Tuzemská realitní

Reference a realizované obchody

Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřimi

Daniel Ženata

Profesionální a naprosto ojedinělý přístup k prodeji nemovitostí. Stojí za vyzkoušení.

Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřimi

V. B. Medonos

Prohlídka nemovitosti byla velmi příjemná a informativní. Následné jednání a úkony nutné pro převod nemovitosti byly provedeny rychle a profesionálně. Komunikace byla příjemná a vždy jsme věděli, v jakém stadiu se proces převedení nachází. Doporučujeme.

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava.

Hašková

S Vaší realitkou jsem byla maximálně spokojená, nejen proto, že byt byl v podstatě do měsíce prodaný a předán, ale i za super služby. Výborná komunikace, profesionalita. Práce od začátku od nafoceni, po průběžnou komunikaci s oběmi stranami, přes zajištění advokátky, až po finální předání bytu a zajištění převedení veškerých smluv, elektriky, plynu apod. Za mě maximální spokojenost, rychlost a v neposlední řadě příjemná a vstřícná komunikace. Super práce. Děkuji

Nadstandardní byt 5+kk, 138m2 s lodžií a dvěma WC v Kuřimi

Martin Schuster

Dobrý den,

chtěl bych pochválit tuto Realitní kancelář že mi zrealizovali prodej bytu který jsem nemohl rok a půl prodat. S touto realitkou se to povedlo ani né do měsíce. Celé to, že se povedl prodej, spočívá v jejich přístupu k této práci makléře! Totálně předělali inzerát , nafotily byt objektivně a velice profesionálně, inzerát byl napsán srozumitelně a pravdivě což znamená že každému podal maximum informací které ke koupi potřeboval. Už první den vložení inzerátu začali volat potenciální kupci. Opravdu doporučuji všem, moc děkuji pánové.

S pozdravem Martin Schuster.

RD 6+1 s velkou zahradou v Brně Tuřanech

Jiří Materna & Rybovi

Pane Čechu, s Vašimi službami jsme byli spokojeni. Pokud se v budoucnu rozhodneme využít nějakých služeb RK, rádi se na Vás obrátíme.

S pozdravem

Jiří Materna

 

Byli jsme velice spokojeni a jsme rádi, že jste se prodeje naší nemovitosti ujali.

S pozdravem Rybovi

Nadstandardní byt 5+kk, 138m2 s lodžií a dvěma WC v Kuřimi

Martina Schusterová

Děkuji Tuzemské realitní s.r.o. za prodej naší nemovitosti. Velice oceňuji profesionální přístup, právní servis na vysoké úrovni a veškerou poradenskou činnost.
Pokud bude potřeba, tak ráda v budoucnu zase využiji Vaší společnost.

S pozdravem

Martina Schusterová

RD 4+kk, Kuřim

Honza a Helen Schelle

Dům se nám nedařilo prodat déle jak čtyři měsíce až do chvíle, kdy jsme poznali vaši realitní kancelář, v ten moment jakoby se vše otočilo a během krátké doby jsme měli prodáno. Nejen, že jsme prodali náš dům, ale získali jsme ve vás i nové přátele. Za to vám patří náš velký dík.

Honza a Helen Schelle

RD 4+1. Češkovice, Blansko

Marek Formánek

V případě Tuzemské realitní s.r.o. ( www.tuzemskarealitni.cz ), slova o tom KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ … sedí jako ulitá . V tom nejlepším smyslu. Prodával jsem v jejich zastoupení rodinný dům. Na poprvé jsem měl snahu prodej zrealizovat sám , neboť jsem byl znechucen celkovou situací na realitním trhu. Na mnou zveřejněnou inzerci se mi hlásili pouze makléři a prodej vázl. Až jsem jednoho dne z poštovní schránky vylovil navštívenku s kontaktem na Tuzemskou realitní. Po telefonní domluvě jsme se následovně sešli u prodávané nemovitosti. Na domě a jeho okolí pracovali téměř celý půl den, s tím , že výsledná prezentace mi byla hned druhý den představena. Dům neprodáváte každý den a opouštíte místo, kde jste strávili nějaký čas. Atmosféru či ducha domu, lokaci, plusy, ale i zápory celého prodeje … to vše se zhmotnilo v představené prezentaci, což vůbec není samozřejmé. Ihned po zveřejnění následovalo několik prohlídek, kde bylo ke každé možno říct, že proběhla v přátelském duchu a zdravé atmosféře. Dům si svého nového majitele našel a opravdu došlo na slova: Když dva dělají totéž, není to totéž .

Marek Formánek

Byt 2+1, Bohunice, Brno

Ing. Magda Raclová

Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní nejen při počátcích při pořizování fotodokumentace bytu a sestavování inzerátu na prodej nemovitosti, ale i následně během podepisování kupní smlouvy. Veškeré úkony mi byly vždy pečlivě a srozumitelně vysvětleny, případné problémy vyřešeny. Nebyl problém s nimi komunikovat ani během víkendu. Dále musím ocenit jejich všudypřítomnou a stáletrvající dobrou náladu včetně úsměvu na rtech.

Stejně tak JUDr. Řehulová, která poskytla právní podporu, byla velmi vstřícná.

Tito lidé dělají svou práci velmi dobře a přesvědčili mě, že i mezi realitními makléři lze najít příjemné lidi. Využití jejich služeb doporučuji a přeji jim hodně nových zákazníků.

Ing. Magda Raclová

RD 4+1, Češkovice, Blansko

Petr Pinkas

„Chtěl bych Vám pogratulovat k naprosto skvělému copywritingu u nemovitostí. Je to radost číst a rozhodně se budu dívat na nové nabídky nemovitostí, které nabízíte a budu moc rád, když právě u Vás ve finále koupíme.“

Děkuji

S pozdravem

Petr Pinkas