Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.
Celkem 30 fotografií.
Cena 1 750 000 Kč

plus provize

Chata 3+kk u rybníka v nádherné krajině České Kanady.

Odjeďte na víkend na chatu k rybníku do úžasné krajiny České Kanady. Nebo ji vzhledem k výjimečnosti místa využijte jako investici či ke komerčním účelům.

Velký bonus je pozemek o ploše 978 m2, který je ze dvou stavebních parcel. Je to hodnota do budoucna, děti, vnoučata, přátelé si mohou postavit vedle Vás nebo můžete jednu parcelu kdykoli prodat.

Okolní krajina Vás naprosto dostane. V okruhu 500 m jsou 4 rybníky, Nový rybník je hned u chaty, dále Křivohlav, Petráků rybník a na koupání velký Komorník.

Břízy, borovice, smrky, vrby a další stromy odrážející se ve vodní hladině dělají krásnou atmosféru. Úžasný relax při pohledu do vody, kachny, potápky a další ptactvo, ryby, obojživelníci, vážky, stále je co pozorovat. Koupání a plavba na loďce, paráda. Krajina je tak nádherná, že ji navštěvují lidé z celé republiky, o čemž svědčí množství rekreačních středisek, kempů a chat zejména kolem rybníku Komorník.

2 km od chaty je už hranice Přírodního parku Česká Kanada. Fantastická krajina tvořená rybníky, rozlehlými lesy, skalními výchozy, roztodivnými skalisky, balvany a osamocenými vesničkami. Úžasný kus naší České země pro rekreaci a aktivní život v přírodě.

Hradů, zámků a různých zajímavostí je v okolí obrovské množství, stále je kam jezdit na výlety. Kousek je to například do Telče a do hodiny cesty je i Hluboká nad Vltavou nebo Červená Lhota. Technickou zajímavostí je například úzkorozchodná železniční trať mezi Jindřichovým Hradcem a Novou Bystřicí, kde se projedete parním vlakem a kousek je to například i k televiznímu vysílači na vrcholu Javořice s nadmořskou výškou 836,5m.

Výhodou je blízkost dálnice, do Prahy i do Brna je to hodinu a 40 min., do Jihlavy a Českých Budějovic 55 min., do Jindřichova Hradce 18 min.

Chata byla poctivě postavena pro podnikatele, který zde chtěl trávit velkou část roku. Silné cihly, masivní přiznané dřevěné trámy na stropě, dvě masivní konstrukce s přístřešky pro posezení na obou stranách chaty, výborná izolace od země, topení v přízemí v podlaze a v patře do radiátorů napojených na okruh, který se připojí do krbových kamen s výměníkem. Velká jímka 30 m3, 2 hluboké vrty na vodu, elektřina 220V/380V, bojler na teplou vodu, na střeše plech s dezénem tašky, 2 závěsné WC v každém podlaží, plastová okna s tepelně izolačním dvojsklem, přístup je po zpevněné obecní cestě.

Dokončíte si ji přesně podle Vašeho vkusu tak, aby se líbila právě Vám.

Dispozice 3+kk.

V přízemí vstupní chodba 3,83 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 30,67m2, koupelna 5,09 m2, WC 1,09.

V patře pokoj s WC 20,44 m2, pokoj 21,37 m2.

Obytná plocha 83 m2, zastavěná plocha 55 m2, zahrada 923 m2.

Typ nemovitostiRekreační objekty, Chata, Prodej, 83 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaLeština, Jindřichův Hradec
Evidenční číslo239/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieChata
Plocha83 m2
Plocha obytná83 m2
Plocha pozemek978 m2
Plocha zastavěná55 m2
Plocha zahrada923 m2
Počet NP2
Velikost3+kk
TopeníÚT tuhá paliva
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Studna
VybaveníZahrada
SpojeníDálnice, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53m2 s velkou lodžií, 2 garážová stání.