Tuzemská realitní « Zpět na výpis nemovitostí
Stavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod StřelnicíStavební pozemky v Boskovicích Pod Střelnicí
Celkem 10 fotografií.
Cena 1 902 467 Kč

Neplatíte provizi

Stavební pozemky v Boskovicích Pod Střelnicí

Stavební pozemky na jedinečném klidném místě s výhledem na Boskovice a okolní lesy v lokalitě Pod Střelnicí.

Ve spolupráci s Realitní společností České spořitelny Vám nabízíme prodej pozemků v lokalitě Pod Střelnicí.

Jedná se o nově vznikající rezidenční čtvrť, celkem 46 pozemků ve čtyřech ulicích pro bydlení v rodinných domech. Rozděleny jsou na lokalitu A Pod Střelnicí, lokalitu B Lom, lokalitu C Terasy a lokalitu D Nad Střelnicí. Součástí architektonické studie je i 11 řadových domů na klíč.

V ceně pozemků je kompletní zasíťování – elektřina, plyn, voda, kanalizace, okolní komunikace, pouliční osvětlení atd. V prosinci 2017 byla dokončena výstavba inženýrských sítí a komunikací, která byla zkolaudována a předána majitelům pozemků. Můžete tedy začít stavět.

Pokud o nějaké lokalitě můžeme říct, že se jedná o Genius Loci (duch místa), tak potom jsou to právě atraktivní stavební pozemky v lokalitě Pod Střelnicí v Boskovicích.

Každý, kdo v blízké či vzdálené budoucnosti uvažuje o výstavbě rodinného domu a vystoupá nebo vyjede autem kolem nových rodinných domků na náhorní rovinu – dříve nepřístupný areál sportovní střelnice a sousední opuštěný lom v Boskovicích, nestačí žasnout. Parcely s nádherným výhledem na město, okolní lesy, zříceninu hradu i boskovický zámek jsou obklopené zelení a přitom vzdáleny pouhých pár set metrů od centra.

V lokalitě B je prodej pozemku je možný pouze s domem od renomované stavební firmy IronHouses. Jde o kvalitní cenově dostupné domy na klíč. Za cenu bytu tak dostanete dům se zahradou a garáží. Od tradičních domů se domy odlišují bezkonkurenční kvalitou, vysokou životností, rychlostí realizace, jednoduchostí a variabilitou. Domy jsou postavené technologií ocelových stavebnicových systémů, jsou navíc energeticky úsporné a mají vysokou odolnost vůči požáru. Ve prospěch technologické novinky mluví i nízká cena!

Ceny všech pozemků jsou jednotné 2.480,40 Kč/m2 dle velikosti pozemku a zahrnují i provizi a právní servis. Velikost pozemků je 312m2 až 1200m2.

Kontaktujte nás, podáme Vám více informací.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej, 752 m2
UpřesněníOkraj obce
AdresaBlansko
Evidenční číslo172/2175
Poznámka k ceněNeplatíte provizi
KategoriePozemek, bydlení
Plocha752 m2
Plocha pozemek752 m2
Sítě230V, 400V, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti162
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemkučlenitý
Stavby na pozemkužádné stavby
Porosty na pozemkubez porostu

Antonín Procházka

Realitní makléř, jednatel