Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.
Celkem 29 fotografií.
Cena 3 750 000 Kč

+ provize

Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.

Slevu 150.000 Kč dostanete, když převezmete hypotéku s dobrým úrokem 1,9 u ČMSS, její výši si můžete upravit, jak budete potřebovat.

Máte děti a bydlíte ve městě se všemi službami na dosah a současně 100m od krásné přírody a sportovního areálu pro malé i velké.

Máte zánovní byt a víte, že máte vše pěkné a moderní a že nebudete muset v nejbližších letech nic řešit. Náklady na bydlení zůstanou hezky nízké jen 3.300 Kč. Vlastní plynový kotel vám zajistí teplo, kdy budete chtít a stejně tak teplou vodu v každou denní či noční hodinu. Pokud odjedete na delší dobu z bytu, zálohy vám vrátí.

Všechny vaše věci v pohodě uložíte do velkých vestavěných skříní ve všech pokojích, ušetříte tedy peníze za pořizování nábytku. Kuchyňská linka má 7m a rovněž nabízí spoustu úložných a odkládacích prostor. Je vybavená americkou lednicí, sklokeramickou indukční varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnkou, myčkou a digestoří.

Na lodžii usušíte vyprané prádlo a v pohodě posedíte u kávy i ve čtyřech lidech. Je dostatečně velká a stejně jako všechny pokoje směřovaná do ulice, která je slepá a klidná, neboť tam projde či projede jen ten, kdo tam bydlí.

Kdykoli v pohodě zaparkujte, neboť vlastníte parkovací stání hned u vchodu.

V tichosti se vyspíte i v denních hodinách, neboť nad vámi není nikdo, kdo by dupal a tím vás rušil. Takový mejdan nad hlavou, když chcete spát Ticho a výhled stojí za těch pár schodů. Děti schody milují a dospěláci pěkně formují postavu a posilují zdraví, což už vědci dokázali.

Ve sportovním areálu si zaposilujete na hrazdě, na bradlech a dalších workout prvcích, zaboxujete do pytle, zahrajete fotbálek či basket. Nebo jen posedíte na lavičce, pohovořte se známými a dohlížíte na děti, jak dovádějí na prolejzkách, skluzavkách, krosové dráze a pískovišti. Společně se pak vydáte na kole či pěšky hezkou přírodou do parku Baba.

Na nákup to máte kousek, Lidl je za rohem a za minutu dojdete do nákupního areálu s Penny, Kik a dalšími obchody. Kousek to máte i do škol a školek, na autobusové a vlakové nádraží… V Kuřimi jsou i restaurace, lékaři, wellness, aquapark, golf, úřady, pošta, průmyslová zóna s pracovními příležitostmi…

Dispozice 3+kk, 89m2.

Zádveří 3,40 m2, koupelna 6,16 m2, WC 1,44 m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 35,90 m2, lodžie 4,30 m2, galerie 10,03 m2, pokoj 14,30 m2, pokoj 12,42 m2, sklepní kóje 1,14 m2.

Technické informace:

2007, cihla, osobní vlastnictví včetně parkovacího stání. Topení závěsným kotlem na zemní plyn se zásobníkem na teplou vodu s deskovými radiátory, elektrické podlahové topení v koupelně. Osvětlení v ceně. Okno i dveře na lodžii plastové s izolačním dvojsklem, střešní okna dřevěná s izolačním dvojsklem. Elektřina 380V v kuchyni. Podlahy plovoucí a dlažby. TV satelit, internet kabel. Inkaso 3 osoby: fond oprav + voda + úklid + elektřina společné prostory 1402 Kč, plyn 900 Kč, elektřina 1.000 Kč.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce. Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej, 89 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Novostavba
AdresaMetelkova, Kuřim, Brno-venkov
Evidenční číslo189/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+kk
Plocha89 m2
Plocha obytná89 m2
Plocha poznámkavčetně lodžie a sklepa
Podlaží3. patro
Počet NP4
Velikost3+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce
Počet parkovacích míst1

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.