Novostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových sNovostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových s
Celkem 22 fotografií.
Cena 2 299 000 Kč

+ provize

Novostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem s možností 2 garážových s

Novostavba bytu 2+kk, 53m2 s velkou lodžií, s hřištěm a posezením za domem, s možností pronajmutí či přikoupení 2 garážových stání hned u vchodu.

Za minutu jste na dálnici, a pokud nevyužíváte veřejnou dopravu, bydlení zde je jako na okraji Brna. Jenže levnější a klidnější. Navíc si můžete vybrat, jestli využijete místní kompletní infrastruktury a služeb jako školy, školky, lékaři, obchody a další, nebo využijete Brno či Vyškov, kde je například aquapark. V obou městech jste při normálním provozu za 15 minut.

Velkou výhodou je, že děti vypustíte za dům, kde si zahrají na velkém hřišti basket, tenis či fotbal. Menší děti si zadovádí na dětském hřišti na herních prvcích, a protože je areál uzavřený můžete je tam nechat v klidu o samotě a jen na ně občas mrknout z okna z chodby. Na velkém posezení si pak můžete popovídat se sousedy, na čerstvém vzduchu v domácím oblečení přečíst knížku či pracovat na notebooku.

Výhodou je také velká komora, kde si můžete zaparkovat i drahé kolo a velká lodžie, kde se pohoupáte na houpačce či posedíte na čerstvém vzduchu u kafe.

Inkaso je nízké 2.700 Kč včetně fondu oprav a úklidu společných prostor.

Druhé patro a orientace bytu na jih umožňuje si užívat sluníčko a přitom mít v bytě příjemnou teplotu po celý rok. Energetická třída je C.

Vybavení bytu zahrnuje kuchyňskou linku s vestavěnou elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří s vývodem ven a osvětlení. Další vybavení bytu je na dohodě.

Dispozice.

Předsíň 3,29m2, koupena s WC 4,95m2, komora 4,25m2, obývací pokoj 23,56m2 s kuchyňskou linkou, pokoj 16,21m2, lodžie 6,37m2.

Technické informace.

2007, cihla, osobní vlastnictví, 2.patro/3, okna plastová s izolačním dvojsklem, společná kotelna pro celý bytový dům, deskové radiátory s termohlavicemi, žebřinový radiátor v koupelně, podlahy plovoucí a dlažby, TV kabelová, internet kabel.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej, 53 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaZahradní, Rousínov, Vyškov
Evidenční číslo214/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie2+kk
Plocha53 m2
Plocha obytná53 m2
Plocha poznámkaplus lodžie 6m2
Podlaží2. patro
Počet NP4
Velikost2+kk
VlastnictvíOsobní
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, Internet, Kanalizace, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Garáž, Lodžie, Parkování, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, Silnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst2
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.