Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.
Celkem 30 fotografií.
Cena 1 499 000 Kč

+ provize

Byt 1+1 s velkou lodžií, uprostřed zeleně v Tišnově.

Pospěšte si! Konečně je tady jeden jedinný jednopokojáč. V Tišnově taková vzácnost.

Bydlíte zatím u rodičů a přišel čas se osamostatnit? Mít svoje soukromí a bydlet ve vlastním? Na rozjezd to chce něco menšího? Za rozumnou cenu a s nízkými náklady na bydlení? Umístěný uprostřed zeleně v blízkosti přírody? S perfektním sportovním vyžitím na čerstvém vzduchu?

Tento byt 1+1 se 40m2 a velkou lodžií je skvělá volba.

Největší předností je velké množství zeleně okolo, krásný výhled z oken a díky umístění bytovky na okraji města, skýtá fantastické vyžití na čerstvém vzduchu. Stezky pro kolo, běhání a procházky vedou na všechny strany. Do lesů s krásnými výhledy vedou naučné stezky Květnice a na rozhlednu Klucanina. Na in-line brusle je stezka směrem k Železnému.

Dále si můžete zacvičit na workout hřišti, zajezdit v Bikeparku na BMX dráze či Pumptracku, dále zaplavat, zahrát basketbal, tenis, fotbal, zabruslit. Další zábavu a relax najdete na bowlingu, Wellness, v rockovém klubu, disco klubu, v kině, letním kině. Nebo si jen za bytovkou opečete buřty na ohni.

Za 2 minuty jste na zastávce autobusu, který Vás za 10 Kč rozveze po městě. Navazuje na autobusy i vlak. V Kuřimi jste za 10 minut. V Brně v Řečkovicích jste za 15 minut. Do Tyco Kuřim jezdí dokonce speciální autobus. Po Tišnově se dá samozřejmě pohybovat i pěšky či na kole. Vše je kousek, dětská hřiště, škola, školka, obchody, poliklinika, restaurace, náměstí a další.

Byt je v osobním vlastnictví, udržovaný v dobrém stavu. Bytový dům je revitalizovaný. Má již plastová okna, zateplení, fasádu, lodžie, stoupačky.

Nachází se v posledním 4. podlaží. Oceníte klid shora, v tichu se vyspíte i po noční směně. Lodžie je velká, běžně se na ní griluje. Sousedi jsou s tím v pohodě, protože lodžie je na kraji a k další lodžii je velká mezera. Navíc se v bytovce všichni znají a mají mezi sebou dobré vztahy.

Náklady na bydlení jsou nízké, inkaso je 3.300,-Kč měsíčně. TV i internet jsou přes kabel.

Dispozice je skvěle vyřešená. Chodba odděluje pokoj od kuchyně, takže bude-li partner v kuchyni, v pokoji budete mít klid. Předsíň má 3,91m2, pokoj 16,21m2, lodžie 2,25m2, kuchyň 12,57m2, koupelna 2,55m2, WC 0,97m2, komora v mezipatře 1,34m2. Kočárkárna je společná místnost.

Typ nemovitostiByty, 1+1, Prodej, 40 m2
UpřesněníPanelová, Okraj obce, Velmi dobrý
AdresaKrálova, Tišnov, Brno-venkov
Evidenční číslo219/2175
Poznámka k ceně+ provize
Kategorie1+1
Plocha40 m2
Plocha obytná40 m2
Podlaží3. patro
Počet NP4
Počet PP1
Velikost1+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Sítě220V, Internet, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníLodžie, Parkování
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+1 se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí