fbpx
Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.
Celkem 30 fotografií.
Cena 3 150 000 Kč

plus provize

Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.

Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem, na klidném místě, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, na ulici Družební.

Všude je to pěšky či autobusem jen několik minut. Do školy, do školky, na dětská hřiště, do supermarketů Albert, Penny, Billa, k doktorům, k řece, k rybníku a další. Zastávka autobusu je také blízko a bude se sem prodlužovat i trasa tramvaje.

Byt je situován do vnitrobloku, je zde klid. Okna jsou orientována na východ. Je z nich hezký výhled a slunce byt prosvětluje dopoledne. Byt je umístěn v posledním 8. podlaží a klimatizace, která chladí i topí, zajišťuje příjemnou teplotu po celý rok. Biokrb na bioethanol navozuje příjemnou atmosféru.

Byt je v osobním vlastnictví. Inkaso pro 3 člennou rodinu je jen 3.200 Kč měsíčně i s fondem oprav. Televize je kabelová, internet je přes WiFi. Vytápění i ohřev vody je centrální.

Rekonstrukce proběhla naráz v roce 2019 a to kompletně. Udělalo se nové jádro z šedých tvárnic Porfix, celá koupelna s rohovou vanou, s WC, se skříňkami a se zrcadlem, dále v místnostech omítky a dekorativní plastický obklad v obývacím pokoji, plovoucí podlahy pokryté posléze PVC, dlažby, nové rozvody elektřiny v mědi 230V včetně rozvaděče, rozvody vody v plastu a odpadu v plastu, kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou, indukční varnou deskou, myčkou, digestoří s odtahem vzduchu ven, interiérové dveře, obložkové zárubně, vchodové protipožární dveře s přidaným zámkem, osvětlení LED, klimatizace, biokrb, regál na boty a věci na chodbě, velká skříň v pokoji.

Bytový dům je panelový z roku 1991. V roce 2005 se měnili nové vchodové dveře, poštovní schránky. V roce 2008 plastová okna se žaluziemi.

Dispozice.

Plocha bytu je 44,5 m2, předsíň 5,5 m2, obývací pokoj 16,1 m2, kuchyň 7,6 m2, dětský pokoj nebo ložnice 11,1 m2, koupelna s WC 3,2 m2, sklepní kóje 1 m2. Společná místnost je kolárna.

Typ nemovitostiByty, 2+1, Prodej, 45 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaDružební, Nové Sady, Olomouc
Evidenční číslo259/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie2+1
Plocha45 m2
Plocha obytná45 m2
Podlaží7. patro
Počet NP8
Počet PP1
Velikost2+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, Internet, Kanalizace, Klimatizace, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro zděné, Sklep, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníDálnice, MHD, Tramvaj, Trolejbus, Vlak
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.