fbpx
Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 099 000 Kč

Chalupa hned u turistických a běžkařských tratí v obci Skály u Rýmařova.

Ideální chalupa pro všechny, co milují běžky, lyže, cykloturistiku, pěší turistiku a chtějí kdykoli po celý rok, hned od domu, vyrazit do krásné přírody Jeseníků.

Chalupa je přímo u běžkařských tratí, jen 70m od domu nazujete běžky a vydáte se do plání Přírodního parku Sovinecko. Je tu vždy dostatek sněhu, proto je zde spousta běžkařských okruhů, například Velký hornoměstský okruh. Okolo vede i Jesenická lyžařská magistrála, což je 300km běžeckých tratí. Jsou propojené, udržované, dobře značené a vhodné pro všechny. Na své si přijdou i milovníci sjezdového lyžování, například do ski areálu Karlov pod Pradědem je to jen 20 minut autem.

Hned od chalupy vedou cyklotrasy a pěší turistické trasy do Národní přírodní rezervace Rešovské vodopády (5km). Po cestě se zastavíte například v Hornickém muzeu v přírodě či Štole svatého Antonína Paduánského. Další trasa je jiným směrem na sedlo Skřítek (15km), nebo můžete vyrazit až na Praděd (na kole cca 3 hodiny).

Před chalupou je hezký parčík s rododendrony, posezením a herními prvky pro děti, který zahajuje turistické trasy.

Další výhodou je umístění chalupy hned u hlavní silnice (s malým provozem), neboť bývaly doby, kdy zde bylo i 2 m sněhu a když napadne, tak odházíte jen sníh z chodníku a v pohodě vjedete autem na svůj pozemek.

Hned za zahradou se klikatí mezi stromy malý potůček. Když budete grilovat, uslyšíte jeho uklidňující bublání a můžete si v něm vychladit pivo a limonády. Rovněž můžete vodu použít na zálivku zahrady.

Chalupa má dobrou střechu včetně krovu, neboť se dělala před 40 lety spolu s dalšími modernizacemi. Přestože v ní vše funguje a topí se v ní, pro dnešního chalupáře je vhodné si ji zmodernizovat ke komfortu a vlastnímu vkusu.

Pod jednou střechou je obytná část domu a skladová část na dřevo a věci. Pod oběma jsou nadzemní sklepy s okny. Zaujmou klenbové stropy a stylové výplňové dveře s obložkovými zárubněmi.

Pozemek je velký celkem 779m2 trojúhelníkového tvaru a oplocené jsou jen jeho části.

Dispozice.

4+1, s možností vytvoření druhé koupelny a jednoho či dvou pokojů v půdní vestavbě. Tím by vznikla možnost rekreace více rodin a využívat chalupu pro rekreaci turistů s týdenním pobytem. Vyloženě se to nabízí, neboť zde najdou zábavu na čerstvém vzduchu po celý rok. Vydělávala by Vám peníze.

V přízemí je vstupní předsíň 7,34m2, pokoj na západ 15,33m2, kuchyň na jih a západ 24,3m2, průchozí pokoj na jih 11,63m2, pokoj na východ 13,27m2, chodba s prostorem pro kotel 7,69m2, koupelna s WC 11,07m2, černá kuchyň 14,13m2, sklad 73,4m2. V podkroví je zděný pokoj 20,59m2. Sklepní místnosti 28,49m2, 13,96m2, 16,99m2 s vodárnou, 10,43m2. Kolna 25,65m2. Pod schodištěm do domu je kotec pro velkého psa.

Dům má vlastní studnu připojenou do domu s vodárnou ve sklepě. Obecní vodovod je u domu, elektřina 220V/380V. Plyn ani kanalizace v obci není. Jímka. TV satelit. Kotel na tuhá paliva, litinové radiátory, el. bojler.

Zast. pl. 260m2, užitná 294m2 i se sklepy.

Rýmařov 3km.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 294 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Dobrý
AdresaSkály, Bruntál
Evidenční číslo294/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
KategorieRodinný dům
Plocha294 m2
Plocha obytná294 m2
Plocha pozemek779 m2
Plocha zastavěná260 m2
Plocha zahrada519 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost4+1
TopeníÚT tuhá paliva
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuDobrý
Sítě220V, 380V, Studna, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníSklep, Zahrada
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.
Byt 3+o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.