Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 099 000 Kč

plus provize

Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.

Bydlení v úsporném, zrekonstruovaném domě se zahradou, který se dá využít více způsoby, v tiché vedlejší ulici a všude to máte blízko.

Autem jste za 3 minuty na dálnici. Pěšky za pár minut dojdete na zastávku MHD i na Olomouc, na vlak, k doktorům, do školy, do školky, na dětské hřiště, do nákupního areálu Arkáda, do práce a hlavně do krásné přírody kolem říčky Hloučely.

Ta je plná pstruhů. Kdekoli se zadíváte do vody, vidíte ryby. Ve městě úžasné. Kolem spousta zeleně, na kolo či pěšky perfektní relax. 10km k Plumlovské přehradě a 19km k Tovačovským jezerům. Po cestě atrakce a občerstvení.

Ticho je velkou předností bydlení v tomto domě a to i přes den. V noci se v tichosti vyspíte s otevřeným oknem.

Energetická třída je C. Dům je úsporný díky dobrému zateplení podlah, stropů a v přízemí 70cm a v patře 50cm silným zatepleným zdem. Boky ohřívají sousedi a dopoledne svití sluníčko na zadní stranu domu a odpoledne na přední stranu. V létě díky dobré tepelné izolaci není v domě vedro, ale je v něm příjemně. Topení je estetickými elektrickými konvektory s tichým čistým chodem s ovládáním na displeji. Po zapnutí je hned krásně teplo a každou místnost si nastavíte dle libosti. Tarif na elektřinu je nízký 22 hodin denně.

Samostatné elektroměry a vodoměry pro zvýšené přízemí, první patro i půdní prostor dávají možnost bydlení více způsoby.

Jako rodinný dům s aktivní částí v přízemí a klidovou částí v patře. Sklep je suchý s vysokými stropem, super jako vinný sklípek k posezení nebo dílnička.

Nebo přízemí využít jako ordinaci, ateliér, bydlení pro babičku či jako nájemní byt. V patře bydlet a jak rodina poroste, v půdním prostoru vybudovat další pokoje.

Rovněž je možné dům využít jako samostatné byty.

Dispozice je 5+1 se 2 koupelnami s obytnou plochou 127m2, plus sklep 48m2, plus půda.

Nebo jako dva byty, zvýšené přízemí byt 2+1 o 46m2, v patře byt 3+kk o 61m2.

Místnosti jsou díky 2,8m vysokým stropům vzdušné a plnohodnotně využijete celý prostor.

Pozemek celkem 317m2, zahrada 226m2.

Ve zvýšeném přízemí je chodba se schodištěm 20,28m2, vnitřní chodba 3,63m2, kuchyň 9,78m2, ložnice 10,8m2, obývák 14,95m2 (zrušením sádrokartonové příčky možné ložnici zrušit a mít tak velký obývák), koupelna s WC 4,76m2, šatní prostor 1,81m2. V patře je chodba 4,32m2, vnitřní chodba 5,75m2, pokoj 14,7m2, pokoj 20,58m2, pokoj 10,48m2, koupelna s WC 4,3m2.

Rekonstrukce v 2018, nové podlahy s novými rošty a tepelnou izolací vatou 10cm a v klenbách keramickými kuličkami, plovoucí podlahy, sádrokartonové stropy, obě koupelny s WC, omítky, topení, rozvody elektřiny v mědi 230V/400V, vody, odpadu, přípojka kanalizace, plastová okna s dvojskly, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, vstupní zesílené vícebodové plastové dveře, vícebodové dveře na zahradu, osvětlení chodby na čidlo, dvakrát elektrický vrátný, rýny a okapy z pozinku, fasáda, zateplení polystyrenem 5cm. Střecha je v dobrém původním stavu. Internet a TV optický kabel, voda městská, plyn.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 127 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaTovačovského, Prostějov, Prostějov
Evidenční číslo221/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha127 m2
Plocha obytná127 m2
Plocha pozemek317 m2
Plocha zastavěná91 m2
Plocha zahrada226 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost5+1
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, 400V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníSklep, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí