fbpx
Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.
Celkem 30 fotografií.
Cena 13 499 000 Kč

plus provize

Hrubá stavba rodinného domu, k tomu kanceláře, dílny, všestranné využití.

Výjimečné nemovitosti na výjimečném místě.

Strašín je částí města Říčany a ty jsou dle indexu kvality života nejlepším místem k žití v ČR. Praha je na dosah, na okraj to máte jen 12 km. Služby v blízkosti a přitom klid a příroda okolo.

Na pozemku jsou 2 objekty, které se dají upravit a využít mnoha způsoby. Rozestavěný objekt k bydlení a funkční průmyslový objekt.

Hlavní výhodou je velká zastavitelnost pozemku. Stavební povolení na objekt k bydlení je na cca 270m2 zastavěné plochy. Průmyslový objekt má zastavěnou plochu 320m2. Celkem to je 590m2 a při pozemku 1297m2 je zastavitelnost 45%. Můžete tedy hned dostavovat, jen se rozhodnout kolik místností potřebujete. Aktuálně je zastavěná plocha obou objektů 480m2, užitná 412m2.

Další výhodu je, že celý pozemek na listu vlastnictví je zastavěná plocha a nádvoří, proto je velká část pozemku vydlážděna žulovými kostkami. Může zde parkovat třeba 10 aut, plus 1 auto v garáži a 2 auta v krytém stání. Dláždění unese i kamion.

Budovy jsou chytře umístěny po obvodu, proto je mezi nimi spousta místa a to i na vyvýšenou zahrádku nebo na bazén. Pozemek je také pěkně široký, ve tvaru pětiúhelníku, rovný, celý den prosluněný a je na něm soukromí.

Rozestavěná stavba rodinného domu umístěná v přední části pozemku má zastavěnou plochu 160m2, užitnou 128m a může se rozšířit na obrys původního domu, který byl zlikvidován včetně základů. Byla naprojektována jako 5+kk s obytným podkrovím, ale majitel ji postavil jako přízemní 4+kk. Může zde ale stát i megadům o 10+2 nebo 3 samostatných bytech s již zmíněnou zastavěnou plochou cca 270m. Projekt je i na to a stavební povolení také. Trvalo vyřídit déle než 2,5 roku. Předpokládané náklady na dostavbu plánovaného přízemního domu 4+kk s tepelným čerpadlem jsou 2 mil. Kč. Pro 5+kk se stejným půdorysem a obytným podkrovím 3.500.000 Kč.

Průmyslový objekt v zadní části pozemku teď slouží jako 2 nábytkářské dílny, designové studio, kanceláře, zázemí pro zaměstnance, sklady a dočasné bydlení majitele než by dokončil stavbu domu. Kanceláře jsou v podstatě byt 4+kk. Celý objekt můžete využít k podnikání, byl zde i autoservis s lakovnou nebo k čistě k domácím účelům. V dílnách můžete parkovat veterány, loď či karavan a v kancelářích s kuchyní a koupelnou může být wellness se saunou, posilovna, samostatné bydlení pro hosty, prarodiče či dospělé děti.

Studna o průměru 1,5m, hluboká cca 7m dává užitkovou vodu, která je napojena do kuchyňky, koupelny, WC. Dešťová voda na zálivku je jímána do dvou nadzemních nádrží. Je i voda městská, zemní plyn, elektřina v mědi 220V/380V a kanalizace.

Průmyslový objekt má užitnou plochu 284m2.

V přízemí je dílna 106m2 s výškou 3,55m a vraty 3m x 3,3m, dílna 63m2 s výškou 2,75m, předsíň 4,3m2, designové studio s kuchyňkou 36m2, chodba se schodištěm 5,8m2, koupelna s WC 4m2, kancelář 10,9m2, kuchyňka pro zaměstnance 8,6m2, WC 1m2, sklad 9,2m2, sklad 6,4m2,

V patře je podesta 2,7m2, kancelář 14,8m2, kancelář 10,6m2.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 412 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Ve výstavbě
AdresaVojkovská, Strašín, Praha východ
Evidenční číslo250/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha412 m2
Plocha obytná412 m2
Plocha pozemek1297 m2
Plocha zastavěná480 m2
Plocha zahrada817 m2
Počet NP1
Velikostvíce než 6+1
TopeníÚT tuhá paliva
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníGaráž, Parkování, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníDálnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.
Byt 3+o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.