Atraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v NeředíněAtraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v Neředíně
Celkem 28 fotografií.
Cena 15 000 000 Kč

plus provize

Atraktivní stavební pozemek s objektem k bydlení k demolici v Neředíně

Ve velmi atraktivní lokalitě, kde si každý drží nemovitost a stavební pozemek se téměř nedá sehnat, v Neředíně, je zde pro Vás stavební pozemek o výměře 1798m2, plus zepředu navazující městský pozemek 244m2, který se využívá k parkování a je oplocený mnoho let. V přední části pozemku je šířka cca 20m, v zadní části cca 25m. K silnici je to od hranice pozemku 27m, což zvyšuje klid a soukromí. Ulice je slepá, tichá, klidná s téměř nulovým provozem. Na konec ulice je to jen 280m, dále je už rybníček, dětské hřiště a les s cyklotrasou. Dá se tudy dojít i k letišti, kde můžete mít v hangáru svého okřídleného mazlíčka, je to jen 750m.

Orientace pozemku je jihovýchodním směrem a téměř polovina je na rovině, zbytek je do mírného kopce. Na pozemku je dům, dle listu vlastnictví objekt k bydlení, za domem jsou chlévy, dále sklípek s klenbovým stropem a zahrada s 20 švestkami, ořechem, třešní, višní a meruňkou.

Objekt i chlévy je vhodné vzhledem ke špatnému stavu a velké atraktivitě místa zbořit a postavit zde něco nového. Objekt je z roku 1810 o dispozici 7+2. Ve své době v něm bydlely i 4 rodiny. Je z vepřovic, cihel a kamene. Modernizace byla pouze v roce 2019, topení s průtokovým kotlem na zemní plyn, měděné rozvody topení a deskové radiátory s termohlavicemi. V roce 1988 byla v přízemí elektřina vyměněna za měděnou. V pravé části domu byla neodborně udělána garáž a na domě jsou praskliny.

Sklípek v zahradě je vyzděný z cihel s klenbovým stropem, má výšku 2,24m a plochu 22,64m2. Hodí se zachovat a užívat jako vinný sklípek.

Část textu z územního plánu.

7.1.1. Hlavní využití není stanoveno. 7.1.2. Přípustné využití: a) pozemky rodinných domů v lokalitách se zajištěnou ochranou před hlukem; b) pozemky bytových domů, ve kterých je minimálně 70 % potřeby součtu parkovacích a odstavných stání situováno v rámci objektu, v lokalitách se zajištěnou ochranou před hlukem; c) pozemky polyfunkčních domů s bydlením, ve kterých je 2050 % hrubé podlažní plochy objektu určeno pro trvalé bydlení, maximálně 600 m hrubé podlažní plochy je určeno pro obchod a minimálně 50 % potřeby součtu parkovacích a odstavných stání je situováno v rámci objektu, v lokalitách se zajištěnou ochranou před hlukem, a další.

7.1.3. Podmíněně přípustné využití, přičemž pozemky, stavby či zařízení uvedené níže lze do území umístit za podmínky prokázání, že jejich řešení, včetně zajištění nároků statické dopravy, je v souladu s požadavky na ochranu hodnot území a na pohodu bydlení, nemá negativní vliv na krajinný ráz, na veřejné zdraví z hlediska ovlivnění hlukových poměrů (včetně negativního vlivu vibrací) a kvality ovzduší a jejich řešení a provoz nesníží kvalitu obytného prostředí souvisejícího území, neohrozí jeho hodnoty a nepřiměřeně nezvýší dopravní zátěž v obytném území zejména v dané ploše: a) pozemky bytových domů s venkovním parkováním vybaveným vzrostlou zelení v lokalitách se zajištěnou ochranou před hlukem; b) pozemky polyfunkčních domů s bydlením, a další.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej, 1798 m2
UpřesněníKlidná část obce
AdresaNeředínská, Neředín, Olomouc
Evidenční číslo261/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategoriePozemek, bydlení
Plocha1798 m2
Plocha pozemek1798 m2
Plocha poznámkaplus užívání městského pozemku 244m2 k parkování
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná, Voda, užitková
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Tramvaj, Vlak
UmístěníKlidná část obce
Účel nemovitosti162
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemku1/2 rovný, 1/2 mírně svažitý
Stavby na pozemkuObjekt k bydlení k demolici
Porosty na pozemkuovocné stromy

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.