RD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, KuřimRD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, Kuřim
Celkem 24 fotografií.
Cena 4 799 000 Kč

plus provize

RD 4+1, s dvorem a zahradou, na klidném místě v centru, Kuřim

U tohoto domu se sešly snad všechny výhody, jaké může dům nabídnout.

1. Je na super místě. 2. Není ani velký ani malý. 3. Je téměř bezbariérový. 4. Všechny místnosti jsou v přízemí. 5. Má předzahrádku, dvůr i zahradu. 6. Můžete si ho zmodernizovat přesně podle vlastního vkusu.

Dům se nachází se v boční ulici, kde vás překvapí, jaké ticho a klid se dá nalézt téměř v centru města. Nejblíže je to do školky a do školy, děti to budou mít skutečně jen pár kroků. Kousíček je to i do přírody. Pár metrů od domu vede žlutá trasa na Kuřimskou horu navazující na Přírodní park Baba a stezky s vyhlídkovými místy a přístřešky, Vás zvou na kolo či krásnou procházku v lese na čerstvém vzduchu.

Kuřim má veškerou vybavenost jako úřady, školy, školky, obchodní domy, lékaři, wellness, pošta, restaurace, dětská hřiště, koupaliště, fotbalové hřiště, tenisový kurt a další. Všude pohodlně dojdete pěšky za pár minut. Pracovní příležitosti nabízí průmyslová zóna. Na okraj Brna je to 7 km, dojíždět se dá vlakem i autobusem.

Parkování je možno před domem, nebo lze postavit garáž či kryté stání na pozemku za domem. Přístup je zajištěn z boku z obecní cesty. Je možnost přikoupit garáž 800m od domu v ulici Pod Vinohrady.

Dvůr poskytuje dostatek soukromí a na zahradě si můžete vypěstovat voňavé ovoce a zeleninu plné chuti a vitamínů. Vynikající třešně bohatě rodí veliká třešeň srdcovka.

Dispozice 4+1, obytná plocha 100 m2 plus sklepy a technické místnosti, plocha pozemku 603 m2.

Předsíň 2,35m2, hala 4,91m2, obývací pokoj 17,19m2, ložnice 18,16m2, chodba 7,11m2, pokoj 9,87m2, druhý pokoj 14m2, kuchyň 12,46m2, koupelna 3,71m2, WC 1,07m2, veranda 7,8m2. Dva sklepy. Technické místnosti. Možnost půdní vestavby.

Technické info.

Materiál cihla, střecha pálená taška, nad kuchyní a WC bobrovka, ústřední topení na zemní plyn, ohřev vody karma, obecní voda, studna na užitkovou vodu, elektřina hliník 220V/380V, kanalizace, TV kabel, internet kabel. Okna na jih, sever a západ.

Těším se na Vás na prohlídce, Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 100 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Dobrý
AdresaBrněnská, Kuřim, Brno-venkov
Evidenční číslo207/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha100 m2
Plocha obytná100 m2
Plocha pozemek603 m2
Plocha zastavěná160 m2
Plocha zahrada443 m2
Počet NP1
Velikost4+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuDobrý
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, TV kabel, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníBezbariérový přístup, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
Typ budovyRohový
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.