Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městěPěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě
Celkem 29 fotografií.
Cena 2 250 000 Kč

plus provize

Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě

Pěkný kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, na klidném místě plném zeleně, v blízkosti všech důležitých míst ve městě a současně v blízkosti řeky, která vás zve k aktivitám na čerstvém vzduchu.

Hlavní výhodou je skvělé umístění. Byt je obklopen zelení a všude je to pěšky či autobusem jen několik minut. Do školy, do školky, na dětská hřiště, do supermarketů Albert, Penny, Billa, k doktorům, k řece, k rybníku a další. I do galerie Šantovka nebo do centra dojdete pěšky do 20 minut. Zastávka autobusu je také blízko a bude se sem prodlužovat i trasa tramvaje.

Byt je situován do vnitrobloku, je zde tedy klid. Bude Vás to ale táhnout ven k řece, ať už pěšky sami či se psem, s dětmi, na kole či na in-line bruslích. Relaxovat na čerstvém vzduchu, i kdyby to mělo být jen koukání do vody a krmení kachniček.

Jakmile proběhne výměna výtahů, bude vytvořen další nový vstup naproti vchodovým dveřím do bytového domu a byt se stane bezbariérovým.

Okna jsou orientována na jih, slunce tedy byt hezky prosvětluje po celý den. I bez klimatizace je v něm v létě příjemně. Na sušení prádla je v blízkosti bytu sušárna, kterou využívají jen 2 rodiny.

Byt je v osobním vlastnictví, v pohodě na něj dostanete hypotéku. Inkaso je pro 3 člennou rodinu včetně fondu oprav jen 2.950 Kč měsíčně. Televize je kabelová, internet je optickým kabelem.

Rekonstrukce.

2015 zděné jádro, koupelna s WC i s vybavením, plovoucí podlahy a dlažby, nové rozvody elektřiny v mědi včetně rozvaděče, rozvody vody v plastu a odpadu v plastu, kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou, elektrickou varnou deskou, digestoří, interiérové dveře a obložkové zárubně, osvětlení, renovace vstupních dveří, vestavěné skříně na chodbě a v ložnici, 2019 deskový radiátor v obýváku.

Revitalizace bytového domu.

Proběhla renovace střechy, nové vchodové dveře, poštovní schránky a zvonky. Letos se budou dělat nové výtahy, stoupačky a výmalba chodeb. Na vše je ve fondu oprav našetřeno. Zateplení se neplánuje, přestože je bytový dům panelový, náklady na topení jsou nízké a v létě je teplota přijatelná.

Dispozice.

Plocha bytu je 44 m2, předsíň 4,6 m2, obývací pokoj 16,1 m2, kuchyň 7,2 m2, ložnice 11,8 m2, koupelna s WC 3,2 m2, spížní skříň 0,4 m2, úklidový prostor 0,2 m2, sklepní kóje 1,1 m2. Společné místnosti jsou kočárkárna a sušárna.

Typ nemovitostiByty, 2+1, Prodej, 44 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaRožňavská, Nové Sady, Olomouc
Evidenční číslo242/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie2+1
Plocha44 m2
Plocha obytná44 m2
Podlaží1. patro
Počet NP8
Velikost2+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Sklep, Výtah
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníDálnice, MHD, Tramvaj, Vlak
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Quynh Trang Dang
„Tímto způsobem bych chtěla poděkovat oběma pánům v Tuzemské realitní za jejich ochotu a upřímnost při koupi bytu ve Slatinské čtvrti. Okamžitě při první prohlídce nám vysvětlili...“
Quynh Trang Dang
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.