Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.
Celkem 27 fotografií.
Cena 800 000 Kč

Plus provize.

Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.

Bydlete v Norském stylu. Rekreujte se v Norském stylu.

Dle architekta a stavebníka lze tento objekt sestavený z 6 buněk v ocelové konstrukci s plechovou střechou, stojící na betonových patkách, předělat za cca 600.000 Kč na dům či chatu v Norském stylu.

Vzhledem k lokaci ve starší stávající zástavbě vhodné i jako investice.

Stavba se nachází na okraji vesnice, v klidné, tiché části, v blízkosti přírody. Navíc v žádném satelitu, ale hezky v proluce mezi stávajícími domy.

Pozemek má plochu 569 m2, je na rovině, celý den na něj svití slunce a tvarem se blíží obdélníku. Uliční šíře je 20 m, délka je 46 m, postupně se zužuje a na konci je šířka 10 m.

Stavba je umístěna v zadní části pozemku a lze ji samozřejmě využít i k jiným účelům. Dá se také rozmontovat, prodat a na jejím místě či v přední části pozemku postavit dům nový. Plocha stavby je 120 m2, strany 13,6 m x 8,5 m.

V okolí jsou hezké starší domy, v blízkosti je hřiště pro děti a veliké sportoviště, dále kostelík s parkem se staletými lípami. 150 m od pozemku začíná polní cesta vedoucí do blízkého lesa, která Vás zve na procházku se psem, zaběhat si, či projet se na kole.

U pozemku je zemní plyn, elektřina a kanalizace na dešťovou vodu. Pitnou vodu mají v celé obci řešenu studnami a vrty. Obec již řeší obecní vodovod pro celou obec, měla by být do 5 let. Odpady jsou řešeny jímkami.

Škola a školka je 6 km v obci Dolní Loučky nebo 9 km ve městě Velká Bíteš, kde jsou i další služby jako střední školy, obchody, lékaři, zimní stadion, sportovní hala, úřady, nájezd na dálnici Brno Praha atd.

Specifikace pozemku dle Územního plánu. Plochy bydlení v rodinných domech (BR), Hlavní využití, pro uspokojování potřeb individuálního bydlení v nízkopodlažních objektech obklopených soukromou zelení v kvalitním prostředí. Tyto plochy zahrnují pozemky rodinných domů a pozemky související s hlavním využíváním plochy. Způsoby využití, Přípustné, pozemky rod. domů, pozemky soukromé i jiné zeleně, pozemky veřejných prostranství, dopravní a technické infrastruktury související s obsluhou plochy, integrovaná zařízení nepřesahující význam daného místa území a nenarušující jeho obytnou pohodu. Podmíněně přípustné, malé prostory obchodu a služeb, menší ubytovací a stravovací zařízení, zařízení sociální zdravotnické péče, doplňkové prostory pro zájmovou činnost, drobná výrobní činnost v rozsahu odpovídajícím velikosti a objemu budov. Chov drobného hospodářského zvířectva i drobná pěstitelská činnost, případně rodinná rekreace ve stávajících domech. Podmíněně přípustné činnosti musí být bez negativních dopadů na sousední pozemky. Nepřípustné, stavby, zařízení, děje a činnosti, které svými vlivy zatěžují prostředí plochy a obytnou pohodu přímo, anebo druhotně nad přípustnou míru.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 120 m2
UpřesněníMontovaná, Klidná část obce, Před rekonstrukcí
AdresaKuřimská Nová Ves, Brno-venkov
Evidenční číslo233/2175
Poznámka k ceněPlus provize.
KategorieRodinný dům
Plocha120 m2
Plocha obytná120 m2
Plocha pozemek569 m2
Plocha zastavěná120 m2
Plocha zahrada449 m2
Počet NP1
Velikost4+1
TopeníBez topení
Konstrukce budovyMontovaná
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Sítě220V, 380V, Plyn
VybaveníZahrada
SpojeníAutobus, Dálnice, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Quynh Trang Dang
„Tímto způsobem bych chtěla poděkovat oběma pánům v Tuzemské realitní za jejich ochotu a upřímnost při koupi bytu ve Slatinské čtvrti. Okamžitě při první prohlídce nám vysvětlili...“
Quynh Trang Dang
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+1 s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.