

Rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.

Ve Sloupu v Moravském krasu je zde pro Vaši rodinu prostorný a současně úsporný rodinný dům 5+1.

Jeho kvality oceníte, máte-li rádi chytrá řešení, praktičnost, prostor a chcete bydlet ve zdravém prostředí, kde jsou všechny podstatné služby v místě bydliště a k tomu velmi dobrá dostupnost do měst.

Dům se zahradou je situován na slunném místě ve čtvrti hezkých nových domů. V domě oceníte především velké vzdušné místnosti, které jsou i v podkroví prostorově plnohodnotné, neboť podezdívka je vysoká 1,3 m. Pozemek kolem domu je hezky udržovaný, zatravněný s okrasnými keři a květinami. Za domem je posezení a zahrada. Krytá pergola je momentálně používaná na palivové dřevo. Velkou devízou jsou také velmi dobré sousedské vztahy, které velmi přispívají k pohodovému bydlení.

Krásná příroda všude okolo Vás zve k aktivitám na čerstvém vzduchu, ať jsou to procházky v bohatých lesích, pěstování čerstvého ovoce a zeleniny na vlastní zahrádce, grilování, cachtání v bazénu nebo jen prosté lenošení a opalování. Sportovat můžete vyrazit také Na Luka, kde je krásná 10km dlouhá okružní asfaltová trať. Vezměte kolo, in-line brusle nebo běžte na procházku, s kočárkem, se psem a v zimě na běžky. Podívat se můžete do známých jeskyní s krásnou krápníkovou výzdobou a k horolezectví lákají velké vápencové skály. V zimě si pod nimi zabruslíte na kluzišti a na kopcích si zasáňkujete. Pěšky se můžete projít 7 km k Punkevním jeskyním a propasti Macocha. Zaplavete si na opraveném koupališti, kde jsou i tenisové kurty a plážový volejbal. S partou si zahrajete bowling na náměstí a večer můžete zakončit posezením v některé z restaurací či hotelů.

Dům je úsporný a topení je vzhledem k blízkým lesům řešeno kotlem na dřevo. Spotřeba je do 5.000 Kč za rok. Zásoba je na 3 roky. Podlahové topení je v celém přízemí a v patře na chodbě a v koupelně. Deskové radiátory jsou také v celém domě, neboť po zatopení rychle vytvoří příjemné teplo a podlahovka ho zase dlouhou dobu udržuje a příjemně Vám prohřívá nohy. Do kotle se přikládá jen minimálně.

Parkování je pro 4 auta, 1 ve vytápěné garáži, 1 před garáží, 2 pod přístřeškem. Díky rohovému situování domu si můžete na boku pozemku vytvořit i dlouhé parkovací místo pro obytný karavan či loď.

V přízemí je předsíň se šatnou 7,55m2, chodba se schodištěm 11,51m2, obývací pokoj 32,46m2, kuchyň 15,41m2, koupelna s WC 6,64m2, komora 2,44m2, kotelna 6,98m2.

V podkroví je chodba 4,77m2, koupelna s WC 5,83m2, 1. dětský pokoj 16,55m2, 2. dětský pokoj 17,51m2, 3. dětský pokoj 16,95m2, ložnice 16,73m2.

Garáž 19,9m2.

Termoizolační cihla 38cm, fasáda 15cm polystyren, střecha glazurovaná taška, vata 25cm, stropní panely s protihlukovou izolací 4cm, dvojitý komín na kotel a případný plynový kotel, 5 komorová plastová okna s dvojsklem, 1m široké vstupní bezpečnostní dveře, rozvody pro bezpečnostní systém na pohybová a kouřová čidla, kombinovaný bojler, osvětlení, kanalizace, el.220V/380V, obecní voda, plyn u domu. TV optický kabel, internet.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 162 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaSloup, Blansko
Evidenční číslo244/2175
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha162 m2
Plocha obytná162 m2
Plocha pozemek809 m2
Plocha zastavěná102 m2
Plocha zahrada684 m2
Počet NP2
Velikost5+1
TopeníÚT tuhá paliva
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníGaráž, Lodžie, Parkování, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst4

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.
× Jak Vám mohu pomoci?