Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.
Celkem 30 fotografií.
Cena 1 799 000 Kč

plus provize

Bezbariérový byt 1+kk v blízkosti přírody v Bílovicích nad Svitavou.

V nádherné krajině Lišky Bystroušky Rudolfa Těsnohlídka a Knihy lesů, vod a strání Stanislava Kostky Neumanna v Bílovicích nad Svitavou se právě uvolnil jednopokojový bezbariérový byt. Naskytla se tak výjimečná příležitost bydlet za relativně malé peníze ve vlastním bytě v této lokalitě.

Bytový dům je moderní z roku 2002 a v sousedství jsou podobné hezké bytové domy. Obyvatelé jsou zde přátelští, často se setkávají a pořádají spoustu různých akci zejména pro děti.

Pěšky jste za minutu v lese, kde je spousta stezek a cyklotras s hezkými výhledy. Vlakem jste za 5 minut v Brně Židenicích a za 10 minut v Brně na hlavním nádraží. Skvělá kombinace spojující výhody venkova a města.

Z bytu je hezky vidět do zeleně a na bylinkovou zahrádku před okny, která neoficiálně náleží k bytu.

V blízkosti jsou pro děti 3 dětská hřiště a rodiče mohou posedět a uhasit žízeň na Chaloupce u komína. Bílovice mají standardní vybavenost jako devítiletá základní škola, mateřská škola, lesní školka, lékaři, obchod, pošta, kostel a další. Za zmínku stojí i vlastní Bílovická pekárna a cukrárna.

Velkou výhodou je klid, který tento byt poskytuje, díky umístění ze zadní strany bytového domu. Okna jsou orientována na východ, sluníčko si tedy užijete dopoledne.

Byt má dispozici 1+kk se 42m2 včetně sklepní kóje, která je v těsné blízkosti bytu, stejně jako kočárkárna na kola a sušárna na prádlo. Pokoj má 29,44m2, koupelna s WC 4,80m2, předsíň 5,69m2, sklepní kóje 1,70m2.

Byt je zděný včetně jádra, v osobním vlastnictví, přízemní, s vlastním vytápěním závěsným kotlem na zemní plyn, který slouží i na ohřev teplé vody. V pokoji je plovoucí podlaha, v předsíni a koupelně je dlažba. Inkaso je pro jednoho člověka 3.400 Kč (elektřina 1.200 Kč, zemní plyn 1.200 Kč, voda 500 Kč a fond oprav se správou atd. 500 Kč). Internet je kabelem.

Modernizace v letošním roce zahrnovala sprchový kout, baterie v koupelně, zrcadlo, nová dvojskla v plastových oknech a výmalbu.

Typ nemovitostiByty, 1+kk, Prodej, 42 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaLesní, Bílovice nad Svitavou, Brno-venkov
Evidenční číslo228/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie1+kk
Plocha42 m2
Plocha obytná42 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP4
Velikost1+kk
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Sklep
VybavenostPošta, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. Magda Raclová
„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní“
Ing. Magda Raclová
Byt 2+1, Bohunice, Brno
Byt 2+1, Bohunice, Brno