Bydlení v Blatci u Olomouce

Bydlení v Blatci u Olomouce

Konečně je to tady! Systém výstavby, který se osvědčil u bytových domů, už přichází díky své vysoké kvalitě i na rodinné domy. Tímto skvělým systémem vyroste 16 moderních rodinných domů v Blatci u Olomouce.

Domy se vyznačují krásným trvale atraktivním designem, vysokou pevností, dlouhou životností, nízkou spotřebou energií, rychlou výstavbou a možností vytvoření atypických prvků, které jsou u běžných staveb těžko řešitelné či za velké peníze.   

Celé kouzlo spočívá v tom, že domy se skládají ze samonosné konstrukce – skeletu a vyzděné výplně. Skelet je z vysoce pevnostního vibrovaného betonu se silnými ocelovými lany uvnitř a obvodové i vnitřní zdi jsou z Ytongu. Tato kombinace vytváří velmi tuhou konstrukci, která má vysokou pevnost, dlouhou životnost a rychlou výstavbu. Bezkonkurenční výhoda je ovšem ve větším využití vnitřního prostoru stavby vzhledem k zastavěné ploše. Obvodové ani vnitřní zdi nejsou nosné, mohou být tedy tenčí než u běžných zděných domů a všechny místnosti jsou tedy větší. Navíc je možné v budoucnu kdykoli upravit dispozici nebo vytvořit atypický prvek jako třeba velkou prosklenou plochu.  

Domy jsou moderního funkcionalistického designu s rovnou střechou, který je dnes velkým trendem. Rovněž pohledový beton je žádaným luxusním prvkem v interiéru. Strop v obýváku je tedy přiznaný a originálního designu je docíleno precizní technologií výroby. Za příplatek může být i v dalších místnostech. 

Domy stojí samostatně, i parkovací stání na 2 auta je od souseda oddělené kvůli soukromí. Před domem je předzahrádka, kvůli dětem oddělená od ulice plotem. Zvětšuje vzdálenost od domu naproti, což zvyšuje pocit soukromí a prostoru. Za domem je zahrada s terasou, která elegantně navazuje na obývák. Nad ním je druhá terasa s výhledem.

Tepelné čerpadlo vzduch – voda značky Bosch spolu s fotovoltaickými panely na střeše, zateplením 20cm z pěnového polystyrenu s uhlíkovými vlákny, silikonovou omítkou, 7 komorovými okny s izolačními trojskly, minimalizují náklady na vytápění a ohřev teplé vody. Topení je podlahové, teplo příjemně stoupá od nohou. Výměník tepelného čerpadla je umístěný za atikou na střeše, neruší tedy klidné bydlení. Koupíte – li si od značky Bosch i jiné spotřebiče, budete je moci spolu s tepelným čerpadlem snadno ovládat přes mobilní aplikaci.   

Dispozice je 4+kk s velkou užitnou plochou 158m2 plus horní terasa 54m2 a dolní terasa 49m2. Obývací pokoj s kuchyní má úctyhodných 57,91m2 a v každém patře je koupelna s WC. Ložnici v přízemí oceníte v pokročilejším věku.   

Pozemky jsou od 448m2 do 703m2. Sítě – vodovod, kanalizace, elektřina. Dešťovka do retenčních nádrží.  

Bydlení v Blatci spojuje klid a přírodu venkova a služby blízkých měst. Olomouc 7km, Prostějov 9km. V obci je škola i školka.  

Domy budou postaveny kompletně, bez kuchyňské linky a osvětlení. Interiér dle výběru. Detaily na našem webu v sekci developing. 

Kdy můžete bydlet

Předpokládané zahájení výstavby 1.11.2022. Délka výstavby pro každý dům 12 měsíců. Dokončení celého území do 36 měsíců od zahájení.

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283

× Jak Vám mohu pomoci?