Tuzemská realitní

Nemovitosti

Prvorepublikový vodní mlýn 5+1 s velkým pozemkem a historií 600 let.Prvorepublikový vodní mlýn 5+1 s velkým pozemkem a historií 600 let.

Prvorepublikový vodní mlýn 5+1 s velkým pozemkem a historií 600 let.

Jedinečné bydlení v prvorepublikovém vodním mlýně 5+1 s velkým pozemkem a historií 600 let.

Skvělá volba, hledáte li dům, který má duši. Metrové zdi, velké vzdušné místnosti s přiznanými mohutnými stropními trámy, štíhlá vysoká okna a velký pozemek s letitými stromy dávají jasně najevo, že bydlíte …

Obec Černá Hora

Ulice Svitavská

Okres Blansko

Cena 6 990 000 Kč
Bezbariérový, modernizovaný RD 3+kk s nízkými náklady a minimem péče.Bezbariérový, modernizovaný RD 3+kk s nízkými náklady a minimem péče.

Bezbariérový, modernizovaný RD 3+kk s nízkými náklady a minimem péče.

Děti už vám odrostly, vylétly z hnízda a Vy chcete dát přednost bydlení v menším bezbariérovém domě s nízkými náklady, který je kompletně modernizovaný, vyžaduje minimum péče a nachází se na vesnici, která žije bohatým kulturním a sportovním životem a současně je blízko Kuřimi a Brnu. Pokud takto uv…

Obec Moravské Knínice

Ulice Horní branka

Okres Brno-venkov

Cena 3 999 000 Kč
Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.

Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.

Děti už vám odrostly, vylétly z hnízda a vy chcete dát přednost bydlení v menším domě 3+kk, s nízkými náklady, který je kompletně modernizovaný a nachází se v klidu v malé tiché vesničce v blízkosti Prostějova. Pokud to takto cítíte, zde můžete v poklidu bydlet ve dvou lidech a když přijede návštěva…

Obec Stínava

Okres Prostějov

Cena 2 899 000 Kč
V krásném secesním domě v centru města byt 5+1 se dvěma koupelnami o 169m2.V krásném secesním domě v centru města byt 5+1 se dvěma koupelnami o 169m2.

V krásném secesním domě v centru města byt 5+1 se dvěma koupelnami o 169m2.

V krásném secesním domě na Masarykově třídě v centru města byt 5+1 se dvěma koupelnami o ploše 169m2 plus sklep, s vlastním vytápěním a v osobním vlastnictví.

Současná dispozice je 3+1 o 116m2 a v ceně je již zakoupená půda na stejném podlaží a dveřmi v předsíni bytu, s hotovým projektem a souhlas…

Obec Olomouc

Ulice Dukelská

Okres Olomouc

Cena 4 500 000 Kč
Bezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centrBezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centr

Bezvadně udržovaný rodinný dům 4+1 s velkou zahradou, u lesa s úžasnými výhledy a pár minut do centr

Ideální bydlení, máte li děti a vztah k přírodě. Váš pes má dost prostoru se vyběhat na velké jižně orientované zahradě a stačí jen otevřít branku a jdete do lesa. Směrem k Černovicím jsou tyto lesy houbařským rájem a v houbařské sezóně je vyhledávají houbaři z dalekého okolí.

Dům je umístěn na ok…

Obec Lysice

Ulice Štěchovská

Okres Blansko

Cena 4 299 000 Kč
Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava.Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava.

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, v blízkosti přehrady Pálava.

Zrekonstruovaný byt 3+1 se dvěma lodžiemi, umístěný v 1. patře revitalizovaného bytového domu s výtahem, nacházející se v těsné blízkosti přehrady Pálava a v blízkosti mateřské i základní školy.

Bytový dům se nachází na samém okraji města, odkud vás zpevněná cesta za minutu přivede do areálu pří…

Obec Blansko

Ulice Dvorská

Okres Blansko

Cena 2 999 000 Kč
Dům 2+1 či chalupa se zahrádkou, uzavřeným dvorkem, sadem a hezkým výhledem do širé krajiny.Dům 2+1 či chalupa se zahrádkou, uzavřeným dvorkem, sadem a hezkým výhledem do širé krajiny.

Dům 2+1 či chalupa se zahrádkou, uzavřeným dvorkem, sadem a hezkým výhledem do širé krajiny.

Dům 2+1 (po úpravě 3+1) se zahrádkou, uzavřeným dvorkem, sadem a hezkým výhledem do širé krajiny v Loukově u Bystřice pod Hostýnem.

Dům je vhodný jako chalupa či dům pro dva. Nachází se v klidné boční ulici na okraji obce a z oken a okolí domu je hezký výhled do volného prostoru polí a na kostel s…

Obec Loukov

Okres Kroměříž

Cena 350 000 Kč
Stavební pozemek 1344m2, blízko přírody i centra města.Stavební pozemek 1344m2, blízko přírody i centra města.

Stavební pozemek 1344m2, blízko přírody i centra města.

Postavte si nový rodinný dům na okraji města v blízkosti přírody v klidné ulici na pozemku obdélníkového tvaru s uliční šíří 42,5m a celkové ploše 1344m2.

V okolí domu jsou hezké stávající domy a vznikají i nové. Vaše děti si budou mít s kým hrát a budou chodit společně do školy, která je pouhých …

Obec Velká Bíteš

Okres Žďár nad Sázavou

Cena 2 400 000 Kč
Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.

Novostavba bytu 3+kk, 89 m2, s vlastním parkováním a vytápěním v Kuřími.

Slevu 150.000 Kč dostanete, když převezmete hypotéku s dobrým úrokem 1,9 u ČMSS, její výši si můžete upravit, jak budete potřebovat.

Máte děti a bydlíte ve městě se všemi službami na dosah a současně 100m od krásné přírody a sportovního areálu pro malé i velké.

Máte zánovní byt a víte, že máte…

Obec Kuřim

Ulice Metelkova

Okres Brno-venkov

Cena 3 750 000 Kč
Rodinný dům 4+1 s velkou zahradou a krásným výhledem na park.Rodinný dům 4+1 s velkou zahradou a krásným výhledem na park.

Rodinný dům 4+1 s velkou zahradou a krásným výhledem na park.

Před domem krásný park s posezením, za velkou zahradou louky a pole, z lodžie nádherný výhled a umístění domu téměř na konci slepé ulice, to je úžasná kombinace pro milovníky přírody a klidu.

Málokdo může sedět na lavičce v parku pod krásnými mohutnými stromy a přitom být pár metrů od domu. Zeleň v…

Obec Krásensko

Okres Vyškov

Cena 3 499 000 Kč