Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.
Celkem 30 fotografií.
Cena 4 250 000 Kč

plus provize

Rodinný dům 5+1 se dvěma koupelnami a zahradou v Prostějově.

Koupíte li si tento dům, můžete se Vašim známým pochlubit třeba takto:

Bydlíme v klidné vedlejší ulici, všude dojdeme pěšky za 3 minuty, hlavně na cyklotrasu kolem říčky Hloučely plné pstruhů. Úžasné.

Dům jsme koupili již po rekonstrukci. Dodělali jsme si jen dle našeho vkusu kuchyňskou linku, osvětlení v obytných místnostech a sprchové kouty v koupelnách, kde byla možnost i vany. Zahradu máme zatravněnou s jednou švestkou, celková péče je minimální. Žijeme sportem!

Kolo nás věrně provází po celý den. Jezdíme na něm do práce i nakoupit, ale hlavně do krásné přírody kolem Hloučely. 10km k Plumlovské přehradě a 19km k Tovačovským jezerům. Chodíme tam i na procházky s dětmi, se psem a zaběhat si. Po cestě se zastavíme na spoustě atrakcí a občerstvení. Šanghaj Moravy, jak se tomu tady říká, je zasloužený název.

Rovněž si chodíme zacvičit do posilovny, zaplavat, zabruslit, zahrát tenis, volejbal, basketbal a tak dále.

Autem jsme za 3 minuty na dálnici, ale spíš parkuje u domu. Kolo vítězí!

Pěšky jsme za 2 minuty na zastávce MHD i na Olomouc. Také k doktorům, do školy, do školky, na dětské hřiště i do nákupního areálu kolem Kauflandu a galerie Arkáda. V blízkosti je i spousta pracovních příležitostí.

Dispozici máme 5+1 a 2 koupelny, obytná plocha je 127m2, plus sklep 48m2, plus půda. Místnosti jsou díky 2,8m vysokým stropům vzdušné a plnohodnotně využijeme celý prostor. Ve zvýšeném přízemí je chodba se schodištěm 20,28m2, vnitřní chodba 3,63m2, kuchyň 9,78m2, ložnice 10,8m2, obývák 14,95m2, koupelna s WC 4,76m2, šatní prostor 1,81m2. V patře je chodba 4,32m2, vnitřní chodba 5,75m2, pokoj 14,7m2, pokoj 20,58m2, pokoj 10,48m2, koupelna s WC 4,3m2. Pozemek má celkem 317m2, zahrada je 226m2.

Okna máme na východ a západ, sluníčko dům hezky prosvětluje po celý den. Díky v přízemí 70cm a v patře 50cm silným cihlovým zdem, zateplení, sklepu a půdě je v něm příjemně po celý rok.

Dům je v energetické třídě C úsporný. Topení máme estetickými elektrickými konvektory s tichým čistým chodem s ovládáním na displeji. Po zapnutí je hned krásně teplo a každou místnost si nastavíme, jak chceme. Tarif na elektřinu máme nízký.

Podlaží mají samostatné vodoměry a elektroměry. Máme možnost udělat si například půdní vestavbu a přízemí využít pro babičku nebo jako ateliér či byt na pronájem, který nám bude vydělávat peníze.

V 2018 se dělaly nové podlahy s novými rošty a tepelnou izolací vatou 10cm a v klenbách keramickými kuličkami, plovoucí podlahy, sádrokartonové stropy, obě koupelny s WC, omítky, topení, rozvody elektřiny v mědi 230V/400V, vody, odpadu, přípojka kanalizace, plastová okna s dvojskly, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, vstupní zesílené vícebodové plastové dveře, vícebodové dveře na zahradu, osvětlení chodby na čidlo, dvakrát elektrický vrátný, rýny a okapy z pozinku, fasáda, zateplení polystyrenem 5cm. Střecha je v dobrém původním stavu. Internet a TV je opt. kabel, voda městská, je i přípojka plynu.

Jsme zde spokojeni.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 127 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaTovačovského, Prostějov, Prostějov
Evidenční číslo221/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
Poznámka k ceněplus provize
KategorieRodinný dům
Plocha127 m2
Plocha obytná127 m2
Plocha pozemek317 m2
Plocha zastavěná91 m2
Plocha zahrada226 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost5+1
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, 400V, Internet, Kanalizace, Plyn, TV kabel, Voda, pitná
VybaveníSklep, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí

+420 727 898 283 - online Whatsapp, Viber, Messenger