fbpx

Prodej bytů Olomouc a okolí

Reference: Vybavený, zděný, zánovní byt 3+kk, s vlastním topením, výtahem a balkónem v Olomouci v ulici Novosadský Dvůr.

Tuzemská realitní s. r. o. nám zprostředkovávala prodej bytu v Olomouci a zvolili si ji prodávající. Rádi bychom touto cestou poděkovali za flexibilitu, lidskost a zároveň profesionalitu oběma jednatelům. Jednání bylo rychlé, srozumitelné a příjemné, vše ve stanovených termínech. Poskytované služby byly nadstandardní, oceňujeme např. pomoc při jednání s dodavateli energií. Při každém jednání byla navíc zřejmá snaha o maximální spokojenost jak nás jako kupujících, tak prodávajících. Rozhodně spolupráci doporučujeme.

Manželé Hokovi.

Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.

Zcela nový bezbariérový byt 2+kk s balkónem ve Velké Bystřici u Olomouce.

Přivítejte nový začátek ve zcela novém bytě, v úplně novém bytovém domě, kde nikdo ještě nebydlel. Voní novotou a je vybaven nadstandardními prvky včetně parkovacího stání. Navíc je jen kousek od Olomouce a současně od Přírodního parku Údolí Bystřice. Ideální bydlení pro mladé lidi i pro seniory.

Obec Velká Bystřice

Ulice Nádražní I

Okres Olomouc

Cena 3 490 000 Kč
Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem na perfektním místě.

Zrekonstruovaný byt 3+s lodžií a výtahem na perfektním místě.

Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, na perfektním místě, odděleném od silnice parčíkem s dětským hřištěm a posezením. Za bytovým domem je říčka Sitka, která zve na procházky podél břehu nebo si zaběhat či projet na kole. Do přírody zve rovněž východně od města hezká zalesněná krajina s turis…

Obec Šternberk

Ulice Nádražní

Okres Olomouc

Cena 3 799 000 Kč
Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.

Zrekonstruovaný byt 3+s lodžií a výtahem, v blízkosti jsou služby i příroda.

Zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií, výtahem, nízkým inkasem, na klidném místě se všemi službami, obklopený nádhernou přírodou Přírodního parku Údolí Bystřice s množstvím pěších i cyklotras. V místě jsou v blízkosti dětská hřiště, školka, škola, lékaři, obchody, vlak, autobus, skiareály Hlubočky a Hrub…

Obec Hlubočky

Ulice Na Orátě

Okres Olomouc

Cena 3 100 000 Kč
Zrekonstruovaný cihlový byt 2+1, 68m2, s vlastním topením, nízkým inkasem a pokoji do kliduZrekonstruovaný cihlový byt 2+1, 68m2, s vlastním topením, nízkým inkasem a pokoji do klidu

Zrekonstruovaný cihlový byt 2+1, 68m2, s vlastním topením, nízkým inkasem a pokoji do klidu

Zrekonstruovaný cihlový byt 2+1 o výměře 68m2 se zděným jádrem, s vlastním topením, nízkým inkasem a pokoji orientovanými do klidu na ulici Wolkerova v blízkosti centra.Hned za bytovým domem je dětské hřiště a mateřská škola. Do centra a na všechna další důležitá místa ve městě jako školy, fa…

Obec Nová Ulice

Ulice Wolkerova

Okres Olomouc

Cena 3 899 000 Kč
Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.

Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem.

Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, s klimatizací, biokrbem, nízkým inkasem, výtahem, na klidném místě, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, na ulici Družební.

Všude je to pěšky či autobusem jen několik minut. Do školy, do školky, na dětská hřiště, do supermarketů Albert, Penny, Billa, k dok…

Obec Nové Sady

Ulice Družební

Okres Olomouc

Cena 3 150 000 Kč
Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283