fbpx
Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.
Celkem 30 fotografií.
Cena 3 500 000 Kč

plus provize

Dům na skále s krásným výhledem na Vratíkovský kras.

V přírodní rezervaci Vratíkovský kras nad Boskovickou přehradou stojí na skále s krásnými výhledy na zalesněnou krajinu tento prostorný objekt k bydlení, který se dá vzhledem k velké užitné ploše 349m2 využít k různým účelům. Například jako velkorysá chalupa, kde budete mít s rodinou a přáteli dostatek místa na nejrůznější akce, nebo jako pension či rodinný dům.

Současná podoba je z roku 2001, kdy bylo postaveno celé obytné podkroví s pořádně proarmovanou podlahou, s novou střechou včetně krovu, rýn a krytiny z asfaltového šindele. Dále byla po levé straně přistavěna garáž, nad kterou vznikla terasa a dále byla přistavěna zadní část, nad kterou vznikla druhá terasa. Rovněž je nový komín a byla upravena vnitřní dispozice. Dokončení přesně podle Vašeho vkusu čeká na Vás, aby Vám dům dělal radost a sloužil tak jak potřebujete.

Skála na vlastním pozemku za domem, na kterou se dá snadno vylézt, je spolu s krásnými výhledy rarita, s jakou se setkáte jen málokdy.

Ručně loupaný kámen je připraven, aby z něho šikovné ruce postavily stylovou zídku a sloupky na oplocení.

Díky tomu, že je dům na skále, je krásně suchý a vepřovice, které tvoří částečně zdivo domu, jsou ve výborném stavu. Využije se tedy plně jejich dobrých vlastností. Zbývající část je tvořena z kamene a vše, co je nově zbudováno, je z cihel a Ytongu.

Dům je situován v tiché vedlejší uličce, kde je klid.

V garáži je parkování pro 1 auto a další 2 auta mohou zaparkovat v bývalé stodole, která je stejně jako garáž přístupná z ulice. Vlastní pozemek před domem nabízí možnost dalšího venkovního parkování.

Z teras, z oken i přímo z pozemku jsou nádherné výhledy na krajinu Vratíkovského krasu, kde je v krásných lesích ukryto 16 jeskyní. Skála za domem umocňuje dojem, že žijete v přírodní rezervaci. Světově známý Moravský kras je vzdušnou čarou jen 7km a přehrada jen 175m. Golf a ski resort Kořenec je autem jen 10min.

Dům je připojen na vodovodní řád, elektřinu a kanalizaci. Zemní plyn v obci není.

Dispozici si můžete upravit dle vlastních představ. Celé podkroví je jeden velký prostor, který můžete rozdělit dle libosti.

Dle projektu pro stavební povolení je užitná plocha 349m2 včetně garáže a teras a dispozice je následující.

V přízemí je hala se schodištěm 17,33m2, obývací pokoj 50,63m2, kuchyňský kout 8,42m2, chodba 1,30m2, WC 1,33m2, koupelna 7,12m2, pokoj 12,81m2, technická místnost 3,66m2, sklad 36,30m2, garáž 15,18m2.

V patře je schodiště 6,00m2, půda 152,56m2, pochůzná střecha 14,69m2, pochůzná střecha 21,58m2.

Sklípek uvnitř domu vydolovaný do skály musel dát staviteli opravdu zabrat.

Zastavěná plocha je 237 m2 včetně bývalé stodoly a garáže.

Pozemek má celkem 691 m2.

Vratíkov je součástí Boskovic, kde je veškerá infrastruktura jako mateřské školy, základní školy, střední i vyšší školy, supermarkety Kaufland, Tesco, Albert, Lidl, Coop, úřady, lékaři, nemocnice, kultura, městské lázně, koupaliště, sportoviště a další.

Ve Vratíkově je obchod Coop.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 349 m2
UpřesněníSmíšená, Klidná část obce, Ve výstavbě
AdresaVratíkov, Blansko
Evidenční číslo256/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha349 m2
Plocha obytná349 m2
Plocha pozemek691 m2
Plocha zastavěná237 m2
Plocha zahrada454 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikostvíce než 6+1
TopeníBez topení
Konstrukce budovySmíšená
Stav objektuVe výstavbě
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Garáž, Parkování, Sklep, Terasa, Zahrada
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Quynh Trang Dang
„Tímto způsobem bych chtěla poděkovat oběma pánům v Tuzemské realitní za jejich ochotu a upřímnost při koupi bytu ve Slatinské čtvrti. Okamžitě při první prohlídce nám vysvětlili...“
Quynh Trang Dang
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.