Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, DoubravníkStylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 499 000 Kč

+ provize

Stylový, úsporný, zrekonstruovaný RD 4+1 s pergolou a zahradou, Doubravník

Stylový, úsporný, kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+1 představuje ideální bydlení, máte-li děti, hezký vztah k přírodě, požadujete základní služby v místě bydliště a přijatelnou vzdálenost do větších měst.

Dům je zajímavý především stylem horské chalupy a to jak zvenčí tak zevnitř. Kachlová kamna s troubou, krb, kované lustry, dřevěné obložení a okna s dřevěným dezénem působí velmi teplým, útulným dojmem.

Je velmi úsporný s celkovými náklady 2.890 Kč měsíčně na 4 člennou rodinu. Je to díky kombinovanému vytápění, vlastní pitné vodě a tepelnému zaizolování. V krbu se za rok spálí dřevo za 10.000 Kč, přičemž vydrží hořet až 4 hodiny. El. je 1.800 Kč měsíčně a stočné se platí ročně na osobu 780 Kč.

Vytápění je řešeno el. podlahovým vytápěním v obýváku, v koupelnách a na WC. V obývacím pokoji je krb s proskleným topeništěm s horkovzdušnými rozvody do všech místností a dále el. skleněnými sálavými panely a přímotopy. Místnosti jsou samostatně regulovatelné, dokonce přes mobilní telefon. Teplo v domě vydrží dlouho, neboť je zateplený a okna jsou 8 komorová s izolačními 3 skly. Vlastní studna dává testovanou kojeneckou vodu a vodárna ji rozvádí po domě.

Dům i pozemek jsou orientovány na jih, sluníčko je hezky prosvětluje. V letních vedrech zavčas zapadne, dům pochladne a v noci se příjemně spí.

Krásná příroda Vysočiny se spoustou vyhlídkových míst zve k aktivitám na čerstvém vzduchu. V okolí je množství pěších i cyklotras, jako Naučná stezka Pernštejn. Zalyžovat si můžete v Olešnici, Hodoníně či Karasíně.

Obec žije dětmi, pořádá spoustu akcí. Je zde obchodní dům, lékaři, mateřská i základní škola do 5 třídy, pošta, restaurace, dětské hřiště, tenisový kurt a dominantou je kostel. Je dostupná lokálkou a autobusem. Tišnov 13km, Kuřim 21km, Brno 30km, Nové Město 32km.

Obyt. plocha 112m2, zast. plocha 80m2, zahrada 986m2, pozemek 1066m2.

V přízemí vstupní hala 7,14m2, chodba 9,61m2, kuchyň 8,84m2, obývák s jídelnou 27,92m2, koupelna 3,91m2, WC 0,92m2.

V podkroví chodba 6,04m2, koupelna s WC 6,36m2, šatna 3,75m2, dětský pokoj 12,61m2, 2. dětský pokoj 11,41m2, ložnice 12,54m2.

U domu nadzemní sklep 3,05m2, dřevník.

Přední a levá zeď cihla a kámen, ostatní zdi a příčky Yttong. 2010 hlavní rekonstrukce. Rozšíření přízemí a vybudování obytného podkroví. Nové příčky, podlahy, omítky stropy, elektřina, voda, odpady, střešní latě, kontralatě, izolace mezi krokvemi 120mm, izol. fólie, nátěr krovu, krytina Bramac, hydroizolace, zateplení polystyren 5 cm, krb, kachlová kamna, el. podlah. vytápění v dolní koupelně a na WC, osvětlení, zárubně, dveře, fasáda, terénní úpravy, ploty a brány, dekorace studny. 2014 plov. podlahy v pokojích, kuch. linka s vest. indukční varnou deskou, el. troubou a myčkou. 2016 nová horní koupelna s el. podlah. topením, pergola a pískoviště. 2017 třívrstvá dubová plovoucí podlaha v obýváku a jídelně včetně el. podlah. vytápění, el. skleněné sálavé panely a přímotopy. 2018 okna s trojskly, 2019 vodárna. Plyn před domem

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 112 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Po rekonstrukci
AdresaDoubravník, Brno-venkov
Evidenční číslo218/2175
VyužitíNekomerční
Poznámka k ceně+ provize
KategorieRodinný dům
Plocha112 m2
Plocha obytná112 m2
Plocha pozemek1066 m2
Plocha zastavěná80 m2
Plocha zahrada986 m2
Počet NP2
Velikost4+1
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě220V, 380V, Internet, Kanalizace, Plyn, Studna, Voda, pitná
VybaveníBezbariérový přístup, Sklep, Terasa, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel