Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.
Celkem 30 fotografií.
Cena 2 490 000 Kč

plus provize

Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.

Bezbariérový byt 1+1 s lodžií s hezkým výhledem, nízkým inkasem, v bytovém domě po revitalizaci se dvěma výtahy, v blízkosti všech důležitých míst, který si zmodernizujete přesně podle Vašeho vkusu.

Pohodlné bydlení je hlavní výhodu tohoto bytu. Osobní a nákladní výtah a všude blízko. Hned u bytového domu je dům a klub pro seniory, autobusové i vlakové nádraží, Albert, náměstí a park. Dále jsou v blízkosti dětská hřiště, školky, kde berou děti už od 2 let, základní školy, základní umělecká škola, lékaři, restaurace, úřady a další. K aktivitám na čerstvém vzduchu láká přírodní park Baba na Kuřimské hoře, kde je krásná procházka či projížďka na kole s hezkými výhledy na město a okolní přírodu.

Byt je v osobním vlastnictví, s umakartovým jádrem, připravený na modernizaci. V roce 2010 se měnila plastová okna, v roce 2016 se odhlučnila boční stěna v pokoji. Radiátory jsou původní litinové s dlouhou životností, v pokoji je čerstvě natřený. Sklepní kóje byla v 2012 obložena OSB deskami.

Bytový dům je panelový a po revitalizaci. V roce 2010 fasáda se zateplením, střecha, 2019 stoupačky, nová kotelna, která zajišťuje i ohřev teplé vody. Letos na jaře se pořídily nové výtahy. Úklid je placený. V domě funguje Společenství vlastníků jednotek.

Inkaso je nízké 3.000,-Kč měsíčně včetně fondu oprav. Energetická třída je D. Do bytu je přivedena kabelová televize, satelitní televize, TV anténa, internet. Do kuchyně je přiveden zemní plyn.

Umístění bytu je v 9. podlaží z celkových 12. Orientace oken je na západ, odpolední sluníčko vytváří spolu s dveřními obloučky příjemnou atmosféru v bytě. Jak říká majitelka, byt má duši.

Parkování je na parkovišti za bytovým domem.

Plocha bytu je 43m2 včetně sklepní kóje a lodžie.

Dispozice. Kuchyň 13,58m2, pokoj 14,93m2, lodžie 3,34m2, koupelna 2,15m2, WC 1,04m2, chodba 6,44m2, sklepní kóje 1,17m2

Typ nemovitostiByty, 1+1, Prodej, 43 m2
UpřesněníPanelová, Centrum obce, Před rekonstrukcí
AdresaNádražní, Kuřim, Brno-venkov
Evidenční číslo245/2175
Poznámka k ceněplus provize
Kategorie1+1
Plocha43 m2
Plocha obytná43 m2
Podlaží8. patro
Počet NP12
Velikost1+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Bytové jádro umakartové, Lodžie, Sklep, Výtah
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Vlak
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+1 o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.
Byt 3+1 o 116m2 s možností 5+1 o 169 m2 v centru v krásném secesním domě. Olomouc.