Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.
Celkem 29 fotografií.
Cena 2 899 000 Kč

+ provize

Zrekonstruovaný dům 3+kk s nízkým inkasem, se zahradou a uzavřeným dvorem s bazénem.

Děti už vám odrostly, vylétly z hnízda a vy chcete dát přednost bydlení v menším domě 3+kk, s nízkými náklady, který je kompletně modernizovaný a nachází se v klidu v malé tiché vesničce v blízkosti Prostějova. Pokud to takto cítíte, zde můžete v poklidu bydlet ve dvou lidech a když přijede návštěva, přespí v pokoji pro hosty.

Práce kolem domu je minimální, jen posekáte trávu na dvorku a na zahradě pod ovocnými stromy. Převážně si užíváte klid a soukromí uzavřeného dvora s vyhřívaným bazénem a posezení pod pergolou. Pokud budete chtít, na zahradě si můžete udělat záhon či postavit skleník na pěstování zeleniny. Přece jenom chuť, vůně i obsah vitamínů bude jiný než z obchoďáku. A navíc budete mít příjemný pocit, že jste si to vypěstovali sami.

Pokud rádi pozorujete hvězdy, zde si můžete pořídit dalekohled. Když zhasnete světla, ukáže se vám krásná hvězdná obloha. Dům, stodola, garáž a zděný plot kolem dokola, dokonale odcloní veřejné osvětlení a světlo z okolních domů. Grilovačku s přáteli tak můžete zakončit romantickou podívanou.

Kousek od domu je hezký kostelík, kde můžete na lavičce ve stínu pod mohutným stromem pohovořit se sousedy. V blízkosti je krásná příroda s lesy a rybníčky.

Obchody, škola, školka jsou ve vedlejší obci Ptení (3km). Prostějov je 13km, Olomouc 30km.

Náklady pro dva dospělé jsou jen 3.300 Kč/měs. za elektřinu, která zahrnuje vytápění tepelným čerpadlem, osvětlení a spotřebiče. Voda se platí paušálně jen jednou za rok 200 Kč a je jedno kolik jí spotřebujte.

Obytná plocha 180m2, zastavěná plocha 107m2, pozemek 1094m2, zahrada 602m2, dvůr 190m2.

Dispozice 3+kk:

Předsíň 7,24m2, koupelna 7,71m2, WC 1,01m2, Pokoj 21,57m2, kuchyň 22,63m2, obývák s jídelnou 35,07m2, ložnice 16,68m2, sklep 11,5m2, dvojgaráž 37,29m2, stodola 61,29m2, vinný sklípek 18,62m2.

Modernizace:

2006 podlahy plovoučky a dlažby, zpevnění krovu, omítky, fasáda, kachlová kamna, přístavba obýváku, krb, solární kolektory na ohřev vody. 2014 tepelné čerpadlo vzduch voda, rozvody elektřiny 220V/380V v mědi, generálka solárních kolektorů, rozvody topení v mědi a deskové radiátory, bojler 300 l kombinovaný (ÚT, El, kolektory), elektrický vrátný s kamerou. 2015 plastová okna s izolačním dvojsklem, se žaluziemi a síťkami, bezpečnostní vstupní dveře, francouzské okno do zahrady. 2016 interiérové dveře z borovice, kovové zárubně, kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, myčkou, el. troubou, digestoří, ledničkou s mrazákem, bazén 4,8m/1,2m s filtrací a slunečními kolektory, venkovní osvětlení na čidlo. 2017 celá koupelna a WC, rozvody vody a odpadu v plastu.

Technické informace:

Cihla, střecha pálená taška, rýny pozink, stropy hurdis a dřevěné, jímka s trativodem, voda obecní, studna, zemní plyn v domě, dvojgaráž + 3 stání, TV satelit a anténa, internet Wi-Fi. Vybavení dle dohody.

Těším se, že se uvidíme na prohlídce, Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 180 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaStínava, Prostějov
Evidenční číslo198/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha180 m2
Plocha obytná180 m2
Plocha pozemek1094 m2
Plocha zastavěná107 m2
Plocha zahrada602 m2
Počet NP1
Počet PP1
Velikost3+kk
TopeníLokální tepelné čerpadlo
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Plyn, Studna, Telefon, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníBazén, Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
SpojeníAutobus, Silnice
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst5
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel