Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.
Celkem 29 fotografií.
Cena 2 899 000 Kč

+ provize

Zrekonstruovaný RD 3+kk (4+kk s pracovnou při realizaci podkroví), s dvorem a zahradou.

Kompletně modernizovaný rodinný dům 3+kk o 180m2, po vytvoření obytného podkroví 4+kk s pracovnou o 225m2 (bez zvyšování podezdívky) s uzavřeným dvorem s bazénem, se zahradou, dvojgaráží, stodolou a vinným sklípkem. Nabízí možnost bydlení pro rodiny, pro starší páry i jednotlivce či chalupaření v klidu venkova v blízkosti Prostějova.

Na dvoře je naprosté soukromí, u bazénu či pod pergolou na Vás nikdo nevidí. Zahrada s ovocnými stromy a okrasnou studnou je za domem a je z ní vidět na dětské hřiště. Vaše děti tak můžete mít hezky pod dohledem.

Dům samotný je suchý, udržovaný a od roku 2006 byl postupně kompletně modernizován.

Okna jsou orientována na jih a západ, takže sluníčko dům hezky prosvětluje. To společně s tepelným čerpadlem a solárními kolektory šetří náklady na vytápění a ohřev vody. Pro celoroční provoz jsou zálohy na elektřinu 3.300 Kč za měsíc, voda se platí paušálně jen jednou za rok 200 Kč a je jedno kolik jí spotřebujte.

Ve Stínavě si užíváte ticho a poklid malé obce, krásnou okolní přírodu s rybníčky. Škola je ve vedlejší obci Ptení 3km, kam děti odváží i přiváží školní autobus. Stejně tak školka, obchod a tak dále. Prostějov je 13km, Olomouc 30km. Do Albertu v Prostějově Vás za nákupem doveze speciální autobus tam i zpět.

Zastavěná plocha 107m2, pozemek 1094m2, zahrada 602m2, dvůr 190m2.

Dispozice 3+kk (4+kk s pracovnou):

Předsíň 7,24m2, koupelna 7,71m2 s vanou a sprchovým koutem, WC 1,01m2, průchozí pokoj pro hosty či pracovna 21,57m2, kuchyň 22,63m2 s kachlovými kamny a kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, obývák s jídelnou 35,07m2 s krbem a vstupem přes francouzské okno do zahrady, ložnice 16,68m2, sklep 11,5m2, dvojgaráž 37,29m2, stodola 61,29m2, vinný sklípek 18,62m2, prostor pro obytné podkroví 50m2, půda.

Modernizace:

2006 podlahy plovoučky a dlažby, zpevnění krovu, omítky, fasáda, kachlová kamna, přístavba obýváku, krb, solární kolektory na ohřev vody. 2014 tepelné čerpadlo vzduch voda, rozvody elektřiny 220V/380V v mědi, generálka solárních kolektorů, rozvody topení v mědi a deskové radiátory, bojler 300 l kombinovaný (ÚT, El, kolektory), elektrický vrátný s kamerou. 2015 plastová okna s izolačním dvojsklem, se žaluziemi a síťkami, bezpečnostní vstupní dveře, francouzské okno do zahrady. 2016 interiérové dveře z borovice, kovové zárubně, kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, myčkou, el. troubou, digestoří, ledničkou s mrazákem, bazén 4,8m/1,2m s filtrací a slunečními kolektory, venkovní osvětlení na čidlo. 2017 celá koupelna a WC, rozvody vody a odpadu v plastu.

Technické informace:

Cihla, střecha pálená taška, rýny pozink, stropy hurdis a dřevěné, jímka s trativodem, voda obecní, studna, zemní plyn v domě, dvojgaráž + 3 stání, TV satelit a anténa, internet Wi-Fi. Vybavení dle dohody.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce, Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 225 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaStínava, Prostějov
Evidenční číslo198/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha225 m2
Plocha obytná225 m2
Plocha pozemek1094 m2
Plocha zastavěná107 m2
Plocha zahrada602 m2
Počet NP1
Počet PP1
Velikost4+kk
TopeníLokální tepelné čerpadlo
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Plyn, Studna, Telefon, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBazén, Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst5
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel