Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 099 000 Kč

plus provize

Bytový dům se dvěma byty 2+1 a 3+kk a možností třetího bytu v podkroví. Se zahradou.

Investice do nemovitostí se dle odborníků stále vyplatí, ceny porostou.

Investovat můžete do tohoto zrekonstruovaného bytového domu o dvou nadzemních podlažích. Ve zvýšeném přízemí je byt 2+1 o ploše 46m2 a v patře je byt 3+kk o ploše 61m2. Obytné podkroví je možné také předělat na byt. Vodoměry a elektroměry jsou pro každý byt samostatně včetně případného podkrovního bytu. Bytový dům je podsklepený a náleží k němu i zatravněná zahrada ze zadní strany. Parkování je v ulici před domem.

Na listu vlastnictví je uvedeno Rodinný dům, ale jsou připraveny dokumenty pro převod na Bytový dům a vyčlenění bytových jednotek.

Bydlení v této ulici je klidné, do ulice jedou jen auta lidí, kteří tam bydlí. V bytech je ticho během dne i v noci. Dá se spát s otevřenými okny do ulice i do zahrady.

Autem, pěšky i na kole, všude je to blízko. Na zastávku MHD i na Olomouc, k doktorům, do školy, do školky, na dětské hřiště, do nákupního areálu kolem Kauflandu a galerie Arkáda. Blízko je také cyklotrasa kolem řeky Hloučely, která vede 10km k Plumlovské přehradě na jednu stranu a 19km k Tovačovským jezerům na druhou stranu. Je to relaxační zóna v krásné přírodě nejen pro cyklisty, ale i pro pěší. V blízkosti je i spousta pracovních příležitostí.

Dům je po rekonstrukci. K dodělání dle vlastního vkusu jsou jen kuchyňské linky, osvětlení v obytných místnostech a sprchové kouty v koupelnách, kde je možnost i vany. V 2018 se dělaly nové podlahy s novými rošty a tepelnou izolací vatou 10cm a v klenbách keramickými kuličkami, plovoucí podlahy, sádrokartonové stropy, obě koupelny s WC, omítky, topení, rozvody elektřiny v mědi 230V/400V, vody, odpadu, přípojka kanalizace, plastová okna s dvojskly, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, vstupní zesílené vícebodové plastové dveře, vícebodové dveře na zahradu, osvětlení chodby na čidlo, dvakrát elektrický vrátný, rýny a okapy z pozinku, fasáda, zateplení polystyrenem 5cm. Střecha je v dobrém původním stavu. Internet a TV je optický kabel, voda městská, je i přípojka zemního plynu ve sklepě.

Dispozice. Obytná plocha je 127m2, plus sklep 48m2, plus půda. Místnosti jsou díky 2,8m vysokým stropům vzdušné a plnohodnotně se využije celý prostor. Ve zvýšeném přízemí je chodba se schodištěm 20,28m2, V přízemním bytě je vnitřní chodba 3,63m2, kuchyň 9,78m2, ložnice 10,8m2, obývák 14,95m2, koupelna s WC 4,76m2, šatní prostor 1,81m2. V bytě v patře je chodba 4,32m2, vnitřní chodba 5,75m2, pokoj 14,7m2, pokoj 20,58m2, pokoj 10,48m2, koupelna s WC 4,3m2. Pozemek má celkem 317m2, zahrada je 226m2.

Okna jsou na východ a západ, sluníčko dům hezky prosvětluje po celý den. Díky v přízemí 70cm a v patře 50cm silným cihlovým zdem, zateplení, sklepu a půdě je v něm příjemně po celý rok.

Dům je v energetické třídě Cúsporný. Topení je estetickými elektrickými konvektory s tichým čistým chodem s ovládáním na displeji. Po zapnutí je hned krásně teplo a každou místnost lze nastavit samostatně. Tarif na elektřinu je nízký.

Typ nemovitostiDomy, Činžovní dům, Prodej, 127 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaTovačovského, Prostějov, Prostějov
Evidenční číslo227/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieČinžovní dům
Plocha127 m2
Plocha obytná127 m2
Plocha pozemek317 m2
Plocha zastavěná91 m2
Plocha zahrada226 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost6+kk
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, 400V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníSklep, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Martina Schusterová
„Chtěli bychom pochválit tuto Realitní kancelář, že nám zrealizovali prodej bytu, který jsme nemohli rok a půl prodat. S touto realitkou se to povedlo ani ne do měsíce.“
Martina Schusterová
Nadstandardní byt 5+kk, 138m2 s lodžií a dvěma WC v Kuřimi
Nadstandardní byt 5+kk, 138m2 s lodžií a dvěma WC v Kuřimi