fbpx
Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.
Celkem 17 fotografií.
Cena 1 999 000 Kč

plus provize

Hned u zástavby rodinných domů zemědělský rovinatý pozemek.

Hned u zástavby rodinných domů se nachází tento zemědělský rovinatý pozemek o ploše 6425 m2, obdélníkového tvaru, s šířkou 30 m a délkou 215m, přístupný ze dvou stran z obecní cesty.

Rodinné domy jsou vzdušnou čarou vzdáleny cca 60 m, je zde tedy potenciál, že by zde v budoucnu mohly být stavební parcely.

Na pozemku se nenachází žádné vedení vysokého napětí, jako je tomu jinde v okolí Telnice.

Obec Telnice má základní vybavenost jako škola, školka, obchod, pošta.

Na okraj Brna je to jen 9 km.

Typ nemovitostiPozemky, Zemědělská půda, Prodej, 6425 m2
UpřesněníOkraj obce
AdresaTelnice, Brno-venkov
Evidenční číslo254/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieZemědělská půda
Plocha6425 m2
Plocha pozemek6425 m2
Plocha poznámka30 m x 215 m, 60 m od zástavby
VybavenostPošta, Škola, Školka
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti165
Dostupnost pozemkuz obecní cesty
Terén pozemkurovinatý
Stavby na pozemkužádné stavby
Porosty na pozemkuzaseto

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí