Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.
Celkem 29 fotografií.
Cena 3 750 000 Kč

+ provize

Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.

Slevu 150.000 Kč dostanete, když převezmete hypotéku s dobrým úrokem 1,9 u ČMSS, její výši si můžete upravit, jak budete potřebovat.

Máte děti a bydlíte ve městě se všemi službami na dosah a současně 100m od krásné přírody a sportovního areálu pro malé i velké.

Máte zánovní byt a víte, že máte vše pěkné a moderní a že nebudete muset v nejbližších letech nic řešit. Náklady na bydlení zůstanou hezky nízké jen 3.300 Kč. Vlastní plynový kotel vám zajistí teplo, kdy budete chtít a stejně tak teplou vodu v každou denní či noční hodinu. Pokud odjedete na delší dobu z bytu, zálohy vám vrátí.

Všechny vaše věci v pohodě uložíte do velkých vestavěných skříní ve všech pokojích, ušetříte tedy peníze za pořizování nábytku. Kuchyňská linka má 7m a rovněž nabízí spoustu úložných a odkládacích prostor. Je vybavená americkou lednicí, sklokeramickou indukční varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnkou, myčkou a digestoří.

Na lodžii usušíte vyprané prádlo a v pohodě posedíte u kávy i ve čtyřech lidech. Je dostatečně velká a stejně jako všechny pokoje směřovaná do ulice, která je slepá a klidná, neboť tam projde či projede jen ten, kdo tam bydlí.

Kdykoli v pohodě zaparkujte, neboť vlastníte parkovací stání hned u vchodu.

V tichosti se vyspíte i v denních hodinách, neboť nad vámi není nikdo, kdo by dupal a tím vás rušil. Takový mejdan nad hlavou, když chcete spát Ticho a výhled stojí za těch pár schodů. Děti schody milují a dospěláci pěkně formují postavu a posilují zdraví, což už vědci dokázali.

Ve sportovním areálu si zaposilujete na hrazdě, na bradlech a dalších workout prvcích, zaboxujete do pytle, zahrajete fotbálek či basket. Nebo jen posedíte na lavičce, pohovořte se známými a dohlížíte na děti, jak dovádějí na prolejzkách, skluzavkách, krosové dráze a pískovišti. Společně se pak vydáte na kole či pěšky hezkou přírodou do parku Baba.

Na nákup to máte kousek, Lidl je za rohem a za minutu dojdete do nákupního areálu s Penny, Kik a dalšími obchody. Kousek to máte i do škol a školek, na autobusové a vlakové nádraží… V Kuřimi jsou i restaurace, lékaři, wellness, aquapark, golf, úřady, pošta, průmyslová zóna s pracovními příležitostmi…

Dispozice 3+kk, 89m2.

Zádveří 3,40 m2, koupelna 6,16 m2, WC 1,44 m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 35,90 m2, lodžie 4,30 m2, galerie 10,03 m2, pokoj 14,30 m2, pokoj 12,42 m2, sklepní kóje 1,14 m2.

Technické informace:

2007, cihla, osobní vlastnictví včetně parkovacího stání. Topení závěsným kotlem na zemní plyn se zásobníkem na teplou vodu s deskovými radiátory, elektrické podlahové topení v koupelně. Osvětlení v ceně. Okno i dveře na lodžii plastové s izolačním dvojsklem, střešní okna dřevěná s izolačním dvojsklem. Elektřina 380V v kuchyni. Podlahy plovoucí a dlažby. TV satelit, internet kabel. Inkaso 3 osoby: fond oprav + voda + úklid + elektřina společné prostory 1402 Kč, plyn 900 Kč, elektřina 1.000 Kč.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce. Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej, 89 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Novostavba
AdresaMetelkova, Kuřim, Brno-venkov
Evidenční číslo189/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie3+kk
Plocha89 m2
Plocha obytná89 m2
Plocha poznámkavčetně lodžie a sklepa
Podlaží3. patro
Počet NP4
Velikost3+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Plyn, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Lodžie, Parkování, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce
Počet parkovacích míst1

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Alena a Jaroslav M.
„Velice děkujeme pánům Procházkovi a Čechovi za zprostředkování koupě bytu v Boskovicích. Jednání s původní majitelkou nebyla vůbec jednoduchá, ale díky jejich vysokému nasazení...“
Alena a Jaroslav M.
Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem na Boskovice
Zrekonstruovaný vybavený byt 3+1 na super místě s výhledem  na Boskovice